Şimdi Ara

Türkiye'yi ada ülkesi yapmak imkansız mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkelerin belirli kara deniz hava sahalari vardir bu sahalar icinde ülke istedigi gibi toprağını tasarruf edebilir. Hocam hukuken baktığımızda kanalın iki tarafını bizim topraklarımızın çevirmesi halinde mümkün gibi dediğiniz

Öbür türlü düşündüğümüz de kanalın diğer kısmında başka bir ülke bulunacağı için ve birbirimize çok yakın olacağımız için tamamen bizim sorumlu olmamız mümkün değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wuxx -- 20 Mart 2017; 0:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Bence denizin üzerine yüzen platform kuralım. Hollanda kadar kursak yeter. :/

Büyük okyanusta sığ bir yer bulup denizi doldurmak suretiyle Türkiyenin birebir aynısını yapalım isteyen oraya gitsin isteyen burada kalsın, hem inşaat ekonomisi canlanır, krizden çıkarız falan. RTE Böyle proje açıklasın direk oyu Evete basıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 20 Mart 2017; 0:14:0 >

• Lost dizisindeki gibi ülkeyi ışınlamak lazım. Avustralya'nın oraya ışınlansak yeter.
  • güneydeki binlerce metrelik yükseklikteki arazilere rağmen , teoride yapılabilir birşey elbette

değermi , bence değer

tüm imkansızlıkları bir kenara bırakıp yapıldığını varsayalım

doğayı alt üst etmiş oluruz , güneydeki tüm iklim değişir, dolaylı olarak tüm yakın coğrafyanın iklimi değişir

değişiklikleri severim , tek düze yaşam bize göre değil
  • Ulaşım amaçlı kullanma kısmına takıldım ben. Kim kullanır bu kanalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü fikir değil aslında, kanalın yanlarıda tarım arazisi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de çok aklıma gelen birşeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.