Şimdi Ara

Türkiyede Kız Arkadaş Edinmek Çok Boş Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türkiyede gerçekten kız arkadaş edinmek bana çok boş geliyor kız arkadaş ve cinsellik nedenmi beyler zaten

bu ülkede erkekseniz yakışıklı zengin uzun ve kaslı değilseniz hemen sapık damgası yiyorsunuz

durun bir dakika ben iyi efendi ve romantik kadın erkek eşitliğini savunan bir erkek olsanız bilene yine sapık potansiyeline gireceksiniz

bir kız için kendinizi çok kasıcaksınız tanışmak için ilk önce sonra ise paranız olacak bir yere götürüp yedirip içirmek için sonra hediye alacaksınız hem özel günlerde hemde özel olmayan günlerde sonra ise belki niyetiniz ciddileşicek ve evliliğe karar vereceksiniz bir bakın o da ne evlilik düğün ev araba balayı derken 800.000 tl yi bulan bir masraf sizi bekliyor aga gerçekten türkiyede erkek olmak çok zor askerlik zorunlu erkek olduğun için çalışmak zorunda ve bütün yük senin üstünde iş bulamasan bilene yine bulamadığın için psikolojik baskı ile karşılacaksın ağlamayacaksın ve sokakta yürürken kendi işinde gücünde olsan bilene sapıksın ve liste uzar gider

aga sadece tek istediğim romantik bir ilişki ya ben kültürün bana dayattığı erkek rolünü oynamak istemiyorum sadece romantik bir ilişki istiyorum be aga bir kadınla

aga bu türkiyede olmayacak gibi geliyor bana şimdi benle dalga geçeceksenizde benim gibi düşüncede olan hemcimslerime diyeceğim tek şey ise ortadoğu kültürüne baya uzak olan farklı bir kültürden kız bulmak onun harici türkiyede kız arkadaş bulmak baya zor iş aga

• kanka sakın meriç ve abaza gözüyle bana bakma lütfen ama bu ülkede kızları bu hale getiren yine erkekler bu ülkede erkeklerin gerçekten %70 lik kesmi çöp ve abaza kanka gerçekten diyorum bu abazalar yüzünden bizim gibi erkeklerde sapık olarak görülüyor benim bir ispanyol bir arkadaşım vardı gerçekten sapık ve şerefsizin birisydi diyorduki kardeşim buraya türk kızları geliyor ispanyaya sadece merhaba nasılsın ve bugün çok güzelsin kelimeleri ile tavlıyorum sonra icaplarına bakıyorum diyordu şerefiz neden çünkü o ispanyol erkeği çünkü o efendi romantik ve kadının ruhundan anlıyor ama sen türkiyede söyle bakayım kıza merhaba diye bak sonun nasıl mahkemede bitiyor bu ülkede ne kadar efendi romantik olsan bilene sapıksın işte boşuna dememiş ibni Haldun :

COĞRAFYA KADERDİR

• Kesinlikle katılıyorum.Adamlar uyuyor, ne zaman gözlerini açacaklar acaba?

• kanka sakın meriç ve abaza gözüyle bana bakma lütfen ama bu ülkede kızları bu hale getiren yine erkekler bu ülkede erkeklerin gerçekten %70 lik kesmi çöp ve abaza kanka gerçekten diyorum bu abazalar yüzünden bizim gibi erkeklerde sapık olarak görülüyor benim bir ispanyol bir arkadaşım vardı gerçekten sapık ve şerefsizin birisydi diyorduki kardeşim buraya türk kızları geliyor ispanyaya sadece merhaba nasılsın ve bugün çok güzelsin kelimeleri ile tavlıyorum sonra icaplarına bakıyorum diyordu şerefiz neden çünkü o ispanyol erkeği çünkü o efendi romantik ve kadının ruhundan anlıyor ama sen türkiyede söyle bakayım kıza merhaba diye bak sonun nasıl mahkemede bitiyor bu ülkede ne kadar efendi romantik olsan bilene sapıksın işte boşuna dememiş ibni Haldun :

COĞRAFYA KADERDİR

• bilene

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet CihadOğlu

kanka sakın meriç ve abaza gözüyle bana bakma lütfen ama bu ülkede kızları bu hale getiren yine erkekler bu ülkede erkeklerin gerçekten %70 lik kesmi çöp ve abaza kanka gerçekten diyorum bu abazalar yüzünden bizim gibi erkeklerde sapık olarak görülüyor benim bir ispanyol bir arkadaşım vardı gerçekten sapık ve şerefsizin birisydi diyorduki kardeşim buraya türk kızları geliyor ispanyaya sadece merhaba nasılsın ve bugün çok güzelsin kelimeleri ile tavlıyorum sonra icaplarına bakıyorum diyordu şerefiz neden çünkü o ispanyol erkeği çünkü o efendi romantik ve kadının ruhundan anlıyor ama sen türkiyede söyle bakayım kıza merhaba diye bak sonun nasıl mahkemede bitiyor bu ülkede ne kadar efendi romantik olsan bilene sapıksın işte boşuna dememiş ibni Haldun :

COĞRAFYA KADERDİR

Hocam o İspanyol arkadaşını çok kötülemişsin.Adam silah zoruyla mı sevişiyor.Alan razı veren razı.

• cammyywhitee kullanıcısına yanıt

hocam senin kız arkadaşın var galiba hep kız konularında dalga geçiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cammyywhitee

bilene

Bu arkadaş kız sanırım.

Tahminlerim genelde doğru çıkar

• kardeşim ben onu kastedmedim türkiyede çok efendi saygılı bir adam bilene kız arkadaş edinmek te zorlanıyorsa sırf türk ve ortadoğulu bir erkek olduğu için hemen sapık şerefsiz gözüyle bakılıyorsa elin sapık şerefsiz ispanyol erkeğine sapık abaza ispanyol sırf ispanyol erkeği olduğu için ispanyol erkekleri tüm dünyada efendi romantik erkekler olarak bilinir italyanlardan sonra benim demek istediğim coğrafya kaderdir türkiyede efendi saygılı bir erkek ispanyada doğsaydı belki baya bir kız arkadaşı olacaktı ve sebepsiz yere sapık tecavüzcü damgası yemekyecekti istediği gibi kız arkadaş edinip kadının ruhundan anlayacak ve kadına iyi bir şekilde davranacaktı ama bu adam sırf türkiyede doğduğu için direk kaybediyor zaten

• Okumadım ama katılıyorum

Bu adamın konuları hep haklı

• MirageDagger M kullanıcısına yanıt

Sümeyye'nin teki hocam. Beni bloklamış bir de  

• gavuroglan kullanıcısına yanıt

katılmak zorundasın aga bu türkiyedeki çoğu erkeği ilgilendiren bir durum aga zaten bu forumda çoğu kız arkadaş bulamadığı için kız la alakalı başlıklar açıyorlar zaten çoğu bir kıza bilene yaklaşamıyor o kadar red cevabı yemişlerki özgüvenleri darmaduman olmuş türkiyede erkekler bu ön yargılar yüzünden kız arkadaşı bulamıyor kendini daha çok kötü alışkanlıklara veriyor sigara şeker gibi çünkü aşk ve red cevabı yemenin acısı erkeklerde fiziksel acıya eşdeğerdir o yüzdendirki fark etmişsindir çoğu duygusal efkarlı müzikleri söyleyen yerli yabancı çoğu erkek sanatçı o yüzden bir erkek kendine kız arkadaşı bulamadığı zaman beyin ya daha çok fazla emek ver diyor ya da çok özgüveni düştüğü için kendini sigara içkiye veriyor veya en sonunda intihar edecek duruma geliyor zaten bakarsan aşk acısı için intihar eden erkek bireylerin oranı %85 ken kadınlarda sadece %15 te öyle düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet CihadOğlu

kardeşim ben onu kastedmedim türkiyede çok efendi saygılı bir adam bilene kız arkadaş edinmek te zorlanıyorsa sırf türk ve ortadoğulu bir erkek olduğu için hemen sapık şerefsiz gözüyle bakılıyorsa elin sapık şerefsiz ispanyol erkeğine sapık abaza ispanyol sırf ispanyol erkeği olduğu için ispanyol erkekleri tüm dünyada efendi romantik erkekler olarak bilinir italyanlardan sonra benim demek istediğim coğrafya kaderdir türkiyede efendi saygılı bir erkek ispanyada doğsaydı belki baya bir kız arkadaşı olacaktı ve sebepsiz yere sapık tecavüzcü damgası yemekyecekti istediği gibi kız arkadaş edinip kadının ruhundan anlayacak ve kadına iyi bir şekilde davranacaktı ama bu adam sırf türkiyede doğduğu için direk kaybediyor zaten

Doğru hocam haklısınız.Ama bunu yapanda adamlar, kızların peşinde köpek oluyorlar sonra kızlarında mabadı kalkıyor tabi.

• https://www.youtube.com/watch?v=QknrLzRfbTw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr_rookie_ -- 16 Nisan 2021; 14:50:48 >
  • Up

• Muhammet CihadOğlu M kullanıcısına yanıt
    Binlerce kez duyduğu “bile” ifadesini bile “bilene” olarak telaffuz eden,
    aga,maga gibi sırf güncel diye, yüzeysel, sığ, banel ifadeleri kullanarak,
    imlanın zerresine dahi dikkat etmemesinden anladığım kadarıyla, konuşması buna paralel diye düşündüren biri için delikanlı gereksiz atar yapıyorsun, çünkü sen de o eleştirdiğin sürüye dahilisin.
    Kendini bir gram geliştirmemişsin, ince değilsin, detaycı değilsin.
    Her konuda mutlu olabilmek için kendin mutlu olmayı öğrenmeli, ya da yolunu aramalı ve kesinlikle farkındalık ortaya koymalı, bir değer üretmelisin, detaycı olmalısın.
    Bu şekilde ağlamaktan başka yapacağın bir şey yok gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.