Şimdi Ara

TÜRKLER BİR GÜN UZAYA GİDEBİLECEKLER Mİ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gider mi , gitmez mi bilemem ama yakin bir tarihte gidemeyecegi kesin. yakin tarih dedigimde 20-30 yil sonrasi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackEdition

quote:

Orjinalden alıntı: snake41

quote:

Siz geçin dalganızı,Dünya batarken,Türkiye çıkıyor farkında değilsiniz,şuan dengeler yavaştan değişmeye başladı,yakında büyük sorunlar ortaya çıkacak,savaş,kriz,bugünkü süper güçler artık fakirleşecek,Türkiye ve birkaç ülke zenginleşecek ve eski gücüne kavuşacak.Tabi bu oturarak olmaz,bu sadece benim bir teorim,ama gerçeklik payı da yok değil hani

KARDEŞ ZEKA YAŞIN KAÇ

HANGİ TÜRKİYEDE ÇIKAN YER ALTI KAYNAĞIYLA YAPÇAN BUNU

KURUYAN ÇÖLLEŞEN GÖLLERMİ

UZAY MEKİĞİNDE BOR MU YAKÇAN

Öncelikle zaka yaşımın senden kat ve kat üstün olduğunu imzamdan anlayabilirsin,siz sokakta zibidi diye tabir edilen gençlerle takılırken biz astral yapıyorduk.Bu yüzden konuştuğun kişilere çok dikkat et.Ben sadece teorimi ortaya attım.Senin bor diye alaya aldığın maden ileride bizim çok işimize yarayacak.Kuruyan çöllerle vs diyorsun,İç Anadolu bölgemizde bu tür topraklar var,adını hatırlamıyorum,bakım yapılırsa çok zengin,yapılmazsa çok fakit topraklar olduğunu da biliyorum.Biraz gözünüzü açarsanız,dengelerin değişmeye başladığını görürsünüz.

tamam sözümü geri alıyorum ama benden üstünmü değilmi bilemem karışmam

bor denilen maddeyi öncelikle işliycek teknolojinizin olması gerekir
    malum böle bi teknolojimiz olmadığı için almanlar alıyo işliyo götüyüro

1983 yılında bilim teknik dergisinin bi resmi vardı uzaydan çekilmiş nasadan almışlar
    türkiyenin 50 yıl sonra çölleştiğine dair

dünyada ülkelerine göre hiç bir yer altı zenginliğimiz yok ama en değerli şey var
    bereketli topraklar ama bunlarıda satıp savıyolar dış güçlere işte türkiye gerçeği

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: snake41

quote:

Siz geçin dalganızı,Dünya batarken,Türkiye çıkıyor farkında değilsiniz,şuan dengeler yavaştan değişmeye başladı,yakında büyük sorunlar ortaya çıkacak,savaş,kriz,bugünkü süper güçler artık fakirleşecek,Türkiye ve birkaç ülke zenginleşecek ve eski gücüne kavuşacak.Tabi bu oturarak olmaz,bu sadece benim bir teorim,ama gerçeklik payı da yok değil hani

KARDEŞ ZEKA YAŞIN KAÇ

HANGİ TÜRKİYEDE ÇIKAN YER ALTI KAYNAĞIYLA YAPÇAN BUNU

KURUYAN ÇÖLLEŞEN GÖLLERMİ

UZAY MEKİĞİNDE BOR MU YAKÇAN

Öncelikle zaka yaşımın senden kat ve kat üstün olduğunu imzamdan anlayabilirsin,siz sokakta zibidi diye tabir edilen gençlerle takılırken biz astral yapıyorduk.Bu yüzden konuştuğun kişilere çok dikkat et.Ben sadece teorimi ortaya attım.Senin bor diye alaya aldığın maden ileride bizim çok işimize yarayacak.Kuruyan çöllerle vs diyorsun,İç Anadolu bölgemizde bu tür topraklar var,adını hatırlamıyorum,bakım yapılırsa çok zengin,yapılmazsa çok fakit topraklar olduğunu da biliyorum.Biraz gözünüzü açarsanız,dengelerin değişmeye başladığını görürsünüz.

dengeler kötüye gidiyor hocam. başbakan teğet geçti diyor bazı vatandaşlar iyiye gidiyoruz diyor ama nedense tekirdağda adamın biri kendini yakıyor işi batmış diye.nedense benim ailem ve çevredeki insanlar sıkıntı çekiyor. nedense gazetede hep bu yönde kötü şeyler görüyoruz.nedense işsiz sayısı artıyor.nedense fabrikalar kapanıyor.nedense yeni bir şey üretemiyoruz. neresi Türkiyenin gelişimi?

• Dünya üzerindeki hiç bir milletin zeka olarak birbirinden farkı yoktur önce bazılarının bunu anlaması gerekir işte efendim araplar gidermi ,Türkler gidermi diye bişey yok...bu noktada herkez eşit ama burdaki en önemli unsur çalışmak, azmetmek...çalışan ,araştıran okuyan bütün milletler gidebilir (uzay kimsenin babasının malı değil)velhasıl-ı kelam bizim en büyük sorunumuz tembellik
  • @snake41;hocam demek istediğim bunun tamamen bizim elimizde olduğu,zaten ilk msj da da yazmıştım,"tabi bu oturarak olmaz" diye.Biz oturursak tabi ki sonumuz böyle olacak.

@Peacifullord;Dengeler derken dünyadaki dengelerden bahsediyordum,ayrıca değişen hammadde ihtiyaçları,gelişen teknolojinin ihtiyaçları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssistForte -- 16 Şubat 2009; 0:51:40 >
  • Birgün herkes fenerbahçeli olacak gibi bişey buda
    Tabiki uzaya falan gidemeyecez
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.