Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
273.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARTIK...TÜRKMENELİ TV DE YAYINLANAN TÜM FİLİMLERİ HAFTALIK OLARAK AŞAĞIDAKİ BAŞLIK ALTINDA BULABİLİRSİNİZ.

+++ TV'DE HAFTANIN FİLİMLERİ -- FİLM AÇIKLAMALI -- +++

http://forum.donanimhaber.com/m_9833177/tm.htm
  • Dün gece için(cumartesi) saat 01:30'da "Fallen Angel" filmi yayınlanacaktı ama özellikle bekledim.
    Yayınlamadılar.. Kaliteli korku filmiydi.. Daha önce seyretmiştim ama bi daha seyredeyim dedim..
  • Secret Window güzel bir filme benziyor.Umarım kaçırmam..
  • Secret Window güzel bir gerilim filimdir. İzlemeyenler mutlaka izlesin. İnanın pişman olmassınız......

Türkmeneli TV
    GİZLİ PENCERE (Türkçe Altyazı)
    20 Ekim Cuma Saat 01:30
  • inanmamıştım.şu anda babam ve oğlum yayınlanıyor.yarısına gelmiş.görüntü kaliteside mükemmel.
  • Tüh kaçırdık...Tekrarını verirler mi acaba?
  • Eeee bu aralar ne var ne yok?
  • Bugün saat 17.00 da Harry Potter varmış... Tüh izleyemeyeceğim...
  • Babam ve Oğlumu yayınlama cesaretini de göstrdi ya daha başka birşey diyemiyorum.
  • Harry Potter'a baktım biraz... Güzeldi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NetX

Babam ve Oğlumu yayınlama cesaretini de göstrdi ya daha başka birşey diyemiyorum.

Bu bişey değil hokkabazı bile yayınlayabilir bunlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: NetX

Babam ve Oğlumu yayınlama cesaretini de göstrdi ya daha başka birşey diyemiyorum.

Bu bişey değil hokkabazı bile yayınlayabilir bunlar..

Dünyayı kurtaran adamın oğlunu bile yayınlarlar... Vizyona bile girmeden... Forza TURKMENELI...

• Uzun süre Sesi soluğu çıkmayan Türkmeneli yine bomba gibi geri döndü. Umarım eskisi gibi güzel filmler vermeye devam eder....
  • Arkadaşlar, önümüzdeki süreçte yayın akışı ile ilgili bilgisi olan war mı acaba?..Ses seda kesildi sanki buralarda!..
  • buradan takip edebilirsiniz... http://turkmenelitv.com/v5/content/blogcategory/14/27/
    quote:

Orjinalden alıntı: sedran

Arkadaşlar, önümüzdeki süreçte yayın akışı ile ilgili bilgisi olan war mı acaba?..Ses seda kesildi sanki buralarda!..
  • uyduda bunun gibi başka kanal varmı, varsa nasıl bulurum, nerde ve nasıl ayarlamalı
  • Bugün Türkçe Constantine var.

Türkmeneli bu aralar baya süper ... Öğlende iki tane vizyon filmi verdiler (Narnia Günlükleri), eğer onlarda Türkçe olsaydı Türkiyede hiç bir tv kanalı Türkmenelinin karşısında duramazdı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: neu

Bugün Türkçe Constantine var.

Tüh kaçırdık.. T
    Tekrar verirler mi acaba..
  • çok daha öncede çıkmıştı, ilerde verirler belki, ama filmin bazı sahnelerinde sesi kapatarak sansürlüyorlar. aslında filmin tamamı yayınlarına pek uymuyor bence. verdiysen de kesmeyeceksin.
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: neu

Bugün Türkçe Constantine var.

Tüh kaçırdık.. T
    Tekrar verirler mi acaba..

• yakın zaman önce vizyonda olan İlk Aşk adlı filme gitme fırsatım olmadı onu da vermelerini isterim açıkçası fırsat bulurlarsa..
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.