Şimdi Ara

TurkNet VDSL bağlattıktan sonra düşük hız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • @TurkNetDestek benim de hız profilimi vdsl de 100 mibte çıkarabilir misiniz? turknet müşteri numaram : müşteri no : 2543090

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, online işlem merkezind3e paket değişikliği kaydı açarak talebinizi paylaşır mısınız? Uzman ekiplerimiz kaydınızı hemen işleme alacak.
  • Destek Numarası

50050298

sabah 9.03 de destek kaydı açmıştım. .. VDSL hattımı bu arkadaş gibi 100 mbite çekerler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 29 Ocak 2022; 11:34:11 >
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Kaydınız işleme alınmış, gerekli kontrolleri yaparak ekiplerimiz size bilgi verecek.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

merhaba aynı sorunu yaşıyorum konu sahibiyle. Başka bir operatörden geçiş yaptım. hattımın desteklediği hız 75mbps idi diğer operatörde de buna yakın hızlar alıyordum fakat turk.net geçtiğimden beri maksimum hız 24mbps olarak sabitlenmiş. Destek kaydı açtım fakat dünden berı yanıt gelmedı.

benım yapabileceğim bir şey varmı hızlı aksiyon için

Destek Numarası: 56032745

• az önce destek talebine yanıt geldi. Saha ekiplerine ilettik baglantıları kontrol edeceğiz yazmışlar. Özellıkle belirttim baglantılar da problem yok eski operatörde normal hız alıyordum diye. Arayan bayana da durumu ilettim, port değiştirin belki düzelir dedim saha ekipleri düzeltemezse port değiştirilir diyor. Başlar başlamaz turk.net geri de kaldı.

75mbps hız bekler 20-25 hız sabitlemesi baya tıraji komik oldu.

@TurkNetDestek @TurkNet Destek

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanız için saha ekiplerine iş emri gönderdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.