Şimdi Ara

Türklerin geninden türklük çıkmadı ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
6.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jaguar19

quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

quote:

Orjinalden alıntı: MrGoLd

İsviçre yapmış testi...Adamların ordusu yok daha...

Bütün dünya ordusunu yönetecek kadar parası var ama.

İsviçrenin mi?

Çorumun leblebisi,Malatyanın kayısısı,Angaranın Namığı,İsviçrenin de bankaları meşhurdur hacı bilmiyon mu

• Türklerin taşıdığı genler ise şöyle: 1) Türk 2) Berberi 3) Hellenik 4) Cermen 5) Slav 6) Arap 7) Yahudi 8) İlirya doğru olabilir ama illa türk geni taşımak gerekmez türk olmak için hissetmek önemli türk anladık orta asyadan göçtük berberi taa kuzey afrika halkı nerden gelmiş bu gen hellenik olabilir çünkü greek halkları ege karadeniz , marmaraya göçtü cermenler ilkçağda anadoluya saldırdı slavlar balkan halkları ,arap olabilir ,yahudi de olabilir ama ilirya ne ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 03-09-2007

genetik o kadar da önemli değil. önemli olan bazı şeyleri insanın yüreğinde hissetmesi.
    ne mutlu türküm diyene.

Helal olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

Takam genime.
    Türküz işte.

Ruslarda bizimkilere rağmen yine iyi safkan kalabilmişler.

Sen harbi Türksün işte
  • Benim baba tarafı Rodos göçmeni anne tarafı yörük,türkmen bizde saf değiliz.Zaten safkan Türk yok hiçbir etnik kökenin safkanı yok aksini söyleyen kendini kandırır belki Japonlar daha az karışmıştır bu konuda.Birde sürekli kendimizi dünyanı merkezinde sanıyoruz tüm dünya işi gücü bıraktı bizle uğraşıyo zaten .Ama önemli olan kendini Türk hissedebilmektir anayasada belirtildiği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorthol -- 29 Mayıs 2009; 17:14:38 >
  • Yaşayan-ölen-yaşayacak olan ve benim dışımdaki tüm insanlar,hepsi bir ağızdan Türklüğün salata misâli etnik döküntülerin bir araya gelişinden ibâret olduğunu iddiâ etseler de umursamıyorum.
    Eğer herkes bu yukarıda söylenenlere inandıysa kâbûl,öyle olsun,Acun'daki tek saf kan Türk benim,aynı anda Atatürk'ün,Motun Yabgu'nun,Timur'un,Çingiz Han'ın torunuyum ve bununla gurur duyuyorum.
    Türk Irkı sağ olsun.
  • ben yarı arap yarı türküm ama türk ırkçısıyım,Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin
  • yahudi diye bir ırk mı var allahaşkına sami ırkı dese anlayacam ki şimdiki yahudilerinde bir çoğu sami ırkından değildir

ırklar dinlerine göre dörde ayrılır
    yahudi ırkı
    hristiyan ırkı
    müslüman ırkı
    diğer
  • bu genler bir tarihin ispatıdır. Şanlı türk tarihinin. 7 düvelde nam yapmış, 7 düvele iz bırakmış bir ulusun geçmişinini tescili.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orinmicek

yahudi diye bir ırk mı var allahaşkına sami ırkı dese anlayacam ki şimdiki yahudilerinde bir çoğu sami ırkından değildir

ırklar dinlerine göre dörde ayrılır
    yahudi ırkı
    hristiyan ırkı
    müslüman ırkı
    diğer

samidiler ,yani araplarla ayni irktandir . semitic gurubuna giriyorlardi ...
  • Kafatasçı ırkçılara büyük bir hezeyan olmuştur heralde ya Osmanlı'da bile padişahları eşleri hep yabancı ya slav ya rum bizde zamanında bir sürü yere yayılmışız,saf Türk mü kaldı git bak orta asyadaki Türklere gözleri hafif çekik burdaki Türklere bak hangisinin gözleri öyle ?
  • bi bu eksikti... mevcut provakeler az gelmisti...

flash shock olay hedehödö baskanı safkan deeelmis...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Kafatasçı ırkçılara büyük bir hezeyan olmuştur heralde ya Osmanlı'da bile padişahları eşleri hep yabancı ya slav ya rum bizde zamanında bir sürü yere yayılmışız,saf Türk mü kaldı git bak orta asyadaki Türklere gözleri hafif çekik burdaki Türklere bak hangisinin gözleri öyle ?

sen onları safkan Türk mü sanıyorsun cahil adam! Onlar Cengiz zamanında Moğollarla karışmış! Ondan sonra da Çin etkisi de oldu! Bugün internette yabancı dildeki tüm sitelerde Uygur Türklerini bir Çin boyu olarak gösteriyor! Bizde ise hristiyanlarla kız alıp verme olmadığı için en fazla Arap ve Farslarla karışmışızdır. Zaten önemli olan Atamızın dediği gibi Ne mutlu Türküm demek , DİYEBİLMEKTİR!

TTK!

• quote:

Orjinalden alıntı: hamilton_palace

quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Kafatasçı ırkçılara büyük bir hezeyan olmuştur heralde ya Osmanlı'da bile padişahları eşleri hep yabancı ya slav ya rum bizde zamanında bir sürü yere yayılmışız,saf Türk mü kaldı git bak orta asyadaki Türklere gözleri hafif çekik burdaki Türklere bak hangisinin gözleri öyle ?

sen onları safkan Türk mü sanıyorsun cahil adam! Onlar Cengiz zamanında Moğollarla karışmış! Ondan sonra da Çin etkisi de oldu! Bugün internette yabancı dildeki tüm sitelerde Uygur Türklerini bir Çin boyu olarak gösteriyor! Bizde ise hristiyanlarla kız alıp verme olmadığı için en fazla Arap ve Farslarla karışmışızdır. Zaten önemli olan Atamızın dediği gibi Ne mutlu Türküm demek , DİYEBİLMEKTİR!

TTK!

Ben de diyorum zaten ne Mutlu Türküm diyene bu ne gaz aslanım asıl cahil olan sensin zaten kimse saf Türk değil bi sen safsın Tükçüyüm diyosun ama nick bile İngilizce devam et aslanım belki bir gün kafandaki haritaya ulaşırsın.

• dmukks

türkmenistanda yaşayan türkmenler, ırakta yaşayan türkmenler, azerbaycanda yaşayan türkler öyle çok fazla çekik gözlü falan değil. çekik gözlülük daha çok kazaklarda özbeklerde var. Türk denince çekik gözlü olacak, japona benzeyecek diye düşünmen yanlış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lcdekran

dmukks

türkmenistanda yaşayan türkmenler, ırakta yaşayan türkmenler, azerbaycanda yaşayan türkler öyle çok fazla çekik gözlü falan değil. çekik gözlülük daha çok kazaklarda özbeklerde var. Türk denince çekik gözlü olacak, japona benzeyecek diye düşünmen yanlış...

Ben japon gibi demiyorumki zaten sadece hafif çekik diyorum heralde biz japon değilizki onlar gibi çekik gözlerimiz olsun.
  • @DMUKSS
    aynı anne babadan bir sarışın bir esmer çocuk çıktığı oluyor, napsın kardeşler birbirini redmi etsin senin tpinle benim tipim aynı değil diye? mantığa bak onların gözü çekikmiş bizimki değilmiş. vay be gözüm çekik değil ya kesinlikle Türk değilim ben. teşekkürler bayım aydınlattın hepimizi :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlee_1907

@DMUKSS
    aynı anne babadan bir sarışın bir esmer çocuk çıktığı oluyor, napsın kardeşler birbirini redmi etsin senin tpinle benim tipim aynı değil diye? mantığa bak onların gözü çekikmiş bizimki değilmiş. vay be gözüm çekik değil ya kesinlikle Türk değilim ben. teşekkürler bayım aydınlattın hepimizi :P

Yukarda yazdım.Sonuçta japon gibi demiyoruz çekiklik bakımından ayrıca ben ırkçı değilimki ister çekik gözlü olsun ister badem gözlü olsun banane yani ben yaşadığım ülkeye bakarım.Sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz badem gözlü de var çekik gözlü de var kimse saf Türk değil demeye getiriyorum ama anlayana tabiki

• Eeee nolmuş yani ?

Ne Mutlu Türküm Diyene..
  • türkmen alevileri genetik olarak saf kalmış tek türk topluluğudur bildiğim kadarıyla. yüzyıllardır dışarıya kız alıp kız vermezler. zaten osmanlı zamanında üstlerinde çok baskı vardı. bu nedenle bu topluluk genetik olarak saf kalmış. yaşlı alevi amcalara bakarsanız yüz hatları birbirine çok benzer. özellikle burunları. hatta internette kafatasçı milliyetçi grupların sitelerine bakarsanız aynı şeyi söylediklerini görürsünüz. atsızlar diye bir forum var. orda okudum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.