Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, gigafiberde ekipler daireye kadar bağlantınızı yaparak size teslim ediyorlar.
  • Merhabalar, bu konuda size bir süre bilgisi maalesef veremiyorum. Planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    1032 olmasi lazim sokak sanirsam bugun de kutulari koydular ama benim dedem kutuya takacaklari kablo gozukmesjn diye yerin altindan gecmesini istedi kablonun o yuzden kutumu daha gec takacaklar :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hocam sey merak ediyorum kutu takildiktan sonra nasil bir surec olacak ne yapmam lazim kutuyu taktiklarindan sonra gigafibere gecmek icin?

• MysticBaskan M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kutu takıldıktan sonra son aşama aktivasyon işlemi kalıyor ve aktivasyonda tamamlandıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.
  • 1061/2 sokak halen beklemede süreci hızlandırmak mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatörttl -- 7 Eylül 2022; 12:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amatörttl kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreç tamamlandığında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir😇

Merhaba,

Bugün türknet ailesine katılmış bulunmaktayım.

Bulunduğum konum çayırova mahallesinde, türk telekom eve kadar fiber altyapısı mevcuttur.

Türknetin gigifiber hizmetinden yararlanmak istiyorum bu konu hakkında bana yardımcı olma şansınız varmı.

• mustafa2541 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 8 Eylül 2022; 9:36:51 >
    Merhaba cevabınız için teşekkürler ama bir şeyi merak ediyorum cevaplarsanız memnun olurum.
    Adresimize diyelim ki Türknet gigafiberi getiricek bunun için firma kendi fiber kablolarını mı tekrardan çekiyor eve kadar yoksa mevcut olan Türk Telekomum kablolarını kullanarak mı gigafiberi müşterilerine hizmete açıyor.

Gigafiber hizmetimizde kendi altyapımız üzerinden hizmet veriyoruz ve kendi bağlantılarımızı yapıyoruz.
  • Gebze 1044 ve 1046/1 Sokağa hala daha kablolar gelmedi ne yazık ki. Dolapta yok.

@TurkNetDestek

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ekipler planlanan bölgelerde iş planlarına göre sırasıyla işlem yapıyorlar.

çayırova mahallesinde alt yapı çalışması yapılıcakmı veya yapılıyormu.

Bu arada ilginiz için çok teşekkürler türknet çok iyi adımlarla ilerliyor.

Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

• Söz verdi saha elemanları bugun binanıza gelinecek diye halen gelen giden yok

Ben artık inanmıyorum geleceklerine bizim 2 yanyana binalar site diye geçiyormuş imza lazımmış öndeki ler ile aynı olunacakmış

Adres detayında bile site ismi geçmezken belediye planında bile site ismi yokken bizi öndeki binalara ekleyip bekletiyorlar ama yan sokaklardaki bir sıra tek dairelere gigafiber getiriyorlar helal olsun

Turk Telekom ellerine kendileri itiyorlar bizleri ben halbuki 8 tane sıfır başvuru bile buldum 2 binadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, konu linki ile birlikte adres bilginizi PM üzerinden paylaşır mısınız?

pm den bilgi aktardım

PM üzerinden mesajınıza dönüş sağladım.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.