Şimdi Ara

Türknet ten Şaka gibi bayram mesajı !.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam forumda anlam veremediğim şekilde bir fanboyluk taslayan kişiler turemeye başladı olumsuz konuların altına bende sorun yok yazan mı dersin speedtest ssi atan mı dersin sürüyle var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    Ben de çok görüyorum hocam. 😐

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam birbirimizi biliyoruz biz hiç sorun yok üzerinize alınmanıza sebep olduysam affola :(

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, sıkıntı yok. 🙃

• TurkNet bir bayram klasiği olarak artık internetimi kesmeye başladı sanırım. Geçen kurban bayramını internetsiz geçirdik. Bu bayramda arefe günü mesai saati bitiminde internetim gitti su saat oldu hala gelmedi. Sözde ilgileniyorlar ama ne olduğu belli değil. Artık başka firma araştırmaya başladım. Teşekkürler turknet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apartmanda oturuyorsanız komşularınızda durum nedir? Onlarında interneti kesilmiş mi? Sıkıntı Turknet PPOE servisindenmi yoksa fiber dağıtım cihazlarından mı kaynaklanıyor acaba?

Bizim kaldığımız sitede Fibert Eth sisteminde cihazın elektriği kesilince (Yada biri sigortasını kapatırsa ki böyle bişi yapılmaz ama yapılabilinir) tüm blokların interneti gidiyor.

Oysa önceki apartmanda T11B sistemin elektriği kesilse aküleri devreye giriyordu. Buradaki fiberde akü koymamışlar

• LEOjener L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Kayıt numaranızı ya da müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Buradaki bazı kullanıcıların tek derdi @TurkNetDestek Kötülemek Ben TT fiber alt yapısı üzerinden 3 aydır kullanıyorum ne kesilme ne yavaşlık hiç bir problem yok! Kötülemeyi bırakın.

İyi Bayramlar

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, memnun olmanıza sevindim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam pm ye 2 dk bakabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Bilal T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PM üzerinden gönderdiğiniz mesajınıza yanıt verdim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.