Şimdi Ara

turknet 35 hız verıcez dıyıp 16 verdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    cok saol kardes ılgılendıgın ıcın modemdekı degerler bunlar
    turknet 35 hız verıcez dıyıp 16 verdı
  • marcoser77 kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerdeki hızınız ne görünüyor Türknetin sayfasında?Düşük hız kaydı açın içerisine 80_8m profil tanımlaması isteyiniz.Hızınız modemde var ama sistemlerinde tanımlı olmadığı için sorun var sizde.Bu arada 100mbit Türktelekom kaynaklı alamıyorsunuz.Tek yapılması gereken altyapı çalışması ama maalesef yapmıyorlar.Benim bulunduğum yerde vdsl 24mbit var en fazla genelde adsl satıyorlar.Yazıklar olsun şu firmayı bedavaya satıp borçla geri alanlara özelleştirmenin Devletimize hiçbir zaman faydası olmamıştır.
    İç tesisat iyi değilse yenilersen hızın artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 19 Haziran 2020; 7:57:1 >
  • Aragorns kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanız ile ilgili ekiplerden gelen bilgide hattın ankastre kutusuna kadar sağlam olduğu sorunun iç tesisat / donanımsal kaynaklı olduğu bilgisi verilmiştir. Dilerseniz 99 TL'ye yerinde destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İç tesisat / donanımsal kaynaklı sorun yoksa sizden bu ücreti almayacağız.

"Merhaba, Ben Garip P.

Telekom ekipleri hattınızı, ankastre kutusuna kadar sağlama aldıklarını ve sorunun iç tesisatınızdan kaynaklandığını bana ilettiler. Saha ekiplerimizden aldığımız bilgiye ve yaptığımız kontrollere göre arızanız sizin sorumluluğunuzda bulunan noktalardan kaynaklanıyor. Bunun için bina girişindeki ankastre kutusundan itibaren daire içerisindeki kabloları, cihazları, bağlantı noktalarını bir elektrikçi yardımı ile kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Dilerseniz biz bu kontrol için özel bir ekip yönlendirebiliriz. Göndereceğimiz ekip tüm bu noktaları kontrol ederek, arızanızın giderilmesi için gerekli işlemleri yapar. Bu hizmetimizin 99 TL’lik bir karşılığı bulunmaktadır. Ayrıca iç tesisatta herhangi bir sorun tespit edilemezse size hiçbir ücret yansımaz.

Cihaz arızası, ekstra kablo ihtiyacı gibi durumlarda ekstra ücretler çıkabilir. Gelen ekibimiz bunun bilgisini mutlaka sizinle paylaşır. Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz; kaydı tekrar açarak talebinizi içeren notu bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz."

Merhaba, size yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Hızınızı kademeli olarak attırmaya geçiyorum. Şu an 50 Mbps'e kadar profil tanımlaması yapıyorum. Hız testi yaparak gönderebilir misiniz? Ardından 75 Mbps'e tekrar güncelleyeceğim. Sizden bilgi bekliyorum.
  • DeLi_KeÇi D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol edebilmem için PM üzerinden yaşadığınız sorunu ve GSM numaranızı iletebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, size yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Hızınızı kademeli olarak attırmaya geçiyorum. Şu an 50 Mbps'e kadar profil tanımlaması yapıyorum. Hız testi yaparak gönderebilir misiniz? Ardından 75 Mbps'e tekrar güncelleyeceğim. Sizden bilgi bekliyorum.
    turknet 35 hız verıcez dıyıp 16 verdı

siz bu hız alın anladınız gerısını getırmemeyım

Millenicom dene bence.
  • bu fırmadan uzak durun dolandırıyorlar ınsanları
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.