Şimdi Ara

Türklere kin kusan çingeneler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtubede yorumlarda görüyorum bulgaristandaki cingeneler sürekli Türklere sövüyorlar yaptıkları dilencilikleri söyleyen türklere "pis türk 70 milyonunda .." diye sovuyorlar buda yetmezmis gibi polisleri turklerden aldiklari rusvetlerler geciniyorlar kac tane turku magdur etmisler ehliyetine el koyup gozaltina almislae
    bu nasil bir haysiyetsizliktir ulan türkler size ne yapti dilenci cingeneler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulkende pkk isid tehlikesi varken gunu kurtarma derdinde olan romanlari mi dert ediyorsun kardes? Afrikali saat satan insanlar gibi onlar hainlik yapmiyor gunu kurtarmanin derdindeler

• Ciddi söylüyorum bizim millet kadar merhametli bir millet yok

Şurda suriyeliye laf eden bile zor durumda Suriyeli görsün dayanamaz yardım eder

Merhamet genlerimizde var bizim

Bakın en modern denilen toplumlar bile bırak bulgardaki çingeneyi 2 çıkarı bozuldu kazancı eksildi diye neler yapmaya başladı

Ha biz daha güçlü olmalıyız

Olmalıyız ki bize yan gözle kimse bakamasın

Tek yolumuz bu

• Doğru.Çünkü kendimden biliyorum
  • ülkenin sorunlarından biri de onlar. hiç gelip savunmayın şimdi, çingeneleri savunan hayatında çingene görmemiştir.
  • günü kurtarma

vah vah vah
  • 359 lu numaralardan anadolunun bıçkın abazalarını arayıp yüzlerce euroları gömüyorlar :D bem Türküm ben müslümanım diye amma dolandırıyorlar bizim kart abazaları. sonra bulgaristanda görüyorsun çingene villa gibi evde yaşıyor. eee ayda 10 keriz dolandırsa 300 eurodan 3000 euro para yapar

bu arada Almanya'da bulunan emirdağlılar da tam saf. adamlar çingeneleri almışlar "biz bulgar türkü aldık" diye geziniyorlar :D ulan tipe baksan genetik bozukluk. bulgar türkü ne yapsın seni ulan kokusundan da mı anlamıyorsun arkadaş ... acayip kokuyorlar. çingene paki ve hindular bunların kendilerine has ağır baskın bir kokuları var ...
  • Çingeneler bu ülkenin başbelasıdır.
  • Çingeneler çomarlara ve Kürtlere bakılırsa melek kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekst

Ulkende pkk isid tehlikesi varken gunu kurtarma derdinde olan romanlari mi dert ediyorsun kardes? Afrikali saat satan insanlar gibi onlar hainlik yapmiyor gunu kurtarmanin derdindeler

roman değil çingenedir.çingene denmesini istemedikleri için kendilerine roman demişlerdir.bu arada romanyayla romanlarla alakaları yoktur,kökleri hindistana dayanır cingenelerin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

Ciddi söylüyorum bizim millet kadar merhametli bir millet yok

Şurda suriyeliye laf eden bile zor durumda Suriyeli görsün dayanamaz yardım eder

Merhamet genlerimizde var bizim

Bakın en modern denilen toplumlar bile bırak bulgardaki çingeneyi 2 çıkarı bozuldu kazancı eksildi diye neler yapmaya başladı

Ha biz daha güçlü olmalıyız

Olmalıyız ki bize yan gözle kimse bakamasın

Tek yolumuz bu

Merhamet kültürümüzde var. Ancak hep de bu yüzden kaybediyoruz. Artık ülke büyüklerinin vatandaşın çıkarlarını gözetmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.