Şimdi Ara

TurkNet'ten 2007 Yılı Nostaljisi: 35mbit yerine 7mbit! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şu anda önceden açtığım arıza kaydı hâlâ aktif. Saha ekiplerini bekliyorlarmış.
    Ben yaklaşık 4 yıldır turknet abonesiyim. 1 yıldan uzun süredir 20mbps download 2-3 mbps upload hızlarında fiber kullanıyordum. Bağlantı kopukluğu falan da yaşamadım. Fakat bu türk Telekom görevlileri geçenki arızada onarım yaparken altyapı kaldırmıyor diye zirvalayip duruyorlardı. Hızımı muhtemelen onlar bilerek düşürdü. Halbuki bu arızanın altyapının yüksek hız kaldırmaması ile bir alakası yok. Geçenlerde bir şimşek çaktı bu civardaki hatlarda bir arıza oluştu ve komşuların interneti de kesildi.
    Kısaca altyapı kaldırmıyor diye bir şey uydurup hızımı düşürdüler. Hızımı tekrar yukselttirene kadar arıza kaydı açmaya devam edeceğimi buradan bilginize arz ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanert21 -- 26 Mart 2020; 23:27:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinanert21 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Saha ekipleri YALAN beyanda bulunuyor.
    Güya daireye kadar hatları kontrol etmişler sorun tespit edilmemişmiş. Kimse gelip de kontrol etmedi, yalan söylüyorlar. Ayrıca hat sağlam zaten ama HIZ DÜŞÜK. "DÜŞÜK" HIZ. Anlaşılıyor mu?
    TurkNet'ten 2007 Yılı Nostaljisi: 35mbit yerine 7mbit!TurkNet'ten 2007 Yılı Nostaljisi: 35mbit yerine 7mbit!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanert21 -- 12 Nisan 2020; 14:14:58 >

• Hocam sizde son durum ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    ARIZA ÇÖZÜMLENMEDİ. hiz sorunu var dedi·m hâlâ devam edi·yor. Hat kontrolü falan da yapilmadi. Upload hizi yerlerde. Bi·r ayi geçti· hâlâ bi·ri· geli·p kontrol etmedi·.
    Saha ekipleri YALAN BİLGİ veriyorlar. En hafif tabiriyle sahtekarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler

Bu genel ariza durumu benide oyaliyorlar galiba santrale 427 metre uzaktayım yapa altyapisindayim darica da ikamet ediyorum şubat ayına kadar 30mbit down 8 mbit de upload hizlari alıyordum 13 marta kadar genel ariza dediler sonra tekrar ariza kaydı bıraktım 20 dakika sonra internet komple gitti akşam a 9 m bite 0.3 mbit hiz verdiler tekrar kayit açtım 13 nisan a kadar genel ariza sonra 30 nisana kadar 3 aydır bu durumdayım ne yapicam bilmiyorum evde 4 öğrenci var net yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nacik -- 28 Nisan 2020; 23:7:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.