Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum.
  • JYD52GL35RXE Turknet davet kodunu kullanarak karşılıklı olarak 6 ay indirimlerden ve avantajlardan yararlanabiliriz.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Çok yavaş ilerliyorsunuz hızlanmanız lazım Darıca için çalışma bile yok.

• Gaziler mahallesi için bekliyorum. Sokakta TT fiber var aslında ama bizim binaya bağlamamışlar. Turknet fiber gelirse çok daha iyi olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Arkadaşa katılıyorum, konudaki listede 15+ mahalle var. 1-2 sine daha anca altyapı gelmiş durumda. Yılın bitmesine 3 ay kaldı.

• Hızlı ilerlemiyor kapıya dün kablo geldi gittim baktım ana dağıtım kutusuna kadar hat çekilmiş ama orada bırakılmış 4 apartman kablosu bir yerde 1 hafta sonrada o kablo bağlanır dağıtıcı kutuya 1 hafta ya apartman giriş kutusu gelir sonra sorguda fiber gözükür istekte bulunursun haftaya da kurulum için gelecek derler zaten diğer türknet forumunda yazılanlar iç açıcıda değil

İşinize gelirse mantığı hakim bununda dolaylı yoldan değilde üstü kapalı söylüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amatörttl kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı işlemleri kademeli olarak yapıldığı için bazen süreç uzayabiliyor. Aktif olup olmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.
  • Aga kablo falan cektiler bize de iyi hos ama 3 hafta oldu adamlar hala kutuyu takmaya gelmedi bu sabah orjinden calisan bi abi gordum sokagimda elinde baya bu siyah turknet kutularindan vardi ama bizim sokaga takmadilar valla cok yavas cok daginik calisiyolar anlamadim gitti zahmet olmazsa kutu takacaklar insallah

• MysticBaskan M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı işlemleri kademeli olarak gerçekleşiyor. Muhtemelen en kısa zamanda kutulama işlemi yapılarak son aşamaya geçilecektir.
  • Hocam tamam kademeli olarak en kisa zamanda gelirler tamam tesekkurler ama birsey merak ediyorum benim sokagimi atlatabilicek bir unsur var mi? Demek istedigim bizim sokakta bir binayi yiktilar ve enkazi hala duruyor yerde, bu kutulama islemini geciktiriyor olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticBaskan -- 22 Eylül 2022; 21:42:42 >
  • MysticBaskan M kullanıcısına yanıt
    Bölgede bina yıkımı olması durumunda gecikmeler yaşanabiliyor. Adres bilgilerinizin tamamını benimle paylaşabilir misiniz?
  • Darıca,Cami Mh. Karaaslan Caddesinde TürkNet VDSL ile beklemedeyiz, umarım fiber gelecektir. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWeRLoGY -- 23 Eylül 2022; 10:13:29 >
  • PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız
  • Merhabalar,

Bizim mahallemizde de altyapı çalışmaları devam ediyor. Yan binamıza ve bizim binaya yaklaşık 3 hafta önce kutu takıldı fakat hâla altyapı sorguladığımda altyapı görünmüyor. Kutu takıldığında her şey hazırdır diye düşünmüştüm. Bu süreç daha ne kadar sürer acaba ve hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mı? teşekkürler

• lasgan123 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kutulama işlemi yapıldıktan sonra son aşamaya yani aktivasyon aşamasına geçiliyor. Aktif olup olmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.
  • 2 günde 5 metre kabloyu çekemediler benim gigafiber işleyişim başlamadan son buldu türk telekom daki tahattüt bitiyordu 1 ekim de zam yapacakları için 2 yıl daha türk telekom ile devam edeceğim bulunduğum yerde benden başka da bu işlerle uğraşan yok zaten binaya bundan sonra gelsede gelmesede ilgisini çekecek uğraşacak abone olmalarını sağlayacak bir başka komşu olacağını sanmıyorum

ne diyelim buradan sadece yazmakla olmuyor saha ekibi kafasına göre çalışıyor söz verdiklerini yapmıyorlar

herkese kolay gele

• Binaya kabloyu koydular gittiler, 1.5 aydır bizdede bir şey olmadı. Sokaktaki boruların içine hala daha fiber döşenmedi, dolapta yok.

• Ben de kestim artik umidi 1 ayi gecti bizde de sadece kablo var kutudan vs ses seda yok. Sadece sokak kaziyolar kutulama vs neredeyse hic yok, otobuse bindigimde hep inceliyorum bazi evlere kablo cekilmis bazilarinda o bile yok sadece sokaklari kazmislar. Sunucular hemen sokagimin dibinde olmasina ragmen hicbir gelisme olmuyor belli ki olmayacak da maalesef

• Mustafa paşa mahallesi için çalışmalar başladı mı veya ne zaman başlayacak bilgi alabilirmiyim rica etsem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lordert kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.