Şimdi Ara

Türknet hız yükseltme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 75mbps tanımlı 45 alıyorum bunu çok sorun etmiyorum ancak hız dalgalanmaları ile de mücadele ediyorum şu linkte de bahsettiğim gibi turknet müşteri hizmetleri ile bu sorun için 5 dakikaya yakın görüştüm durumu anlattım bu durumun turknetin imajını olumsuz etilediğini söyledim bu sorunların raporlandığını ve inceleneceğini söylediler bununla da kalmadım arıza kaydı sonlandıktan sonra mailimize gönderilen TurkNet Müşteri Memnuniyet Anketi konulu maildeki linke tıklayıp tekrar geri bildirim yaptım hız dalgalanmasının bir an önce dülzetilmesi gerektiğini turknet alt yapısının komple denetlenmesi ve hata neredeyse çözümlenmesi gerektiğini söyledim yani diyeceğim şu ki bizler turknet kullanıcıları olarak telefon mail vb sorunlarla ilgili geri bildirimde bulunursak sonuç alacağımıza inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 24 Mayıs 2017; 21:19:55 >

• cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Bakalım dediğin gibi olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Ben twitter üzerinden yazdım destek hesabına 50 den 75 yükseldi ama online işlemlerde halen 50 olarak gözüküyor

hocam benden referans no istiyorlar sizden istediler mi ? ısrarla hattınız 16 destekliyor diyor bende alt komsum tt den 24 aliyor diyorum nasıl oluyor bu diyorum cevap yok yardımcı olursanız sevinirim
  • Recpkt R kullanıcısına yanıt
    Ben sadece modemdeki hat değerlerimi attım referans numara falan istemediler
  • quote:

Ben sadece modemdeki hat değerlerimi attım referans numara falan istemediler

bende attım hocam ama nafile alabileceğiniz max 16 diyorlar diyom modeme 43 tanımlı ses yok alabileceğiniz max 16 diyorlar benim değerlere bakarmısınız ustam birde yükseltme işlemini online destekten mi yoksa mh den mi yaptınız
    https://twitter.com/TurkNetDestek

Burdan yazdım
  • 75 mbps akk'siz abonesiyim.2 gündür kullanıyorum bu kadar kötüsünü görmedim daha önce.Akk olmuş olmamış ne farkedecek ki benim hızım 1mbps ye kadar düştükten sonra.Zaten bu hızla sürekli download yapsam yine akkyi dolduramazdım.(Max da gece 30mbps ye kadar çıktı)

3 saate bir mh'yi arıyorum hep hikaye her aradığımda hız güncellemesi yapıyorlar daha da düşüyor.Personelin isimlerini ezberlemeye başladım.

Ucuz etin yahnisi yapacak bişey yok gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

https://twitter.com/TurkNetDestek

Burdan yazdım

twitter yok ama bunun için kuracam :d tam olarak ne yazdınız acaba modem değerlerini resim olarak mı attınız neler yazdınız yardımcı olursanız sevinirim
    Modem değerlerinin resmini attım altınada yazdığım hattım destekliyor bir üst hız paketini istiyorum oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recpkt

quote:

Ben twitter üzerinden yazdım destek hesabına 50 den 75 yükseldi ama online işlemlerde halen 50 olarak gözüküyor

hocam benden referans no istiyorlar sizden istediler mi ? ısrarla hattınız 16 destekliyor diyor bende alt komsum tt den 24 aliyor diyorum nasıl oluyor bu diyorum cevap yok yardımcı olursanız sevinirim

Aynısını benden de istediler. Modem den hat değerlerime bakınca 100Mbit üstü rahat alabileceğimi görüyorum. Bana 35Mbit tanımladılar. MH yi aradım 100Mbit tanımlayın dedim. Benden etrafımda 35Mbit üstü internet alan varsa telefon numarasını istedi. Ben nerden bileyim etrafımda 35Mbit üstü alan var mı yok mu? yoldan geçenlere tek tek internet hızınız nedir diye soramam ki dedim. Saçma sapan cevaplar verdi. Yani hattınızın alabileceği max. hızı vermeyi tahahhüt edip, sonra evinin etrafında max. kaç mbit hız alan var diye soru sormaları çok saçma.
    Hattım 100Mbit destekliyorsa, etrafımdaki evdeki insanlar 8Mbit kullanabiliyorsa bana da 8Mbit mi tanımlayacaksınız??
    Bugün @turknetdestek e yazdım yetkili birime aktardığını söyledi. Umarım yarına kadar sorunum çözülür.
    Şu hatta 35Mbit tanımlamışlar ve dedikleri etrafınızda 35Mbit üstü kullanan varsa hızınızı yükseltelim yoksa max. 35Mbit verebiliriz. Gelde sinirlenme ...
    Türknet hız yükseltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sky.Walker -- 24 Mayıs 2017; 23:13:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sky.Walker

quote:

Orijinalden alıntı: Recpkt

quote:

Aynısını benden de istediler. Modem den hat değerlerime bakınca 100Mbit üstü rahat alabileceğimi görüyorum. Bana 35Mbit tanımladılar. MH yi aradım 100Mbit tanımlayın dedim. Benden etrafımda 35Mbit üstü internet alan varsa telefon numarasını istedi. Ben nerden bileyim etrafımda 35Mbit üstü alan var mı yok mu? yoldan geçenlere tek tek internet hızınız nedir diye soramam ki dedim. Saçma sapan cevaplar verdi. Yani hattınızın alabileceği max. hızı vermeyi tahahhüt edip, sonra evinin etrafında max. kaç mbit hız alan var diye soru sormaları çok saçma.
    Hattım 100Mbit destekliyorsa, etrafımdaki evdeki insanlar 8Mbit kullanabiliyorsa bana da 8Mbit mi tanımlayacaksınız??
    Bugün @turknetdestek e yazdım yetkili birime aktardığını söyledi. Umarım yarına kadar sorunum çözülür.
    Şu hatta 35Mbit tanımlamışlar ve dedikleri etrafınızda 35Mbit üstü kullanan varsa hızınızı yükseltelim yoksa max. 35Mbit verebiliriz. Gelde sinirlenme ...
    Türknet hız yükseltme

hocam yarın cevaplanırsa bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

Modem değerlerinin resmini attım altınada yazdığım hattım destekliyor bir üst hız paketini istiyorum oldu

kısaca bir üst hız istiyorum dediniz olay bitti eyw
  • Arkadaşlar bizim modem 18mbps destekliyor. Ama 12 geliyor. Ben arayıp söylesem düzeltirler mi?

• Dün Facebook tan paket yükseltme icin destek kaydı açtılar

1 saat önce sms geldi

Degerli abonemiz , talep etmis oldugunuz tarife degisikliginiz tamamlanmistir. Adsl hizmetinizle ilgili tarifeniz gun icerisinde , ses hizmetinize ait tarife degisikligi takip eden ayin 1'inde gerceklesecektir. Turknet ailesi olarak keyifi gunlerde kullanmanizi dileriz. B001

Oimde hızım 102mb yazıyor

Modeme 75mbps geliyor

ekleme: 4-5 gün önce oimden tüketici şikayeti oluşturmuştum. eskiden 4mbps upload alıp şuan 2mbps aldığım konusundan.
    bugün aradılar upload hızını 4mbps yaptılar.
    modeme gelen sinyalin 100mbps olmadığını söyledim. arttırmayı denediler. ama daha önceden iş emri girilmiş vs dedi. bekliyoruz bakalım sinyalin güncellenmesini.

şuan bu şekilde.
    Türknet hız yükseltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 25 Mayıs 2017; 17:23:39 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.