Şimdi Ara

Türklerin yaptığı knight türü bir oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu oyun ilk türk mmorpg'u olarak anılıyor.Bir bakmakta bence fayda var ben şimdi indiriyorum

• eet biliom bursada war o oyun aynı knight sadece türkçe wersiyonu herşey türkçe çok kolay lwl atlanıyo benim char war lwl 71 sadece 2 haftada yaptım
  • Oynadım, hiç beğenmedim. Agâh amca falan var görev alıyorsun .
    Ama oyun çok kasıyor, yönlendirme zor vs vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: NON_PREMİUM3

eet biliom bursada war o oyun aynı knight sadece türkçe wersiyonu herşey türkçe çok kolay lwl atlanıyo benim char war lwl 71 sadece 2 haftada yaptım

Senin yanlışın var arkadaşım bu knight değil.Oyunun adı istanbul sadece tür olarak knight'la aynı.mmorpg.
  • Fazla Güzel Değil Die Duydum...
  • evet çok kötü özellikle de kontrol bakımından
  • resimleri varsa koysanızda görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: V3

Fazla Güzel Değil Die Duydum...

knight sanki çok mu güzel heryer koxp,piyasası düpe hemen önyargıyla yaklaşmayın.Bu oyunu yapanlar türk beyler.Bu oyuna sahip çıkalım elalemin malezyalısı bir oyun yapmış aylardır oynuyoruz bi dünya para verdik ama görüyoruz işte verdiği hizmeti.
  • ben oynamıştım bi ara ertesi gün sildim çok kasıyo oyun gideceğin yere tıklıyon 10-15sn sonra gidiyor sevmedim ama kasmasa belki güzel oyun olabilir
  • burdaki herkes knight ın güzel oyun olduğunu bilir.bağımlılık yapıyor diye kötülemeyin işte süper bi oyun herşeyiyle.lvl 60 üstü bi çarı var ve knight a güzel bir oyun değil diyene inanmam.yok dupe,lag,kosp var diye hemen çok kötü bir oyun denilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: undertow

quote:

Orjinalden alıntı: V3

Fazla Güzel Değil Die Duydum...

knight sanki çok mu güzel heryer koxp,piyasası düpe hemen önyargıyla yaklaşmayın.Bu oyunu yapanlar türk beyler.Bu oyuna sahip çıkalım elalemin malezyalısı bir oyun yapmış aylardır oynuyoruz bi dünya para verdik ama görüyoruz işte verdiği hizmeti.

oda Doğru koxp fln

• arkadaş oyun sitesini koymuş oraya girin galeride resimler var
  • Helal olsun bizimkilerde bişeyler yapabiliyormuş.
  • Burada anlatmaya çalıştığımı anlayamadınız aslında.Bizim malezyalıdan farkımız ne arkadaşlar?.Onlar böyle bir mmorpg yapmışsa biz daha iyisini yapamaz mıyız?.Türkiye'de birçok oyun programcısı,grafikçisi var.Bu adamlar bir araya gelip knight'dan daha kaliteli,daha güzel bir mmorpg çıkaramazlar mı sizce?.
  • yapsalar çok güzel olur ama boşvere boşvere yapamıyoruz ama hayatımda oynadığım en güzel oyun hiç değişmez bence knight lvl atlayınca heyacanlanıyosun yeni skill gelince seviniyosun
  • ya arkadaşlar nası üye olcaz??
  • nerden üye oluyoruz __?
  • denemekde fayda var
  • mynet hesabı açmanız yeterli üye olmak için.
  • yok dayı saol gat victy benziyyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.