Şimdi Ara

Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
8
Favori
30.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YA BU KADARDA OLMAZ BUNE REZİLLİKTİR BE PM BAKİN LUTFEN COK ACİLLLLL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

bana indirme 99 MBps ve upload 8.252 MBps güncelledik dedi turknet

__________________________________________________________________________________
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Bana da kısaca 'düzeltme yok' dediler...

Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı _ Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı

Edit:
    2 saat sonra hiz 8 oldu. Neden nasıl bilmiyorum
    Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surayy -- 21 Nisan 2020; 23:58:16 >

• surayy S kullanıcısına yanıt
    8 MBps olmuş upload
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Bir daha bak 3.6Mbps.
  • Sonunda bugün benimde uploud 8 oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görünen o ki kimine "Düzelttik" kimine "Biz müdahale edemiyoruz" diyorlar. Tahminim bu iş 1-1,5 ay böyle sürer. Haziran başı gibi herkes yine eski güzel hızlarına geri düşer. Konu kapanır.

resim deki hat değerleri sizin değil mi ?
    Modeme reset atmadıysanız atmayı deneyin, modem arayüzünde Qos ayarları varsa kontrol edin..
  • Miga kullanıcısına yanıt
    Bu degerler 3-4 gundur zaten var, modemi 3-5 defa fisten cekip taktım zaten.
    Sizce Ben Turknete mi inanayım speed teste mi?

Yada innmanız için youtuba video yüklerken upload hizini çekip buraya mı atmam lazım...
    Benim inanıp inanmama gibi bir olayım yok. Türknete inanmıyorsanız modem arayüzündeki değerlerinize bakın. Ancak kime ne derseniz deyin, görüntüde hattınıza tanımlı olan hızlar ortada belkide yazılımsal bir sorun vardır diye Qos kontrol edin dedim. Siz ne kadar kayıt açarsanız açın karşınızdaki de sizinle aynı değerleri görecek kayıttaki ve bir sorun yok diyerek kapatacak konuyu. Hız düşüşü için speedtest sonucu isteyecekler
  • Millet upload derdine düşmüş,oda 3-4 için,biz 1 aydır 3-5mbps download ile işkence çekiyoruz 35mbps internetimizin.altyapi kaynaklı arızaya ne hikmetse müdahale uzun sürüyormuş ki komik olan, aynı altyapıdan hizmet alan TT kullanıcısı komsularimizda hiçbir sıkıntı yok.
    Pisikolojimi bozdu bu türk net, şu 23 Nisan geçsin, netgalaxiye gecicem,bunlardan kötü olamaz heralde.
    En kötü ihtimalle, canlı kanlı arayıp sovebilecegimiz birileri var,stres atarız verdiğimiz para kadar 😁

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Alternatif firmaların hepsi birbiri ile aynı. Herkes bir bahane buluyor sövsenizde birşey değişmiyor. Turkcell Superonline'da eve kadar Fiberde bile internet hızınız düşebiliyor dalgalanıyor. Arıyorsunuz bir sonuç yok. Düşününce fiberde bunun için bir bahane yok. Ama öyle işte..

"Welcome to Turk Telekom Customers Services.."
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 gündür hattıma 8 mbps upload tanımlanmasına rağmen hız testinde 4 mbps alıyordum. 4 gündür de açtığım destek kaydına cevap bekliyordum ki tesadüfen kendi işimi kendim hallettim. Forumlarda herkesin modeme reset at tavsiyelerini uygulamama, defalarca kapatıp açmama rağmen hiçbir değişiklik olmamıştı. Olay bende şöyle çözüldü; alttaki fotoda görüldüğü gibi modem ayarlarından RESTART veya YENİDEN BAŞLAT seçeneğine tıkladım, 2-3 dakika sonra internet geldiğinde hız testi yaptım ve aşağıdaki sonuç ortaya çıkmış oldu. Sizde deneyin belki sorununuz çözülür.

Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı

• Download hızımda herhangi bir değişiklik yok. Bağlantımı 96mb yapmışlar ama 71mb görüyorum. upload hızım artmış bugün.

• Bende 70 Mbps internet alabiliyordum ancak şuanda 45'e düşürdüler ve upload'ı 8 yaptılar. Çok sinir bozucu bir durum.Türknet kullanıcısıym Upload hızım arttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: msavul4434

Bende 70 Mbps internet alabiliyordum ancak şuanda 45'e düşürdüler ve upload'ı 8 yaptılar. Çok sinir bozucu bir durum.
    Hocam Aynı durumu bugün yaşadım. 80 Mb bağlantım vardı sorunsuz kullanıyordum bu sabah baktım ki 50 Mb yapmışlar kayıt açtım bakalım ne dönecekler.

• Sanırım bu problemi yaşayan herkesin problemi düzeldi, hat değerlerinde 6 mbps, 8 mbps upload hızı tanımlı olan fakat hız testlerinde 3 mbps ve 4 mbps hız alan kullanıcılar modellerini yeniden başlatarak tekrar denesinler lütfen.

• X.s.@.r.i.o kullanıcısına yanıt
    Dostum paket değişikliği diye döndüler 24 saat içinde paketiniz değişicek dendi anlamadım ben zaten en yüksek paketteydim belkide bant genişliğini düşürmek adına böyle bir şey yaptılar herşey olabilir. Şirketleride şu dönemde biraz anlayabiliyorum zaten hali hazırda iyi değil altyapılar birde inanılmaz bir şişmeyle bağlanınca belkide böyle şeyler yapmak zorunda kaldılar ama bu durumun bildirilmeden yapılması saçma olur. Bildirilse belki kızarız mızarız ama adam gibi mazeretlere her zaman tahammülümüz var.
  • uzmanbiyolog kullanıcısına yanıt
    Merhaba, download hızlarında değil upload hızında değişiklik yapıldı. Hız profiliniz ile ilgili sorun yaşarsanızhttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturun. Kontrol ederek dönüş sağlayalım.
    Merhaba, hız testi yaparak tekrar kontrol eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.