Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeed e geçin hiçbirşey değişmeyecek hız olarak amaç en ucuz interneti kullanmmak

Hepsi ttnet altyapısını kullanıyor biz şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz diyene inanma 1 alırken 5-10 kez arıza kaydı bırakırsın hızın 2-3e çıkar en fazla

En ucuz kimse ondan alın gerisi önemsiz. Yatırım yapmak yerine hane başına internet + telefon için en az 100 tl cukka eden firma 80 milyonluk ülkeden hala fiber parasını toplayabilmiş değil m.ö döşenen bakır kabloyu kullanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Aynı hizmeti aynı hızı veriyorda adam macera mı arıyor yada yalan mı söylüyor

Siz 33mgbt alıyorsunuz diye kimse çıkmasınmı Türknetten

• Ülkenin hizmet sektörünü özetleyen bir konu olmuş sadece Türknet değil...

Yalnız Kablonet altyapıyı yeni kurdu binaya ve 3 aydır kullanıyorum, haklarını yemeyeyim iyi hizmet veriyorlar. Sorun çok çıkmadı çıktığında da 1-2 saat içinde gelip çözdüler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocakserdar7 -- 21 Şubat 2018; 0:59:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Türknet kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

istemsiz bir gülme tuttu hocam kusura bakmayın

Değerli kardeşim ben bile ağlanacak halime güler oldum. Sen gülmüşsün çokmu. Her ay 60 lirayı tiko cebe indiriyolar hizmet yok.

Gene sana interneti bağlamışlar beni 4,5 ay oyaladılar bugün yarın bağladık bile dediler yalan en son zorla iptal ettim paramıda yatırmış değiller nasıl bir firmaya çattık anlamadım resmen rezillik

• Netspeed’e geçmeniz çok doğru bir karar

• EuroTrumpSimulator2 kullanıcısına yanıt
    Önceden dediğin gibi 2mbps idi. akknin kalktığı zaman altyapı değişti hiz arttı.

Şimdi ise aynı binaya en fazla 35mbps veriyorlar.

Özetle fazla kafa yorarsan, kafayı sıyırırsın, hikmetine fazla şey yapmamak lazım

• Şunu belirteyim adam seni zorlamı tutuyor diyen arkadaşlara söylüyorum.

Biz her ay çatır çatır 60 tl ödüyoruz. Ben vodafone süpernete kötü derdim ama türknet cidden rezillik.

Defalarca söyledim ben telefon santral işi yapıyorum işin içindeyim altyapımın kötü olduğunuda biliyorum ama hiçbir zaman vodafone kullanırken 6~ 5 megabitin altına düşmedim. Bi arıza olduğunda da çağrı merkezini arar muhatab biriyle görüşürüz sorunumu çözerdim.

Türknete çağrı merkezini arayın arıza bırakın, robot size arıza alındı Hadi Allaha emanet diyip telefonu kapıyor :))) ondan sonra bekleki arıza düzelsin. Bekliyoruz işte ne arayan var ne soran.

Burada 50 mbit Türknet kullananlara sözüm şu evet stabil olarak internet kullanıyo olabilirsiniz ama günün birinde arıza olduğunda kanser olmaya hazır olun. Çünkü muhatap bulamayacaksınız.

Netspeed evraklarımı verdim en azından 5 ~6 mbit 40 lira versem 20 lira cebimde kalır. Bu düzenbazlarada para kazandırmamış olurum.

Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FM.

Merhaba Önder Bey,

İletişim bilgilerinizi ulaştırabilirseniz, ekipler ilgilenecektir.

mesajı gelir birazdan

Farkındaysanız buradan bile yazmadılar komik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Onlar da girememiştir foruma yavaşlıktan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkenin en batısında fiber internet yok daha ne diyem kardeş? senden farksızım.
  • Arkadaslar 16 mb ttnet adsl kullaniyorum. Akn doldu hiz 5'e dustu. 3 gun oncesine kadar gece 2-8 arasi hiz yuksekti ortalama 12-13 mb arasi. Son uc gun hiz yukselmiyor modemi acip kapattim yine fayda etmedi. Mh bizde sorun yok diyor!! Varmi bi çağresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewhitewolf -- 21 Şubat 2018; 2:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Şunu belirteyim adam seni zorlamı tutuyor diyen arkadaşlara söylüyorum.

Biz her ay çatır çatır 60 tl ödüyoruz. Ben vodafone süpernete kötü derdim ama türknet cidden rezillik.

Defalarca söyledim ben telefon santral işi yapıyorum işin içindeyim altyapımın kötü olduğunuda biliyorum ama hiçbir zaman vodafone kullanırken 6~ 5 megabitin altına düşmedim. Bi arıza olduğunda da çağrı merkezini arar muhatab biriyle görüşürüz sorunumu çözerdim.

Türknete çağrı merkezini arayın arıza bırakın, robot size arıza alındı Hadi Allaha emanet diyip telefonu kapıyor :))) ondan sonra bekleki arıza düzelsin. Bekliyoruz işte ne arayan var ne soran.

Burada 50 mbit Türknet kullananlara sözüm şu evet stabil olarak internet kullanıyo olabilirsiniz ama günün birinde arıza olduğunda kanser olmaya hazır olun. Çünkü muhatap bulamayacaksınız.

Netspeed evraklarımı verdim en azından 5 ~6 mbit 40 lira versem 20 lira cebimde kalır. Bu düzenbazlarada para kazandırmamış olurum.

Saygılar.

Ben Superonline 25 mbps internet kullanıyorum.Gayet memnunum nerdeyse aynı ücreti veriyorum.15-80 arası değişen bi download yarısı değerindede upload veriyo.Bilginize...

• Geçmiş olsun hocam ben uzun süredir süperonline kullanıyorum her daim iyi hizmet almışımdır sağolsunlar. Ankaradayım bu arada.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-CLS -- 21 Şubat 2018; 2:45:32 >

Bendede ping cok 20 oyun oynatmiyor

• Bende memnun değilim hızımdan. Sözleşme bitsin 400mb geçicem. Hemde aynı para ayda ortalama 30€

Alman halkını bilmem ama Alman İnternet firmaları Türk internet firmalarını kesin kıskanıyor. O hıza o fiyata geçirmedikleri için kıskançlık krizine giriyorlardir.

Vodafone Almanya Ceo Türkiye ye Tayinini istemiş.

• 3 ay önce Finlandiya'dayken hostelde bu hızları aldım, download neyse de upload muazzam

• quote:

Orijinalden alıntı: Protez Bacaklı Çekirge

3 ay önce Finlandiya'dayken hostelde bu hızları aldım, download neyse de upload muazzam

Upload inanılmaz hızlı, bunun için simetrik bağlantı gerekli. Bu upload hızını kablosuz bağlantı sağlarken mi aldınız?

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. vodafone fiber aylik 72 tl oduyorum 250 gb akn var sonrasi 25mb hiza dusuyor ttnete lanet olsun dierlerini bilmemde daha once ttnet kulaniyordum igrenc vodafone akar

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.