Şimdi Ara

türknet nasıl bir firma (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
6
Favori
144.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akk yüksek olan hangi firmayı önerirsiniz ttnetten bıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BURDA TURKNETI SAVUNMUYORUZ ...
    bende turknette var tttnet te var su an 2 abonelık su an ıkısındende mennunum..herkes yeterlılık derecesıne gore farklı iss sunucuları kullanır ..

bır sorun oldumu inanın hepsınde aynı sorunu yasıyoruz acıp kapama v.s tasıma...
    ben daha once 2 abonelıgımı isim vermıyorum bir iss de idi...neler cektıgımı bır ben bılırım .sonunda 2 abonelıgımı de kapattım o fırmadan..acması bır dert di kapaması bır derttı..sorunu zaten 1,5 ay da hallledmedılerdı...turknet yanında vız kalır..
    4*4 zaten bulunmaz hc bır zaman mutlaka herbırınde problemler olur bazen....yoksa herkez gıder ondan kullanırdı..

sonucta herkez özgur ıstedıgı iss yı kullanır...

ama şuda gercekkı bır sorun oldugunda cozulmuyorsa hakkını arayacak herkez....sorun var dıye faturada hıc bır zaman ındırım yapıyorlarmı yapmıyorlar..

onun ıcın bır sorun oldugunda ben sahsen gereken ne varsa yaparım..sonucta para verıyoruz..bedava hızmet vermıyorlar..

• frantic2 kullanıcısına yanıt
    turknet in şu anda ki kampanyası çok güzel.
    150gb kota
    32 Mbps hız
    1000 dk her yöne konuşma
    taahhüt yok
    59 TL
    ben ciddi ciddi düşünüyorum
  • Arkadaşlar TÜRK Telekom tel ve internet abonesiyim tahattüm yok .TÜRKnete geçmek için bu aboneliklerimi kapattırmam mı gerekiyor yoksa taşıma mı yapılması lazım.Turknetin sitesinde ya ben göremedim yada böyle bir açıklama yapılmamış.Şimdi ben Turkneti bir deneyeyim olmadı tekrar geri döneriz.Ne dersiniz.Ttneti kapattırıp mı yoksa taşıyarak mı geçmeli .Bizzat Turknetliler cevaplarsa çok yardım etmiş olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt8

Bir yıldır kullanan birisi olarak söyleyeyim, Türkiye de internet sunucuları için; al birini vur ötekine şeklinde. Çünkü yeteri kadar adil rekabet yok. TTnet almış başını gitmiş, onlarında g.kalkmış fiyatlar o biçim. Turknet ise çok proplemli bir firma. Yalan dolan, kandırmaca, imzaladığınız sözleşmede hazan her kelimeyi kullanmaya kalkan adi bir firma. Yaşadığım bir sürü proplemden sadece örnek olsun diye birini anlatım. İlk geçtiğim sıralarda ev telefonu da ücretsiz diye konuştum. Fatura yüksek geldi, aradım sordum, efendim siz ilk 60 dakika dolunca telefonu kapatıp açacaktınız, bunu yapmamışsınız 60 dakikadan sonra ücretli, isterseniz bunu sisteme otomatik olarak ayarlayalım ve sizin takip etmenize gerek yok 60 dakika dolunca kapatsın. Tamam dedim ve ayarladılar, bundan sonraki konuşmalarımda 60 dk dolunca kapanıyordu. Aradan 1 yıl geçti ve bu ayarı kendi kendilerine kaldırmışlar, haliyle bende 60 dakikayı geçmişim ve faturam yüksek geldi. Aradım kendilerini, anlattım. Aldığım cevaplar şu şekilde, siz artık okuyup yorumlarsınız yorumu sizlere bırakıyorum = " Biz öyle birşey yapmayız, Ne zaman, siz ayarlatmamışınız, bu sözleşmenizde yazıyor, bizim bir hatamız yok, bizi arayıpta böyle bir ayar yaptırdığınıza dair ses kaydını dinleyebilmemiz için bize o günün tarihini vermelisiniz, yoksa mümkün değil, elinizde ses kayıt varmı ? "...........................vb çok adice sorular ve oyalamacalar. Küçük bir ayarla oynayıp haberleri yokmuş gibi davranaka binlerce müşteriden para çalıyorlar, dolandırıcılık yapıyorlar, inanılmaz derecede Türkiyedeki ( Patagonya, Tanzanya ) kanun boşluğundan yararlanıyorlar. Tüketici mahkemesine gidemeyeceğimizi artık tecrübeyle ezberlemişler, bu yolla Çok yüksek meblağlarda haksız para kazanıyorlar. Şimdi bazıları sorabilir neden tüketici mahkemesine gidemezmişim diye onlara cevap olarak, gidin de bir görün dünyanın kaç bucak olduğunu, ben gittim gördüm, üstelik mahkemeyi kazandığım halde benden dava konusu telefonun 2 katı para çıktı. İsteyene ayrıntılı anlatırım. onun için bu ülkenin kanunları ve adil olması gereken yargılamayı yapanların vicdanı, okudukları kitaplar, insanlıkları yerlerde sürtüyor. Bunu çok iyi bilen bu dolandırıcılar şu anda mükemmel prim yapan bu Türkiye piyasasını kullanıyorlar.

abi şu tüketici mahkemeye gitme işini anlatırmısın.

İkinci olarak bende TTnetten sıkılmış durumdayım yaptıkları teklif şu: 24 ay taahhüt - 100Gb AKK - 16Mb hız -55tl ücret TTnetten yüksek fiyat dışında şikayetim olmadı. ne dersiniz Türk Net'e geçeyim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apodur -- 2 Ağustos 2016; 14:20:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: apodur

quote:

Orijinalden alıntı: mt8

Bir yıldır kullanan birisi olarak söyleyeyim, Türkiye de internet sunucuları için; al birini vur ötekine şeklinde. Çünkü yeteri kadar adil rekabet yok. TTnet almış başını gitmiş, onlarında g.kalkmış fiyatlar o biçim. Turknet ise çok proplemli bir firma. Yalan dolan, kandırmaca, imzaladığınız sözleşmede hazan her kelimeyi kullanmaya kalkan adi bir firma. Yaşadığım bir sürü proplemden sadece örnek olsun diye birini anlatım. İlk geçtiğim sıralarda ev telefonu da ücretsiz diye konuştum. Fatura yüksek geldi, aradım sordum, efendim siz ilk 60 dakika dolunca telefonu kapatıp açacaktınız, bunu yapmamışsınız 60 dakikadan sonra ücretli, isterseniz bunu sisteme otomatik olarak ayarlayalım ve sizin takip etmenize gerek yok 60 dakika dolunca kapatsın. Tamam dedim ve ayarladılar, bundan sonraki konuşmalarımda 60 dk dolunca kapanıyordu. Aradan 1 yıl geçti ve bu ayarı kendi kendilerine kaldırmışlar, haliyle bende 60 dakikayı geçmişim ve faturam yüksek geldi. Aradım kendilerini, anlattım. Aldığım cevaplar şu şekilde, siz artık okuyup yorumlarsınız yorumu sizlere bırakıyorum = " Biz öyle birşey yapmayız, Ne zaman, siz ayarlatmamışınız, bu sözleşmenizde yazıyor, bizim bir hatamız yok, bizi arayıpta böyle bir ayar yaptırdığınıza dair ses kaydını dinleyebilmemiz için bize o günün tarihini vermelisiniz, yoksa mümkün değil, elinizde ses kayıt varmı ? "...........................vb çok adice sorular ve oyalamacalar. Küçük bir ayarla oynayıp haberleri yokmuş gibi davranaka binlerce müşteriden para çalıyorlar, dolandırıcılık yapıyorlar, inanılmaz derecede Türkiyedeki ( Patagonya, Tanzanya ) kanun boşluğundan yararlanıyorlar. Tüketici mahkemesine gidemeyeceğimizi artık tecrübeyle ezberlemişler, bu yolla Çok yüksek meblağlarda haksız para kazanıyorlar. Şimdi bazıları sorabilir neden tüketici mahkemesine gidemezmişim diye onlara cevap olarak, gidin de bir görün dünyanın kaç bucak olduğunu, ben gittim gördüm, üstelik mahkemeyi kazandığım halde benden dava konusu telefonun 2 katı para çıktı. İsteyene ayrıntılı anlatırım. onun için bu ülkenin kanunları ve adil olması gereken yargılamayı yapanların vicdanı, okudukları kitaplar, insanlıkları yerlerde sürtüyor. Bunu çok iyi bilen bu dolandırıcılar şu anda mükemmel prim yapan bu Türkiye piyasasını kullanıyorlar.

abi şu tüketici mahkemeye gitme işini anlatırmısın.

İkinci olarak bende TTnetten sıkılmış durumdayım yaptıkları teklif şu: 24 ay taahhüt - 100Gb AKK - 16Mb hız -55tl ücret TTnetten yüksek fiyat dışında şikayetim olmadı. ne dersiniz Türk Net'e geçeyim mi ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: apodur

Kardeş, mecburiyetten Turkneti kullanıyorum. Şu an Türkiyede kötünün iyisi durumunda. Üstelik şimdi de taahhütsüz veriyorlar, istediğin anda vazgeçebiliyorsun. Ev telefonundan 1000 dk her yöne ( yurtdışı dahil ) arama yapabiliyorsun. 150 gb akk ve 32 mbit hiz, Ayda 60 tl.Bir çok insanın hatta kopma sorunu, vesaire gibi şeyleri olmuş. Ben Ankarada ikamet ettiğimden belkide benim mahallemde böyle bir sorun yoktur, Ben Bağlantı adına çok ciddi sorunlar ve can sıkıcı sorunlar yaşamadım. TTnet' götünü direkle yukarı kaldırmış gidiyor. Turkneti tavsiye ederim. Şimdi bunların yaptığı dolandırıcılığı Türkiyede yapmayan kalmadı. Yani sadece bunlar dolandırıcı değil, HEPSİ dolandırıcı. Eğer ben internetten vazgeçemem diyorsan, dolandırılmayı göze alman gerekli. Ama tekrar ediyorum Şu an en iyileri TURKNET. Al dene derim. Taahhüt yok, istediğin zaman vazgeçersin. Fakat müşteri hizmetlerini yenilediler, çok memmun kalırsın. Aradığın anda canlı insan çıkıyor, bekleme yok. Haliyle onlarda kendilerini bayağ geliştirdiler.

Tüketici mahkemesinin hiç bir hükmü yok. Karşı taraf korkupda birşeyler yaparsa ne ala, yoksa mahkemeye gitmeden sonuç alamazsın. 2013 yılında açtığım mahkemenin hala yargıtaydan gelmesini bekliyorum. Davayı kazandığım halde 350 +350 ( iki avukata ) mehkeme masraf verdi. 1 ay içinde ödemediğim için avukatlar ödeme emri gönderdiler 350+350=700 iki avukat =1400 tl masraf biçtiler. Düşün birde mahkemeyi kazandım yani. 300 tl maddi tazminatımı reddeddiği için kısmı kazanmış oldum. Onun için karşı tarafın iki avukatına ( iki şirket vardı ) masraf biçti. Telefonun değeri 800 tl idi. Servis benden Tüketci hatası diye 250 tl istemişti, ben 250 tl vermedim mahkemeye gittim, başıma gelenlere bak. Uganda gibi bir ülkede ne beklersin, hukuk ismi artık müzelerde sergileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt8 -- 2 Ağustos 2016; 16:04:24 >

• apodur kullanıcısına yanıt
    bu ttnet herkese ayrı teklif yapıyor galiba. bana da bugün 100Gb AKK-35 Mb hız için 69,90 TL teklif ettiler.
  • Arkadaşlar, benimde 8 eylülde ttnet tahüüdüm bitiyor.
    Turknet'e geçmeyi düşünüyorum.
    İnternet hızı ya da internet kopması gibi sorunlar oluyormu hiç?

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Ben başımdan geçeni anlatayım gerisine siz karar verin. 11 Ağustosta evrakları imzalayıp gönderdim. 18 Ağustosta hoşgeldiniz artık TurkNetlisiniz diye smsler mailler aldım. Telefonum açıldı ama 4 yıldır TTnet kullandığım hattan internetimi açamadılar. Aradım söyledim. Hallederiz dediler.. Tekrar aradım hallolacak dediler. Hafta geçti sorun nedir diye defalarca farklı teknik destek ya da yetkililerle görüştüğümde biz de bilmiyoruz cevabını aldım.

Anladığım kadarı ile TürkTelekom altyapısını kullandıklarından doğrudan arızaya müdahele hakları yok. Biz TürkNeti arayıp arıza bildiriyoruz onlar Telekoma bildiriyor. Telekom da yklenici firmasına sonra aynı şekilde iş geri dönüyor. En son yüklenici firma ya da çalışanları bilgi vermediğinden neden interneti kullanamadığımı bana açıklayamıyorlar. İşin komik tarafı 19 Ağustos tarihinde kredi kartımdan yarım aydan daha fazlasına tekabül eden miktarı çekmişler. Yani ortada hizmet yok ama ödeme peşin. Bugün ayın 25i oldu ve kaç kere 0850 numarasnı arayıp kaç saat cevap almaya çalışırım hergünkü gibi bilmiyorum ama TürkNet 14 gündür benim normalde çalışan internetimi üstüne alıp çalışmaz hale getirdi ve şimdi de ilgi alaka göremiyorum...

Karar sizin...

• quote:

Orijinalden alıntı: SeSuYu

Ben başımdan geçeni anlatayım gerisine siz karar verin. 11 Ağustosta evrakları imzalayıp gönderdim. 18 Ağustosta hoşgeldiniz artık TurkNetlisiniz diye smsler mailler aldım. Telefonum açıldı ama 4 yıldır TTnet kullandığım hattan internetimi açamadılar. Aradım söyledim. Hallederiz dediler.. Tekrar aradım hallolacak dediler. Hafta geçti sorun nedir diye defalarca farklı teknik destek ya da yetkililerle görüştüğümde biz de bilmiyoruz cevabını aldım.

Anladığım kadarı ile TürkTelekom altyapısını kullandıklarından doğrudan arızaya müdahele hakları yok. Biz TürkNeti arayıp arıza bildiriyoruz onlar Telekoma bildiriyor. Telekom da yklenici firmasına sonra aynı şekilde iş geri dönüyor. En son yüklenici firma ya da çalışanları bilgi vermediğinden neden interneti kullanamadığımı bana açıklayamıyorlar. İşin komik tarafı 19 Ağustos tarihinde kredi kartımdan yarım aydan daha fazlasına tekabül eden miktarı çekmişler. Yani ortada hizmet yok ama ödeme peşin. Bugün ayın 25i oldu ve kaç kere 0850 numarasnı arayıp kaç saat cevap almaya çalışırım hergünkü gibi bilmiyorum ama TürkNet 14 gündür benim normalde çalışan internetimi üstüne alıp çalışmaz hale getirdi ve şimdi de ilgi alaka göremiyorum...

Karar sizin...

Şimdi böyle dedin şüphe etmeye başladım.
    Ya bende böyle sorun yaşarsam?
    Allah bütün iss'leri kahretsin

• Herkes firmalardan sikayetci karar vermek zor.

• turknet i ciddi ciddi düşünüyordum ama baktım koca şehirde gidip konuşabileceğim bir tane bile bayileri yok. gerektiğinde gidip yüz yüze muhatap olabileceğin bir bayi olmayınca hoşuma gitmedi mecburen yeniden ttnet e devam dedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanolur

turknet i ciddi ciddi düşünüyordum ama baktım koca şehirde gidip konuşabileceğim bir tane bile bayileri yok. gerektiğinde gidip yüz yüze muhatap olabileceğin bir bayi olmayınca hoşuma gitmedi mecburen yeniden ttnet e devam dedik.

Yüz yüze mi? :) 20 dakika bekledikten sonra telefonla konuşbilirseniz şükredin.
  • Türk telekom da verem ediyor, anladığım kadarıyla türknet te aynı b*k en azından 60 liraya 3megabit net kullanacağıma 100 megabit deyip 20 verseler gene yeter ikiside ilgisiz ikiside şuursuz elime para geçsin türk telekom dan aboneliğimi iptal ettiricem türk net e geçecem

• Beyler bayanlar 2016 yılı Ağustos ayı içerisinde Türknet bağlattım.Şimdi size sürecini ve değip değmeyeceğini anlatmak istedim.Bendeki Türknet Fiber ama alt yapı ttnet e ait

Not:20 Gündür kullanıyorum

Artıları:
    +İnternet Çok Hızlı. normal 16 lık internetlere göre uçak gibi.Geçen xbox one ıma gün 1 gün içerisinde 70-80 gb lik oyun indirdim
    +Online oyunlarda hiç ping sorunu yaşamadım.
    +Akk faruta telefon dakikalarını falan internetten hemen görüntüleyebiliyorsunuz.
    +Bende daha hiç kopma olmadı diyebilirim.
    +Hattıma tanımlanmış internet 51 mbit (TTnet Böyle bir hız tanımını 59 tl ye hayatta yapmaz) +1000 dk yurt dışı dahil ev telefonu.
    +Adamlarda paket diye bir olay yok hattından geçebilecek maksimum hız
    neyse 59 tl ye hattına onu tanımlayıveriyor.
    +taahüt yok istersen yarın iptal ettir.

Eksileri:
    -TTNet altyapısı kullandığı için eğer büyük şehirde yaşamıyorsanız internetinizi eve bağlatmakta güçlük çekebilirsiniz.Benimki 20 günde bağlandı Bunun tek sorumlusu TTnetin kendisi.
    -51 mbit densede benim hızım genellikle 30-40 arası oluyor.Belki kablosuz olarak test ettiğim içindir.
    -Bir sorun yaşarsanız sorunun düzeltilmesi zaman alabilir.Bunun sebebi eğer istanbul ankara vb. büyük şehir haricinde yaşıyorsanız bu firmanın alt yapı sorunlarına ttnetin saha elemanlarının bakması.

Genel olarak büyük şehirde oturmuyorsanız internetin bağlanması aşamasında biraz sorun yaşayabilirsiniz . Ancak bağlandıktan sonra eğer fiber hat mahallenizde mevcutsa gerçekten internet kullandığınızı görüyosunuz hatta alışmanız bile gerekebiliyor.
    Geçen bir oyun indireyim dedim 2.3 gb lik bir oyunu ben sigara içip gelene kadar indirmiş.Eksik mi indi acaba falan diye kafam karıştı :D Sonra açtım baktım harbiden inmiş.

Ttnette çalışan arkadaşımla sohbetimizde geçen bir olaydanda bahsetmek istiyorum.

+Kanka sizin bu standart internetinizin paketi neden daha pahalı ve Türk netinkinden daha yavaş.
    -Biz küçük işletmelerden daha hızlı internet veremeyiz onlardan daha hızlı interneti ucuza vermemiz BTK tarafından yasaklandı.Bunun sebebi sektörde küçük işletmelere şans tanımak ve rekabet ortamını arttırmak.

• Bugün sözleşmeyi imzalayıp gönderdim.
    Bakalım nasıl bir hizmet ile karşı karşıya kalacağım. Benim konum İstanbul / Üsküdar.

Abonelik başlasın. Buradan olumlu olumsuz bütün herşeyi aktaracağım turknete gelmeyi düşünen arkadaşlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kae-69 -- 20 Eylül 2016; 18:07:32 >
  • Aynı şekilde evrakları hazırlayıp gönderdim bakalım memnun kalacak mıyız adım adım yazıcam bende.

--arkadaşlar 1 hafta sonra 10.10.2016 da TurkNet'e hoş geldiniz mesajı geldi fakat modeme kullanıcı adı ve şifremi girdiğim halde internete bağlanamadım. nedeni bölgemde teknik sıkıntı varmış anlayışım için teşekkür ettiklerini söylediler. bekliyorum bakalım bundan sonrası nasıl olacak.

--an itibariyle 12.10.2016 TürkNetten bağlıyım internete ve hızım 70mbit suan sıkıntı benim apartmandaymış boşuna beklemişim apartmanın telefon trafosundan daireye kablo gitmiyormus bizzat kendim baktım ve elektrikci cagırıp kablo cektirdim sonunda bağlandım şimdilik memnunum umarım böyle gider :D

sonuç olarak 1 hafta gibi bir sürede ev telefonum yokken aktif oldu bence normal ki sundukları internet hızı ve fiyat yan yana konulursa ve buna birde 150 gb akk eklenirse harika ben ilk günden sorunsuz kullanmaya başladım bi aksilik yada bişe olursa yeniden yazarım burdan şimdilik memnunum dediğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enrae -- 13 Ekim 2016; 2:27:32 >

• Arkadaşlar şimdi adım adım size anlatayım.
    Öncelikle zaten lanet Telekomda idim. Ve Türkneti aradım. Nakil için başvuru yaptım. Ardından bana mail olarak sözleşmeyi attılar ve bende aynı şekilde sözleşmeleri satır satır okuyarak ardından imzalayarak onlara kargoyla gönderdim. Hiç beklemiyordum; Çarşamba belgeleri kargoya verdim ertesi gün ellerine ulaştı ve cumartesi günü ise baktım ki hemen modem arayüzünde girilmesi gereken kullanıcı adı ve şifrem gönderilmiş. Yani 3 günde hemen nakil işlemim gerçekleşti. Bu iyi bir hizmet. Ve hemen heyecanlı birşekilde modeme yeni k.a ve şifreyi girdim ardından hemen netim aktif oldu zaten. Direk speedtest ile teste başladım. Ve gerçekten iyi bir sonuç olarak kabul ediyorum ki 40mgbit hız alıyordum. Faturalamaya gelirsek ilk ay 60-70 kuruş damga vergisi felan yansıtılıyormuş o kadar. Başka bir ücret yok.

Birde sözleşmede okurken biryer dikkatimi çekti ancak önemsemedim ben şahsen. Bu sabit hatta verilen 1000dk hediye paketi ile alakalı. Siz bir arama yaptınızda bu arama 59dk yı geçmemesi gerek. Eğer geçerse ekstra ücretlendirme başlıyormuş. Yani eş dost ile uzun uzun konuşursanız eğer 59 dakikaya geldiğinizde telefonu kapatıp tekrar aramayı yapmanız gerekiyormuş. Bir tek bana apsürt olan bu geldi. Onun dışında sıkıntı yok. Şuan için Türknet cidden çok iyi. Ancak faturalar bir gelmeye başlasın. Ondan sonra yine size bilgi aktarmaya devam edeceğim. Bu arada biraz önce 1080p lik bir film açtım tek bir kere bile takılmadı. :D
    Şimdilik Türknete teşekkürler.

• Halihazırda ev telefonumuz yoksa ne yapıyorlar peki ? Yani yeni hat açtırıcam ev telefonu vs birsey yok, nasıl oluyor işlem Turknet'te ?

• SİMDİ ANLATAYIM CİDDEN KUFUR ETMEK İSTEMEM AMA BU FİRMA DOLANDIRICI.ANLATAYIM KI DEMETIN MAL SEBEBİ SOYLEMEDEN İS YAPİYOR.ARKADASLAR BEN BIR TURKNET ALLAH'IN CEZASININ BİR ABONESİYİM.BURADA OO COK İYİ DİYENLER OLMUS SOK OLDUM.ARKADASLAR 2 DK DA BİR GİDİOR.8MB OLAN NET İLK BASTA 4MB SONRADA 1MB OLUYOR.TAAHUT BITMEDEN 1-2-3 AY ONCE DİYORLARKİ TURKTELEKOMDAN ARİYORUZ TAAHUT UNUZ BİTMİS GELİN TURKTELEKOMA GECİN DİYORLAR.
    1 AY SONRA Bİ BAKİONUZ FATURA TURKNETTEN GELMİS .DAHA SONRA BEN BU 2DK DA BİR NET GİTMESİ YUZUNDEN ARADİM BANA DEDİLERKİ SU MODEME BAGLANAN KUTU VARYA ONU CİKARTİN DİREK BAGLANTİ YAPİN YAPTİK İYİ HOS 1 SAAT KESİLMEDİ SONRA BU KESİLME SURESİ 1DK DA 1 OLDU.DUN OYUN YUKLEDİM HATA VERDİ
    ALLAH BENİM GİBİ BU ELLERİNE DUSURENİ KORUSUN DUA EDERSİN TTNET'E . BENCE EN İYİSİ VODAFONE .TAAHÜT KASİM IN 27 SİNDE BİTİYOR DEDİKLERİNE GOREE.AMA ARKDASLAR BU İNTERNET ABONELİGİNİ İPTAL ETTİRMEK 2 AY SURUYOR. E NE OLDU GİRDİ SİZE 2 AYLİK FATURA.PİNG İMİ 80 DEN ASSAGİ GOREMESSİNİZ NEYSE ADAM YOLLADİLAR BAKSİN KABLOLARA DİE TURKNETTEN GELMEDİ AQ NEYSE ONUDA GEC TAAHÜT İPTAL ETTİREMİYONUZ. SİMDİ BEN BU PARALARİ HARAM ZİKKİM EDİCEM.BENİM CEKTİGİMİ SURİYE'LİLER CEKMİYOR SAYFALARİNA YAZİNCA ENGELLİYORLAR NEDENMİ? DOLADİRAMAYACAKLAR. SUANDA O TURKNET BİNASİNİ GİDİP MİNİGUN LA BASMAK İSTİYORUM.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.