Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
6
Favori
7.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır bilişim sektöründe geçiyor.

• BerkantEser kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hiçbir yere geçemezsek Turknetten devam o zaman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yilin kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    Bi dur yahu, şimdi görüp iptal ederler

• Paranın zaman değeri dikkate alındığında kampanya dedikleri şey aldatmacadır. Bir yıllık peşin ödemede vatandaşa sözde16,66 indirim yapıyorlar. Ülkede enflasyon oranı kaç?

Daha yeni zam yapmışken ve çoğu abonesi diğer firmalara giderken..

• Ben yol verecem artık, böyle yapan firmaya daha para kaptıramam.

Telekoma geçecektim ama telefonla taşıyamıyorlar, illa şehir merkezlerdeki ofislere gitmek gerekiyor dediler.

Kampanyası güzel aslında, taahhüt olarak anlaşılsa da 3-5 ay sonra çıkarsanız geri kalan ücreti iade ediyorlar diye biliyorum.

Ama ben bir kere kalemi kırdım.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Bana da fatura gelince şaşırdım ama kampanya şartlarında yazan; Temmuzda kampanya katılımı sağlanırsa Ağustos faturası ile beraber, Ağustosta katılım sağlanırsa Eylül faturası ile beraber 10 aylık kampanya başlıyormuş...Sanırım sizde Ağustosta ödeme yaptınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 7 Ağustos 2022; 13:38:21 >
  • Teşekkürler.

• Desident D kullanıcısına yanıt

:D? Hocam diğer servis sağlayıcılarıyla ilgili konularda millet hunharca türkneti överken onlarada benzer şeyleri söylüyor musunuz.

• Parafta 3 taksitin üzerine + taksit yapılıyor mu acaba?

• furkkkkan F kullanıcısına yanıt

Eğer iade olarak geri yatırırsa kartın limitini felç edersin.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Türknet'teydim 99TL yapacağı dönem Gıbır'a geçtim 70TL'ye sonra GIBIR 80TL yaptı 100TL yapacağını açıkladığı zaman COMNET'te geçtim 69TL'den 11ay ödedim 1 ayda referansla geldi ortalama 63TL'ye gelmiş oldu.

• Teşekkürler

• lider06 kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

• uzzd kullanıcısına yanıt

Yarın ZIBIRNET de çıksa menfaatime ise oraya da geçerim, aynı mantık. Mantıklı olanı yapmışsınız.

• Türknet zamı kandırmaca. Ben iptal ettiren değince. Size toplu ödeme yapmadan, zamı yansıtmadan 139 TL devam edebilirsiniz. Dediler kabul etmedim..
    İptal ediniz dedim. 89 TL ye Inter kutusuna başvuru yaptıım. Aynı gün bağlantı yapıldı.
    Türknet Taahüt yok diyorlar. 10 aylık taahhüt yaptırıyorlar. Hemde parayı peşin alıyorlar

• Teşekkürler. Enpara ile şimdi tek çekim ödedim. Telekomünikasyon olduğu için taksitlendirme yapmayacağını düşünüyordum ama yapılıyormuş meğer.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.