Şimdi Ara

Türknet'in verdiği modem mi alınmalı - Zyxel VMG8623-T50B (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
17
Favori
153.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu hatta sahip olup kablosuzu AC1200 olmayan bir cihaz alırsanız yazık olur.
  • Biraz arastirdim, kopma sorunlarina yonelik en iyi urun olarak bunu buldum, siparis verdim, bakalim gorecegiz sonuclari.

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Sanirim belirttigin ac1200 ozelligi bunda mevcut?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerrahoglue -- 8 Temmuz 2020; 12:17:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cerrahoglue C kullanıcısına yanıt
    Evet mevcut.
    2.4Ghz radyoda 40mhz kanal genişliği, sadece n mode, Kanal 6
    5Ghz radyoda 80mhz kanal genişliği, sadece ac mode, hehangi bir kanal seçimini yapın stabilite için.
  • Zyxel vmg8623-t50b Modemin başka internet servis sağlayıcıları ile kullanımında yaşanan şu problem mevcut. Çözüm için fikri olan kimse var mı?

Güncel ISS: NetSpeed. Türknet'ten aldığım modemi (ZyXEL VMG8623-T50B) NetSpeed internet ile kullanmak istediğimde, modemi her kapatışımdan sonraki tekrar açışımda internet sinyali gelmiyor. Modem Türknet ile hiç kullanılmadı.

24.07 Cuma günü reset atıldı ve NetSpeed ile ilk internet bağlantısı yapıldı. Modem ilk defa açıldı. 4-5 saat sorunsuz çalıştı. Cuma günü işyerinden çıkarken modem kapatıldı ve çıkıldı.
    27.07 Pazartesi (Bugün) Modem açıldığında İnternet Sinyal Işığı yoktu. Kablolar çıkarıldı - kontrol edildi - takıldı. Modem kapatılıp açıldı. NetSpeed teknik destekte kontrol yapıldı sinyal sorunsuz. Telekom Saha ekibi çağrıldı, kablo sorunsuz, çevir sesi var. İnternet kablosu modemden çıkarılıp, telekom ekibinin elindeki sinyal denetleyici cihaza takıp çıkarıldıktan sonra tekrar modeme geri takıldı ve internet çalışmaya başladı. Gün sonu işyerinden çıkmadan önce modemi deneme amaçlı tekrar kapatıp açtık ve internet bağlantısı yine gelmemeye başladı. 3. Sıradaki Ağ Uyarı Işığı Turuncu yanıyordu.
    Modemi her kapatıp aç'tan sonra internet bağlantısını kaybediyoruz.

Türknet ile ilgili bir kısıtlama olduğunu düşünüyorum. Çözümü nedir?

• the_derek T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, abonesi olduğunuz wan arayüzü dışındaki arayüzleri disable eder misiniz? Fİber ise eth açık diğerleri kapalı vb.

Türknet'in verdiği modem mi alınmalı - Zyxel VMG8623-T50B

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 408 lira hala alınır mı?
  • türknet in modemini şu 2 modemle kıyaslama yapabilir misiniz

TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem
    https://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300mbps-fiber-modem-router-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594

ASUS DSL-N16 300MBPS VDSL2 DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n16-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 12 Ağustos 2020; 18:49:35 >

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    Bu modemlerin 2sinde de AC yani 5ghz bulunmuyor kıysalamak doğru olmaz bana sorarsanız.
  • türknet referans kodu lazımsa kullanabilirsiniz >> NSE73ME28WTS

• Turknet referans kodu olmayanlar için 1 ay ücretsiz turknet imkanı: BCC85BP16LIF bu kodu kayıt esnasında kullanırsanız 1 ay ücretsiz turknet aboneliği başlatırsınız
  • Ben de modem satın alınabilir olmuş. Tabi bu fiyata benim için albenisi kalmadı.

Türknet'in verdiği modem mi alınmalı - Zyxel VMG8623-T50B
  • modem sıfır kapalı kutu jelatininde mi geliyor? zamanında ttnet den de modem almıştım. modem kapalı kutu değildi kutu açılmıştı. ve modem kısa süre sonra bozuldu. bu konuda ağzım yandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Ben de modem satın alınabilir olmuş. Tabi bu fiyata benim için albenisi kalmadı.

bende çıkmıyor bu sekme
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bende çıkmıyor bu sekme

Alıntıları Göster
    Bende de çıkmıyor kaldırmışlar
  • Bende yeni turknet abonesi oldum. Yazılanların birçoğunu okudum ancak pek birşey anlayamadım. Ben keenetic extra dsl modemi 470 TL ye aldim. Malumunuz üzere 14 gün iade sürecim var. Modemden memnunum biraz fazla ısınıyor baska bir sıkıntısını görmedim. Sizce bunu iade edip turknet in bu modemi almalimiyim. Keenetic gigabit degil. Birde keenetic in 2.4 GHz sinde aç yok bunlar nederece önem arz eder. Şimdiden teşekkürler.

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, modem kutulu bir şekilde teslim edilmektedir. 2. el modem satışımız yoktur.
  • Modemi satın alayım dedim seçenekler çıkmadı sadece satın al sayfası var başka bir şey yok. Nasıl alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, modem kutulu bir şekilde teslim edilmektedir. 2. el modem satışımız yoktur.
    Mevcutta TT Gpon fiber kullanıyorum. Turknet TT üzerinden hizmet vermeye başlamış. Türknet'e geçiş başlattım. Sormak istediğim TT'nin verdiği modemi değil kendi Keenetic modemimi kullanıyordum. TurkNET ile bu modemi kullanabilecek miyim? Birde TT fiveri üzerinden en yüksek 100 mü verebiliyorsunuz?
  • Merhabalar Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi dsl modem mi yoksa ZYXEL VMG8623-T50B modem alınmalı sizce

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.