Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
762
Cevap
32
Favori
107.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @TurkNetDestek Sitelerin ağırlık olduğu İstanbul Küçükçekmece Halkalı da altyapının çok geç başlaması (hatta bir kaç örnek adres sorguladım ve hiç bir sitede çıkmadı), İstanbul'da en hızlı yapılaşma olan bölgelerden Başakşehir / Bahçeşehir 2. Mahalle (yeni site yapılaşması çok hızlı ve kazı yapmak ta daha kolaydır diye tahmin ediyorum) gibi yerlerde çok aktif olmaması dikkatimi çekti. Site yapılaşmasından öte tekli binalara altyapı çekmek tercih ediliyor hissiyatı aldım. Bunun özel bir sebebi var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_tt -- 6 Mart 2024; 17:44:44 >
  • Merhaba tahta fırın sokakta oturuyorum haritadaki bu görsel beni çok heyecanlandırdı fakat altyapıdan faydalanma şansımız olabilir mi? (Gülizar avcılar yazısının orada sağda)

TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veniera -- 6 Mart 2024; 18:10:33 >
  • şişli halide edip mahallesinde çalışma yapıordu turknet çalışanları. bir çok binaya hat çekilmişti. geçen hafta tesadüfen fark ettim. Kağıthane merkez mahallesinde kemerburgaz caddesi ve osmanpaşaya gigafiner çalışması planınız var mı?

• mahmut_tt M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekibimiz belirli bir izin, prosedür, yatırım ve planlamaya bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Dilerseniz adresiniz içinhttps://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama bölgesi bizimle paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • kadir1003 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bursada oturuyorum. Bugün gezerken çekilen yeni kabloları gördüm. Sonra altyapı sorgulama sayfasından çevredeki mahalleleri de sorguladım. Yazacağım mahalleleri haritaya altyapı var olarak ekleyebilirsin. Yıldırım ilçesinde Karamazak, Namazgah, Kurtoğlu, Umurbey mahallelerinde altyapı çoğunlukla var denebilir. Yenimahalle mahallesini ise planlamada olarak isaretleyebilirsin çünkü oraya da yavaştan başlıyorlar sanki.
  • Straw777 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için kısa zamanda güncelleyeceğim
  • Selamlar İstanbul / Bakırköy Cevizlik Mahallesi civarı çalışma var mı? Bilgilendirebilirmisiniz.

• Byzuzayli B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan bölge bilgisi bizimle paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • Merhabalar. İstanbul Bağcılar Bağlar Mahallesi'nde de 2 gün önce kablolama çalışmaları başlatılmıştır. Sokağımızda siyah kabloları gördüm binamıza kadar çekilmiş ancak kutu henüz yok. Siyah kablolarda drop kablo yazıyor.

• mustitrg92 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber altyapı işlemleri kademeli olarak gerçekleşiyor. Kablolama işlemleri tamamlandıktan sonra kutulama aşamasına geçilecektir.
  • Merhabalar. Gigafiber altyapısı için Şişli Merkez mahallesinde yılbaşında bina içi ve sokaktaki kutular kondu, kablolar çekildi ve sonraki ay tüm bina ve sokak kutu bağlantıları yapıldı. Yaklaşık bir aydır herhangi bir hareket yok, aktivasyon ne zaman gerçekleşecek? Bir alt sokağımda aktif durumda kullanılıyor.

• biglooper B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konunun linkini ve açık adresinizi PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • İstanbul bağcılar barbaros için nisan ayında çalışmalar başlıyor. @kadir1003

• @TurkNetDestek bağcılar kazım karabekir mahallesi durumunu öğrenebilir miyim?

TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivasaslanı -- 23 Mart 2024; 11:13:49 >
  • sivasaslanı S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için net bir bilgi veremiyoruz. Konuyu proje ekibimiz takip ediyor. Adresinizde çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • Herkese iyi Ramazanlar ve iyi günler forumdaki arkadaşlar. Bir soru sormak istiyorum ilk sayfada bulunan gigafiber olan yerlerin haritasında benim oturduğum bölgede var gözüküyor. (Bayrampaşa-Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yanı -Günisigı Konutları) ama gel görün ki ben çağrı merkeziyle görüştüğünde bölgede 100 fiber olduğunu söylediler. Haritanın doğrulup payı var mıdır? @TurkNetDestek .Söylemiş olduğun lokasyonda böyle hizmet bulunuyor mu? Yada yoksa gelme durumu var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

• HAKANKALLA H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konunun linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • Bağcılar bağlar mahallesine bugün itibari ile kablolama çalışmaları yapılmaktadır, kablolama ustasına sordum 1 aya aktif olur diye belirtti.
  • Bayrampaşa Altıntepsi mahallesi kutuluma yapıldı

Çalışma devam ediyor olarak güncellermisin hocam

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.