Şimdi Ara

türkler hangi serverde (PVP) + 1 soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu başlıgında belirttigim gibi türkler hangi serverde
    sorumda su elf warrior acmak istesem castanic warrior ile elf warrior arasında (çok) fark alıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostjlwyn -- 11 Mart 2013; 20:04:29 >

• Warrior açmak istersen tabii ki Castanic derim. Rakibin arkasından critical vurman daha fazla ve bu ilerleyen levellerde etkisini gösteriyor. Elf için warrior bence çok alakasız. Oyunda hiç rast gelmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Warrior açmak istersen tabii ki Castanic derim. Rakibin arkasından critical vurman daha fazla ve bu ilerleyen levellerde etkisini gösteriyor. Elf için warrior bence çok alakasız. Oyunda hiç rast gelmedim.

türkler hangi serverde ben killianda acıtm
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostjlwyn

quote:

Warrior açmak istersen tabii ki Castanic derim. Rakibin arkasından critical vurman daha fazla ve bu ilerleyen levellerde etkisini gösteriyor. Elf için warrior bence çok alakasız. Oyunda hiç rast gelmedim.

Boşver Türkleri, Alman serverına geç sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

quote:

Boşver Türkleri, Alman serverına geç sen

neye geceyim :D killian nasıl server

• Elf warriorum ben.Sırf daha hoş görünüyor diye açmıştım.
    %1 crit haricinde bir fark yok diye biliyorum.Server olaraksa Zuras pvp deyim.Pve istersen Veritas serverında oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 12 Mart 2013; 2:46:52 >
  • Veritas serverinde türk guildi var yeterince kalabalık bence... akşamları +40 online oluyor...
    ben human warrior oynuyorum bence tipi hangisi hoşuna giderrse onu seç arkadaşın dediği gibi %1 ya fark eder ya etmez...
  • quote:

konu başlıgında belirttigim gibi türkler hangi serverde
    sorumda su elf warrior acmak istesem castanic warrior ile elf warrior arasında (çok) fark alıyormu

killian da bi ottoman adında türk serverı var ben başvurdum. sen ne yaptın hala oynuyor musun?
  • tera sarmadı beni bıraktım oyunu
  • ben zuras tayım ve sımdılık 10 15 tane turk var 2 gun oldu bu kadar buldum daha vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.