Şimdi Ara

Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
10
Favori
33.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başakşehir'de de çalışmanız olacak mı? Bahçeşehir 1. kısım ve 2. kısım mahallelerinde.

• Merhaba, kontrol ettim ama 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama ben adresinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • bende esenler fatihteyim fiber gelirse alırım bi dal :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Hangi sokak hocam
    Merhaba, 2021 yılı içerisinde esenler fatih mahallesi için gigafiber planlaması yapılacaktır. Muhtemelen bu yıl içerisinde size de gigafiber hizmeti sunacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu süreç ortalama ne kdr sürüyor. Geçmiş çalışmaları baz alırsak ortalama kaç ayda tamamlaniyor
  • ktmhmt K kullanıcısına yanıt
    224 sokak.
    anafartalar caddesinin (yürüyüş yolu) üstünde kalıyor.

hocam ben de 227deyim kablolamayı yaptılar burda

kutulamayı bekleyeceğiz

yaza doğru anca aktif olur sanırım belkide yıl sonu :)

Merhaba, maalesef işlemler proje ekibimiz tarafından yönetildiği için net bir süre bilgisi veremiyoruz.
  • @TurkNetDestek

Merhaba , Ben İstanbul/Bahçelievler/Zafer Mahallesi'nde ikamet etmekteyim. İstanbul'un en kalabalık 3. mahallesi olmamıza rağmen hala fiber altyapı bulunmamakta. Yanımızdaki Hürriyet Mahallesi'ne gigafiber geldi. Acaba projelerde bizim mahallemiz bulunuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcnshn -- 7 Haziran 2021; 20:16:25 >
  • mehmetcnshn M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz 2021 planları içerisinde yer alıyor ama tam süre bilgisi veremiyoruz.
  • Merhabalar, Ankara Sincan Akşemsettin mahallesinde oturuyorum. Altyapı çalışmalarınız olucak mı?

Merhaba istanbul atasehir esatpasa mahallesi bolgesinde fiber calismaniz mevcut mu ? Tam kapimin onundeki kutuda fiber mevcut ama sizde altyapi gozukmuyor tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kco53 -- 4 Şubat 2021; 12:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhabalar cevap verirseniz sevinirim İstanbul Esenyurt Yeşilkent Mahallesi 1802. Sokak da karşı binalarda 60mbps fiber altyapısı mevcut ama bizim taraftaki binalarda hiç ama hiç İnternet altyapısı yok lütfen bana bir bilgi bir umut verin en azından 60mbps olsa da fiber kullanabilsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prooyuncuoynayamıyor -- 4 Şubat 2021; 12:45:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükçekmece/Sefaköy/Tevfikbey mahallesi var mı bu seneki planlar içinde
  • bulguRIFLE B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz ilçe 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • kco53 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adres 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • prooyuncuoynayamıyor P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekliyorum. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.