Şimdi Ara

Türknet hız yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa arkadaşlar iyi forumlar hız yükseltme işlemlerini nasıl yaparım acaba o kadar destek kaydı birakmama rağmen hızımda değişen bir şey yok yardımcı olursanız sevinirim şuan ki hızım max 16 mbps 40 küsür olmasada en azından bir 25-32 arası almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için
    değerlerim aşağıdaki gibidir;

Türknet hız yükseltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recpkt -- 22 Mayıs 2017; 11:50:44 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyapın desteklemiyorsa hızı yükseltemezsin 16 mbpste kalır istediğin kadar destek kaydı bırak altyapı olmazsa hiçbir anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

altyapın desteklemiyorsa hızı yükseltemezsin 16 mbpste kalır istediğin kadar destek kaydı bırak altyapı olmazsa hiçbir anlamı yok

Hocam önceden 24 aliyordum yine

• Zaten VDSL kullanıyorsunuz gözüküyor. Hatta 40mbps geliyor modeme. Acaba akk yi mı geçtiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mhyi arayın hızınızı yukseltsin. Yazilimsal olarak kısmışlar hızınızı çok kolay bir işlem. Modemde 50mbps olarak gozukuyor ama 16 aliyorumz yukseltirmisiniz derseniz anlarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Zaten VDSL kullanıyorsunuz gözüküyor. Hatta 40mbps geliyor modeme. Acaba akk yi mı geçtiniz?

Hocam orda öyle görünüyor ama ban verdikleri hız 16 bu arada yapa dayım usta kota yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Mhyi arayın hızınızı yukseltsin. Yazilimsal olarak kısmışlar hızınızı çok kolay bir işlem. Modemde 50mbps olarak gozukuyor ama 16 aliyorumz yukseltirmisiniz derseniz anlarlar

Siz de öylemi yaptınız ben o kadar uğraştım ama olmayacak gibi hadi hayırlısı mh yi denemedim deneyelim bakalim

• Recpkt R kullanıcısına yanıt
    O zaman hız profilinizin güncellenmesini isteyin.

• quote:

O zaman hız profilinizin güncellenmesini isteyin.

MH den teknik destek den yapabilirmiyim ? Ne demem gerek mh ye ? Yardımcı olursanız sevinirim o kadar destek kaydı alındı ama nafile mh kesin çözüm müdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recpkt -- 22 Mayıs 2017; 18:27:24 >
    Online destekten hız profillerimin güncellenmesini istiyorum diye yazın. Olmazsa arıza kaydı açarsanız.

• quote:

Online destekten hız profillerimin güncellenmesini istiyorum diye yazın. Olmazsa arıza kaydı açarsanız.

Oim den Ariza kaydı biraktim hocam 2-3 kere ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recpkt -- 22 Mayıs 2017; 18:56:19 >
    Dediğim gibi bi online destek kısmından hız profilinizin güncellenmesini isteyin. Çözüm olabilir belki.

• quote:

Dediğim gibi bi online destek kısmından hız profilinizin güncellenmesini isteyin. Çözüm olabilir belki.

Onu da denedik ama olmadı mecbur baskı yapacaz

Bir şekilde yazılımsal kısıtlama var gibi. En iyi forum hesabına ve sosyal medya hesaplarına da yazın.

• quote:

Bir şekilde yazılımsal kısıtlama var gibi. En iyi forum hesabına ve sosyal medya hesaplarına da yazın.

şuan online destek güncelleme yapıyorum falan dedi ama beklemedeyiz sonuç olursa konuyu editlerim
  • Ben twitter üzerinden yazdım destek hesabına 50 den 75 yükseldi ama online işlemlerde halen 50 olarak gözüküyor

• Bende online işlemlerden kayıt oluşturdum, hızımın 35'ten 50'ye yükseltilmesi için. Birkaç gün sonra arayıp hızımı 50'ye yükselttiklerini söylediler.

Modemden baktığımda hızım 50 olarak artırılmış gözüküyor. Fakat hız testlerinde halen 35 mbps hız almaktayım. Online işlemlerde de 35 mbps olarak gözüküyor halen.

Konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradım. Kayıt açtılar. 1 gün sonra telefonuma hattınız incelendi bağlantınızda sorun yoktur diye mesaj geldi. Ben bağlantımda sorun var demedim ki, sadece hızım 50'ye çıkmadı lütfen kontrol edin dedim. Sanırım demek istediğimi anlamadı telefondaki müşteri temsilcisi.

Buna nasıl çözüm bulacağız bilmiyorum.
  • Online işlemlerde yazana bakmayın hattınız 50 mbps olarak tanımlanmıştır ancak online işlemler öyle kalmıştır o bölümü sonra güncelliyorlar, sizin müşteri hizmetlerinden talep edeceğiniz şey hız düşüklüğüdür. Hız dalgalanması oluyor hızımız düşüyor 50 mbps tanımlı 40-45 arası net almalıyım demelisiniz.

emo5313 , Online işlemlerde hız durumunu daha sonra güncelliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 24 Mayıs 2017; 20:42:51 >
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tam olarak sizin dediğiniz gibi söyledim. 50 tanımlıysa 45 civarı falan almam gerekir. Ben 35 alıyorum dedim. Kayıt açtı, ertesi gün mesajla bişey yok dediler.

Online işlemlerden tekrar kayıt açtım bakalım ne diyecekler.

Aldığım hız : Türknet hız yükseltme

Modem değerleri : Türknet hız yükseltme

Online işlemler : Türknet hız yükseltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renault Sport -- 24 Mayıs 2017; 21:1:6 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.