Şimdi Ara

Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
8
Favori
30.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 mbit 1 Haziran’a kadar biliyorsunuz değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turknet Destek Destek No'sunuda geri dönermisiniz: 32699444 Paketimi 70'den 50'ye düşürdünüz. Hattım 120mbps destekliyor ama siz vermiyorsunuz birde. 80 90 MBS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miga

8 mbit 1 Haziran’a kadar biliyorsunuz değil mi ?
    Valla hocam artık iş upload olayından çıktı 4'ü 8 yapalım diye uğraşırken bu sefer download hızlarını düşürdü TürkNet. Ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler sanırım.
  • Yorum yapmıyorum ben paranla rezil olduğun bi yerdeyiz

• Kronik rahatsizligimdan dolayi gunlerdir disari yuzu gormedim, vakiti netle gecirmek zorunda kaliyorum. Upload hizi haziranda olsa mayista olsa oyle bi imkan varsa neden faylanmayayayim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TekniKerim kullanıcısına yanıt
    Merhaba, açtığınız kayıt arıza statüsündedir. Talebinizi www.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri kaydı açarak iletebilir misiniz?
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • msavul4434 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 22.04.2020 tarihinde paket değişikliği kaydınızı oluşturarak ilgili birimimize ilettik. 3 iş günü içerisinde geçişinizi yaparak bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba

destek kayıt no: 32767109

umarım doğru açmışımdır.
  • 35/3 kullanıyordum. Upload 6mbps olmuş. Kalıcı bir şey olmasa bile sevindirici çünkü upload hızlarının arttırılabileceğini, bunun bir ihtiyaç olduğunu herkes görmüş oldu. 2020 dünyasında artık saçma sapan upload hızı limitleriyle karşı karşıya kalmayız umarım.

Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı
  • Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı
    Çok sevindim, kalıcı değilmi şimdi bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gündür bakıyorum 4.5 üstünü görmedim..
  • Destek Kaydını upload için hangi bolume acagımı bulamadım:(
  • ekremx kullanıcısına yanıt
    Hız ve performansa açacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik ekiplerimizin ve saha ekiplerimiz kontrol ederek giderecektir. Sorun çözümlenmezse PM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
    Sevgili @TurkNetDestek, sorun çözümlenmedi beklendiği gibi. PM'ye de bakılmadı sanırım. Buradan da yazayım: Destek No: 32647752

Aklıma gelmişken yazayım; zamanında Cem Çelebiler DonanımHaber'e röportaj vermişti. Hızların düşürüldüğüyle ilgili soru sorulmuştu galiba. Bizim öyle bir şey yaptığımız yok, belki eskiden kalma bir kod yapıyordur gibisinden bir şeyler söylemişti. Ancak Türknet forumunda kaç gündür dolaşıyorum. Durum pek dediği gibi değil. 100'ler 88'e, 75'ler 50'ye, 35'ler 18'e sabitlenmiş. Ya patronun şirketten haberi yok ya da doğru söylemiyor. Türknet'in destek sayfasında koskoca yazı var. Son günlerde artan yoğunluktan hız düşüklüğü şikayetleri alıyoruz falan diyor. Sorun bu değil. Sorun Türknet'in hızı bilerek sabitlemesi. Sen normal sinyali gönder yoğunluktan düşerse zaten kimse ağzını açmaz.

• TekniKerim kullanıcısına yanıt
    Merhaba, doğru statüde kayıt açılmıştır. Arkadaşlarım 3 iş günü içerisinde geçişi yaparak bilgi verecektir.
  • ekremx kullanıcısına yanıt
    Merhaba, internet upload ihtiyacının arttığı bu günlerde Turk Telekom ile birlikte VDSL kullanıcılarımızın (24+ mbps hız) upload hızlarını 01.06.2020 tarihine kadar 2 katına çıkarıyoruz. Bu artış Turk Telekom tarafında kademe kademe en yüksek paketlerden başlayarak gerçekleşiyor. Eğer şu an hızınında bir yükselme görmediyseniz, henüz size sıra gelmemiş olabilir. Gerçekleşecek tüm hız artışlarını hiçbir sınırlama koymadan size yansıtıyoruz.
  • Merhaba, arıza kaydınız ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Teknik uzmanlarımıza bildirimde bulundum. Ekiplerden güncel bilgi aldığında sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.
  • TurkNet Türkiye şartlarında uçarcasına hızlı. 35 GB video 50 dk. da indi.
    Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı
  • Hızım 75 Mb olması gerekirken 50 Mb 'ye sabitlenmişti. Kaç gündür @TurkNetDestek kaydından cevap beklerken bu gün gelen dönüş şu oldu:

Destek No: 32805366
    Açılış Tarihi: 26.04.2020 11:57:51
    Güncelleme Tarihi: 26.04.2020 12:48:35
    Destek Konusu: Kampanyamı değiştirmek istiyorum

Destek talebinizi aldık ve ekiplerimiz incelemeye başladı. 24 saat içerisinde destek talebinizi çözeceğiz ya da nasıl çözebileceğimizi, varsa sizin yapmanız gerekenleri bildireceğiz.

Sonra internet paket değişikliği bölümüne bakayım dedim. 16Mb 'e kadar vs vs diye bir teklif var.

Ya bunlar kendi kafalarına göre teklif verip, oraya mı geçirecekler? Yaşayan var mı bu durumu? Eski hızıma geri döneyim derken böyle bir saçmalık mı yapacak bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plimpton322 -- 26 Nisan 2020; 13:27:39 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.