Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dmitri Karamazov Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Benim 76mbitlik hızım 35mbite sabitlendi 20 gündür uğraşıyorum netice alamadım. Güya bölgemde kablo arızası varmış ve gideriliyormuş. Bugün arayan temsilci de komşularımın xdsl numarasını istiyor benden. Onları referans alıp işlem yapacaklarmış. Yani 20 gündür boşa oyalandığım konusunda haksız degilim anlaşılan. Arıza kaydım: 15131569

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT abonesiyim. 2018 eylül de sözleşmem bitiyor ancak cayma hakkımı kullanıp Türknet'e geçmek istiyorum. Cayma bedeli diye tabir edilen ücret bedelini ödemek gibi bir niyetim yok. Tüketici hakem heyetine de daha önce bir kaç kez basvuru tecrübem oldugundan gidip gitmemekle ilgili bir tereddütüm yok.

Daha önce Türknet üzerinden iletişime geçtiğimde cayma bedelinin bir kısmını ödediklerini belirttiler. Durum hala devam ediyor mu aksi takdirde hakem heyeti üzerinden süreci başlatmayı düşünüyorum. Cayma bedeli kaçarı yok gelecek bana çünkü.
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:26:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

TT abonesiyim. 2018 eylül de sözleşmem bitiyor ancak cayma hakkımı kullanıp Türknet'e geçmek istiyorum. Cayma bedeli diye tabir edilen ücret bedelini ödemek gibi bir niyetim yok. Tüketici hakem heyetine de daha önce bir kaç kez basvuru tecrübem oldugundan gidip gitmemekle ilgili bir tereddütüm yok.

Daha önce Türknet üzerinden iletişime geçtiğimde cayma bedelinin bir kısmını ödediklerini belirttiler. Durum hala devam ediyor mu aksi takdirde hakem heyeti üzerinden süreci başlatmayı düşünüyorum. Cayma bedeli kaçarı yok gelecek bana çünkü.

Türknet 120 liraya kadar karşılıyor. Tüketici Hakem Heyetinin size yardımcı olacağını sanmıyorum. Çünkü abonelik sözleşmesini imzaladığınız için cayma bedelini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Yalnız mesela tahattütün son iki ayındaysanız kalan son iki ay üzerinden cayma bedeli çıkartmak zorundalar. Aynı şekilde aboneliğinizin henüz başındaysanız kalan ayları hesaba katmadan sadece ilk aylar için cayma bedeli çıkartmak zorundalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar başvuru sürecinde boş port yok denilen ve daha sonra boş port tahsis edilip interneti açılan var mı? Ona göre iptal edicem. 10 gündür boş port yok biz ilgileniyoruz diye bekletiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DbA

savsaklamaktan başka bir şey değil. aynısını banada yaptılar
    diğerlerine yaptıkları gibi tesisatımı kontrol ettirdim sıfır hata
    sıfır sorun. Sorun onlarda.

Hocam peki kim kontrol edebiliyor ve kontrol ücreti ne kadar tuttu , sorun olmazsa yazabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OturanKuş

Arkadaşlar başvuru sürecinde boş port yok denilen ve daha sonra boş port tahsis edilip interneti açılan var mı? Ona göre iptal edicem. 10 gündür boş port yok biz ilgileniyoruz diye bekletiyorlar

aynen bende de 13 kasımdan beri port yok diye bekliyorum madem yoktu neden tamam bağlayalım size internet falan dendi neden böyle birşey yaşıyorum daha beklemeli miyim birisi yardımcı olursa sevinirim.. PM gönderdim Turknete forumdan ama cevap gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrep4088 -- 22 Kasım 2017; 20:59:23 >
  • Arkadaşlar taşındığım yerde turknet olmadığı için aboneliğimi 2 kasımda iptal ettim. Kasım ayı için fatura geldi email'ime 49 TL, iptal ettiğim halde nasıl fatura kesiyorlar anlamadım hadi neyse onu geçtim, şimdi ödemeye çalışınca borcum yok gözüküyor, telefondan aradım sorgulattım yine borcunuz yok diyor. Açıkcası biraz kıllandım. Buna benzer bir şey digiturkte başımıza gelmişti, taksitle uydu alıcı almıştık, son taksit kalmıştı, bankaya gidiyoruz ödemeye borcunuz yok diyolar, digiturkü arıyoruz borcunuz yok diyorlar, biz neyse madem yok o zaman iyi deyip bıraktık. Sonra yaklaşık 4-5 sene sonra eve posta geldi 500 tl borcunuz var ödemezseniz eve haciz gelecek, meğersem 4-5 sene önceki taksit (o da 10 tl) faiz yiyip bugüne 500 tl olarak gelmiş. Tabi elimizde bir kanıt olmadığı için mecburi ödedik. Şimdi aynı çakallığı bunlar da yapar diye korkuyorum. Olur da aynı şeyler olursa hakkımı savunmak için neler yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 22 Kasım 2017; 20:11:27 >

• Fatura sisteminde sıkıntı var sosyal medya ekibine mutlaka iletin.

• Pm bakıyorum dediniz ama 2 gündür cevap veren yok ne twitter nede buradan destek vermeyi tamamen kestiniz. Bir muhattap ile görüşmek fsha zor olamaz! İnternetsizim 2 gündür kimseye ulaşamıyorum destek kayıtları kapanıyor cevap bile verilmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, rus sitelerinden -örn: vk, cloud.ru- indirme hızım 500 kb/sn'yi geçmiyor. Aynı indirmeyi cep telefonumun internetinden yaptığımda 3-4 mb/sn görüyorum. Normal midir?
  • Turknet faturayı son gün yatırmazsan İnterneti mi kesiyor? Bugün son gün birazdan internet ten yatırırım diyordum internet kesildi bi anda modem ışıkları yanıyor internet yok ama işim ilginç tarafı turknet in sitesine telefondan girdiğim de de faturam ödenmiş gözüküyor

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Banada sıkıntı sizden kaynaklı modeminizi kontol edin, olmadı hattınızı, olmadı aptmandaki hattı kontrol edin dedi.

DUMUR oldum. Heralde biri gizlice modemimi ya da kabloları değiştirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 22 Kasım 2017; 22:38:19 >
  • Biraz once sorunumu cozdum 2 kablo vardi biri telefon digeri internet bunlari ankastrede birlestirdim ankastrede ince iclu tornavida sayesinde cikisi evdeki hatta verdim ve suan hem telefon hem internet sorunsuz

TurkNet Destek Burada

• 2128561963 nolu üyeliğim son 1 aydır özellikle akşam saatlerinde 7 ile 12 arası aşağıdaki gibi 4-5 mbit hıza düşüyor.Normal hızım 75 mbit.Arıza kaydı bıraktım.Dönüş yaptılar ama tek söyledikleri şey "akşam saatlerinde yoğunluk olduğu için hızınızın düşmesi normal" diyorlar.Turknet'in ilk üyelerinden biriyim.Şimdiye kadar hızım hiç bu kadar düşmüyordu.Yardımcı olur musunuz?

TurkNet Destek Burada

• Salih kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:26:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, buradayım. Şuan PM tarafı ile ilgileniyorum. Orası biter bitmez bu tarafla ilgileneceğim.

Benimkine de bir bakarsanız iyi olur 15 gün önce görüldü atıp bırakmışsınız.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    türknet faturam gözükmüyor oimde nasıl ödeme yapacağım üstüne üstlük saat 00:00 son ödeme tarihide geçmiş oldu benden kaynaklanmayan bir sebepten ötürü bu konuda yardımcı olurmusunuz?

ayrıca bağlattığımdan beri çözmediğiniz hız problemim hala duruyor ben destek açmaktan yoruldum siz insan gibi cevap vermeden kapatmaktan yorulmadınız şu hızıma bir çözüm bulun bana 35 mbit diye sattığınız internet 1 ayı geçti hala 26 mbit
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Bizim burada bir elektrikçi var. Aynı zamanda bu tarz işlerdende
    anlıyor onu çağırdım o kontrol etti. Ücret 20 TL verdim.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Cidden bu iş nasıl çözülecek. Bi müşteri temsilcisi bana ay sonuna kadar vaktiniz var dedi. Son ödeme tarihi 22 olsa da bidahaki aya geçirmeden ödeyin dedi. Yarın ilk iş gidip ödeme noktasından ödemek. Welcome to the rock age

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.