Şimdi Ara

Türkiye'ye yeni laptoplar en hızlı hangi siteye/firmaya gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yüksek özelliklerde işlemciye ve ekran kartına sahip bir laptop almak istiyorum. Tercihim i7 4700 MQ işlemci ve NVDIA 760/770 GTX grafik kartlı bir bilgisayar.

Son 1 aydır çok yoğun araştırıyorum ama bu yeni (aslında bayadır var) işlemci ve grafik kartlarına sahip laptop çok nadir görüyorum.

Bütçem aşağı yukarı 3000 TL, en son tam istediğim özelliklere sahip bir bilgisayar bulmuştum: 4700 MQ işlemcili GTX 770 grafik kartlı (http://www.istanbulbilisim.com.tr/toshiba-qosmio-x75-a7295-notebook-fiyati,62677.html). 15.6 inc istedigim için alıyımmı almayımmı derken onun fiyatıda pahalandı, 3000 TL ' den 4000 TL ye cıktı.

Velhasıl Türkiye'de yeni bilgisayarları getiren bir site/firma yokmu, istanbulbilişimden başka? İstediğim özelliklerde Laptop tavsiyenizde varsa onuda alabilirim.

Teşekkürler

• mrswordf1sh M kullanıcısına yanıt
    "Velhasıl Türkiye'de yeni bilgisayarları getiren bir site/firma yokmu, istanbulbilişimden başka?"

o firma getirmediklerinide sitesine koyar, dolayısıyla pek bir kaybın olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: visiotech.gen.tr

"Velhasıl Türkiye'de yeni bilgisayarları getiren bir site/firma yokmu, istanbulbilişimden başka?"

o firma getirmediklerinide sitesine koyar, dolayısıyla pek bir kaybın olduğunu sanmıyorum

Öylede yapıyolar sanırım, ama direk satın al seçeneğide vardı bilmiyorum artık.

Size bir şey soruyum madem, MacBook Pro kullanıyormuşunuz, ben video editleme işlerinde de kullanıyorum bilgisayarı baya. Acaba biraz daha fark versem MacBook Pro alsam, windows oyun ve programlarında falan sıkıntı yaşarmıyım, windows falan yuklesem 2. işletim sistemi olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrswordf1sh -- 12 Ağustos 2013; 13:55:52 >
  • mrswordf1sh M kullanıcısına yanıt
    bootcamp'la windows kurabilirsin, makinanın donanımı neyse windows kurduğunda onu alırsın. osx tarafı kaynak kullanımında daha performanslı çalışır kısaca, oyun konusunda konuşacak olursak paranı boşuna harcadığın izlemine kapılırsın çünkü oyun için hiç iyi bir performans vermiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.