Şimdi Ara

TURKNET neden bana VDSL paketi vermiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de bugün üye oldum.16 mps destekliyormuş altyapım.Müşteri temsilcisi belirli para verirseniz boş port var onu size açıp 24 mps yükseltebilirsiniz dedi.Ulan ben 4 yıldır millenicom 8mps eşşek niyetinemi kullandım.Bi de utanmadan tasdüt yenilim dedim.Adamların verdiği cevap aynı tarıfe üzerinden 1 yıl taadütle 8mps+aknsz 70 lira sürekli müşterimiz oldugunuz icin size 65 lira düşürürüz dedi,çıldırdım orda.Ulan 55 lira veriyodum.Türknete geçtim inş başım agrımaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kugutex kullanıcısına yanıt
    Samandıra bölgesine pek yatırım gelmez daha yeni yükselişte orası bir de Ataşehir belediyesine bağlı bir bölge diye hatırlıyorum. Siyasi farklılık dan dolayı zorluk çıkabilir.

• Millenicom tamami ile müşteriyi soymak üstüne kurulu bir firma. Adam akıllı yatırımı yoktur bile bence. Firmaların altyapısı üstünden satış yapıp fazlasını yiyor

Hadi hayırlı olsun inşallah sıkıntı çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Samandıra bölgesine pek yatırım gelmez daha yeni yükselişte orası bir de Ataşehir belediyesine bağlı bir bölge diye hatırlıyorum. Siyasi farklılık dan dolayı zorluk çıkabilir.

Sancaktepeye bağlı. Belediyesini akparti yonetiyor. Buna rağmen yatirim gelmiyor nedense. Hatta toplu ulasima bile doğru duzgun yatirim yok bu bolgeye millet ust üste. Ama nufus acayip arttı. Guzelim mahallemizde boş arsa kalmadı yinede ttnet alt yapi yatirimi halen yok.

Orası da Fikirtepe gibi yenilenecek ondan sonra gelir altyapı ve yatırım

• Sonunda peket yukseltmesi yapıldı çok şükür.

Akşam uygulamada diğer kampanyalar seçenekleri kısmında göründü. Bende hemen seçtim 35 mb seçeneği. Ayın 1 inde başlayacakmış bakalım.

Merhaba, geçiş işlemleriniz aşamasında bir sorun yaşarsanız bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Size şimdiden iyi kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Size daha önce bir konuda alıntı yaparak ulaşmaya çalismiştım ama ilgilenmediniz.

Yinede sağolun sorun olursa pm atarım.

Gözümden kaçmış olabilir. Kusura bakmayın :( Bir sorun yaşarsanız bana direkt PM üzerinden ulaşmaya çalışın.
  • Ya arkadaş bende Türknetliyim oim de 35mb tarife var ama ona rağmen türknet hala vdsl desteklemiyor diyor. Ama 15 gün önce vdsl kullanıyordum.

• Selam. Vdsl 35mb Geçiş yaptık bu gece itibari ile. Ama simdide internet hiç yok simdide. Modemde farklı bir ayar falanmı yapmak gerekiyor acaba.

Modemim asus dsl-n17u

• Yeniden başlangiç kurulumu yaptım geldi

• Merhaba bende adsl kullanıyorum turknet bulundugum bölgede sorguda 16mbite kadar diyor fakat vdsl başvurusu yaptım.Daha öncede yapmıştım fakat vdsl de adsl den daha düşük geliyordu.ADSL e tekrar döndüm
    Şuan Tekrar başvuru yaptım port varsa geçiş olacaktır. 16 mibt snr ise 7 adsl modunda alıyorum. Bu değerlere göre vdsle geçince kaç alabilirim.
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Ben şu an 28 ile 33 arası hız alıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu arada modemimde VDSL ayarlayıp 17a profilinde k.adı ve şifrem ile VDSl baglantı sağladıgımda internete çıkış sağlayabiliyorum. Bu normal bir durummudur.
  • Normal dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Ben şu an 28 ile 33 arası hız alıyorum.
    Geçiş işlemi kaçgün sürdü ?
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Ay basinda başladı. Yani 15 gün falan. Ama gelen mesajda zaten ay başında geçiş yapilacak denmişti.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.