Şimdi Ara

Türkler Barcelona'da: Nefaş Bilişim ile çalışmaları hakkında görüştük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (2 mesaj) Krone (1 mesaj) SystemApps (1 mesaj) LesEnfantsTerribles (1 mesaj) wolfturk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Türkler Barcelona'da: Nefaş Bilişim ile çalışmaları hakkında görüştük
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3762 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Barcelona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde dünya devi firmalara ek olarak Türk firmaları da ürünlerini gösterme fırsatı buldu. Donanımhaber olarak yerli firmaların çalışmalarını sizlere aktarıyoruz. Bu videomuzda Nefaş Bilişim'in çalışmalarını sizler için değerlendirdik.

|
    |
  • Yarbay
    7819 Mesaj
    Türkçe ?
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    73220 Mesaj
    Fuarda bizden birilerinin varolması ve DH'nin bu firmaları desteklemesi cok iyi olmuş

|
    |
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    Garip bi Türk firması :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj
    "Alkol metreyi bi kenara bıraktıkdan sonra" dedi adam kenara bıraktı,onaylıyorum adam Türk.. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommandPrompt -- 5 Mart 2013; 21:31:56 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    Oyunu yapan türkler ama türkçe olarak düşünmüyorlar.Oda güzel.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    boşuna izlemeyin hatta browseri kapatın ctrl+w
    |
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    Hakketten bir USA firması yetkilisi konuşmuş DH dublaj yapmış gibi o nasıl bir mantık Amerikan marine falan filan bla bla saçma sapan bir strateji bu firma da hedeflerini küçük tutuyor

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    firma amerikan pazarına çalışıyor,yetkili arkadaş abd de eğitim aldım diyor.tamamen türkiye de büyüyenlerin bile türkçeyi hakkıyla konuşamamalarını dikkate alırsak bence konuşan kişinin türkçesinde bir sorun yok.Ben bile okulda birkaç yıl inglizce gördükten sonra bazı kelimelerin istemsiz olarak ing. karşılıığnı kullanıyorum.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    73220 Mesaj
    yorum yapan arkadaşlar biraz dürüstlükten kimseye zarar gelmez neden türk firması ve türkçe değil cevap çok basit çünkü biz para verip bişey almayız istisnalar olabilir saygı duyarım ama adamlar vakıf değil ticari kuruluş dolayısıyla en yoğun pazarı düşünerek hareket edicekler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wolfturk

Hakketten bir USA firması yetkilisi konuşmuş DH dublaj yapmış gibi o nasıl bir mantık Amerikan marine falan filan bla bla saçma sapan bir strateji bu firma da hedeflerini küçük tutuyor

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.