Şimdi Ara

TÜRKNET GigaFiber Projesi Sakarya'ya Geliyor.! [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
9
Favori
15.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, size iletilen bilgilendirme mesajında planlı bir çalışma olacağı önceden paylaşılmıştır. GigaFiber hizmetimizle ilgili bir çalışma değildir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Biraz kendinizi geliştirin otomatik cevap vermeye sıkılmadınızmı @TurkNetDestek 2023 yılında 1 tane şehir açmadınız 2022de söylediğiniz herşey fos çıktı yıl sonu geldi ama icraat 0

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle aktif şekilde çalışma yapmıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle hikayeden bedava gigafiber reklamı yapıyorlar youtuberler istedimi hemen çekiyorlar gelsede almam bundan sonra zaten.

Bu arada 2023 yılını yatarak bitirdiler sözde 1 milyon daha abone kazanıcaklardı @TurkNetDestek

Merhaba, Gigafiber çalışmalarımız projeye dahil edilen bölgeler için devam etmektedir. Her bölgeyde süreci aynı anda başlatmamız mümkün olmuyor. Değerlendirme yapılarak adresler planlamaya dahil ediliyor ve süreç başlıyor.

Bu proje 2021 yılı kasım ayı ortalarında kapsama alanındaydı 2023 senesi 3.ayına kadar milleti geçiştirerek yok o sene bu sene diyerek oyaladınız utanmıyormusunuz yalan söylemeye @TurkNetDestek

Merhaba, planlanmış bölgeler taleplere göre değişiklik göstermektedir. İletilen adresler için proje ekipleri uygunluk görmesi durumunda planlamaya dahil edilecektir.

Aman görmeyin gerek zaten sizden önce Superonline kazmaya başladı Sakarya Mahallesi bölgesini siz gelsenizde zaten populerliğinizi düşürdünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupervisorFatih -- 26 Eylül 2023; 20:30:12 >
    Hocam ciddi mi, başvuru yapacağım direkt bunların geleceği yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ppobelter kullanıcısına yanıt

Hocam bu firmaya bel bağlamayın en son 2023 son periyodunda dönüşüm yapacaklardı ne olduysa 3 senelik projeyi çıkardılar belediyeyi ağıza atıyorlar yalan dolan

Belediyenin gram günahı yok, kazı izni alamıyorlarsa yardımcı olayım :D Haysiyet falan mumla aranır bu TurkNet’te. Telekom geçtim kafam rahat

Aynen belediyede Mu** bey var bize hiç başvuru gelmedi o firmadan dedi 2 sene önce pek itibar etmemiştim haklı çıktı yetkili çalışan

• Birazda şöyle kanıtlı birşeyler ekliyeyim :) herşeyin ne olduğu ortaya çıksın sadece Youtuber olanlara çalışan @TurkNetDestek

TÜRKNET GigaFiber Projesi Sakarya'ya Geliyor.! [ANA KONU]

Gebze varken Sakarya kim de demiş olabilirler. Gebzeye yatırım yapmış adamlar inanılmaz

Sakaryaya ben gelecek demedim ya kendileri diyor .d adamlar gebzede bile belirli kücük bir kesime gitmiş 2023 senesini full yatarak geçirdiler.

Ben Telekom ile işimi hallettim. Ocak ayına kadar fiber kapımda gözüküyor. Bunlar gelse de kurdurtmayacağım o hattı. Sitemden içeri giremezler bu saatten sonra.

48 daire abone kaybettiler. Gebzede takılmaya devam edebilirler 😁

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.