Şimdi Ara

Turknet kullananlar yorumlar? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
20.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gördüğüm yorumların %90 ı olumsuz olmasına rağmen bende başvurdum.2 ay sonra falan buraya yazarım tecrübemi.
  • benimde taahhütüm bitiyor ttnet ile, türkneti bi denemek istiyorum. Antalyadan kullanan arkadaslar var mı vdsl / adsl / fiber ?
  • Beyler son durum nedir. Alt yapı ttnet olup türknet. Samsunda kullanan varmı. Sorun varmı oyunlarda ping sorunu yaparmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

Gördüğüm yorumların %90 ı olumsuz olmasına rağmen bende başvurdum.2 ay sonra falan buraya yazarım tecrübemi.

2.5 ay oldu.yorumumu yapayım.akn yok ve hız çok iyi.75 mb hız ile sürekli indirme yapabiliyorum.steam de 63 gb lık oyunu bikaç saatte yükleyebiliyorum mesela ama 15 yıldır uydunet kullanan biri olarak hiç alışık olmadığım bi durum var.sürekli kısa kısa internet kopuyor ve müşteri hizmetleri ile sorun çözemiyorsunuz.siz turknete sorunu bildiriyorsunuz, turknet de ttnete iletiyor.yaptıkları sadece aracılık.e ttnet de kendi müşterisi olmadığı için maalesef sallamıyor ve sonuç hüsran.baya bi sinirlerim gerildi 2,5 ayda.

• bu sabah 9 da giden internet henüz yeni geldi.
  • mj_pelit kullanıcısına yanıt
    modem snr değerlerini falan kontrol etmişsinizdir ?
  • Bende başvuralı 20 gün oldu hala abone olmak için uğraşıyorum.ilk önce gönderdikleri belgeler yanlış gönderildi iptal edip bi daha gönderdiler (bu arada belgeler yanlış tekrar gönderin diyemiyorsun onların aramasını beklemen lazım çünkü aradığında otomatik belgeleriniz göndermermenizi bekliyoruz diyor mail,whatsap falanda hikaye cevap veren yok belgeleri imzalayıp gönderdim 4 gün geçti bu sefer eksik diye mesaj geldi tabi onların aramasını bekledin gene dediler nüfus cüzdanı fotokopisi yok eee dedi evrak@turk.net adresinize attım göremedik dediler ama işin tuhaf tarafı babamınki ellerinde oysaki onuda aynı yere mail atmıştım :) walla halen bekliyorum ve içimde bir korku var ne halt olacağı belli değil çünkü ya batacaz ya çıkacaz sonrada yıllardır kullandığım doping aradı 8 mbps hakiki sınırsız dedi 49 ama 2 sene tahattüt tabi kabul edemedim evraklar gitti artık bide 2 sene bağlanmak istemedim tabi ayrıca 1000 dk da ev bedava olayı var.Bakalım hala bekliyorum nolacak.He bide doping 8 in üstüne veremeyeceklerini iddaa ediyor ama turk net 16 vereceğim dedi hat zayıflaması 20 destekliyor gözüküyor.

• Turknet Baya İyi Fiyatına Göre Hiç Bir Sorun Yaşamadım Müşteri Hizmetleri ÇOK Yardımcılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: System32Deleted

Turknet Baya İyi Fiyatına Göre Hiç Bir Sorun Yaşamadım Müşteri Hizmetleri ÇOK Yardımcılar

hangi müşteri hizmetleri?müşteri hizmetleri ile görüşemiyosun ki yardımcı olsunlar.zaten sınırsız banlanmandan belli hesabın fake olduğu.
  • mj_pelit kullanıcısına yanıt
    Aylık sabit fiyatmı yoksa kontör lü mü?

• Konuyu hortlatiyorum ama Samsun İlkadım da kullanan varmı, geçmeyi düşünüyorum son durum nedir.??

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.