Şimdi Ara

Turknet Fiber İnternet Kurulumu ve İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız yine bu kadar olsa da karış sever ne kadar desteklerse mesela steam serverları 60 70 Mb ile indiriyior max.

• Türknette eve kadar fiber çekebilmeleri için bölgemde fiber altyapı olması zorunlu mu? yoksa bir başka bölgeden de çekebilirler mi? Nasıl oluyor tam olarak?

• HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    TurkNet Destek kullanıcısına yanıt

Kendileri bağımsız altyapı oluşturuyorlar. @TurkNet Destek arkadaşa yardımcı olabilirmiyiz?

• 20-25 mb arası değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: samcu

Kendileri bağımsız altyapı oluşturuyorlar. @TurkNet Destek arkadaşa yardımcı olabilirmiyiz?

Arayıp konuşayım eğer öyleyse teşekkür ederim

Burdan adresinizi girin varmı yok mu bakın.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama//

Burdan sorun etiketleyip şuan da istanbul izmir ve ankarada var hizmetleri.Telfondan cevap alacağınızı dünmüyorum.

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    http://speedtest.tele2.net/

Birde buradan deneyin
    Turknet Fiber İnternet Kurulumu ve İncelemesi
    İşaretli yerden indireceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: samcu

Burdan sorun etiketleyip şuan da istanbul izmir ve ankarada var hizmetleri.Telfondan cevap alacağınızı dünmüyorum.

Tamam hocam teşekkür ederim burdan sorayım o zaman

• Turknet Fiber İnternet Kurulumu ve İncelemesi
  • ben de bugün bağlattım. torrent açıkken hız testi yaptım. 855 mb/s indirme. gönderme 922 mb/s'ye vurdu.

• Brian Damage kullanıcısına yanıt
    855 mb/s olsa duramazsin yerinde 855 mbps dir o :)
  • Test ekranında gösterdiği şeyi yazdım, bit için büyük harflisini mi yazmak gerekiyor? Uzmanlık alanım değil.

• hocalarım fiberinizin döşenmesi kaç ay sürdü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samcu -- 18 Şubat 2021; 22:50:54 >
  • samcu S kullanıcısına yanıt
    Ben sali gunu basvuru yaptim persembe gunu kurmaya geldiler. 1 saate kuruldu.
  • Onu demek istemedim ilk kablo ne zaman döşediler mahalleye onu soruyorum bilginiz varsa?Çünkü benim fiber kasım dan beri döşeniyor hala bitmedi proje.

• samcu S kullanıcısına yanıt
    İnanin bilmiyorum.
  • Ok sağolun iyi deneyimler.

• Binanın içinden kablo çektiler demişsiniz. Mevcut telefon hattı kanalından mı geçirdiler kabloyu? Yoksa merdiven boşluğundan döşeyerek mi daireye kadar gittiler? Merdivenden gittilerse daire kapısının yanından bir yerlerden matkapla delik açmaları gerekiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 18 Şubat 2021; 23:0:45 >
  • achfighter kullanıcısına yanıt
    Bina eski oldugu icin telefon hatti kanallari falan cok karisik. Binadaki borulardan sararak gecirdiler katlar arasindan. Cok fazla dolastirmadilar kabloyu. Matkapla binada 3-4 yerden 1 daire kapisindan 1 de odamdan deldiler. Dogalgaz borularina klipsleyerek. Kablo kirliligi olmadi yani.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.