Şimdi Ara

Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.460
Cevap
44
Favori
62.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oculustan alırsan sıkıntı çıkmıyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fa1yan0s kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten düşünmedim değil. Pasaport ve vize sorunum yok. Özellikle Quest alacak olursam yanında orijinal veya önerilen Link kablosu ile duruma göre uzatma, head strap, face foam, powerbank vs. derken ilavesi çok olacak. Amazon'dan söyleyince hepsine vergi ve kargo ekleniyor. Sadece Quest (vergi iadesi de alınca) tek başına yol ve 1 gece kalma masrafını çıkartıyor. Böyle bir saçmalık olmamalı yani . Şu an arkadaşım Almanya'da ama ona yük olmak istemedim. Hem ünite hem ilave aparatlar ile bir çanta bana ayırması gerekir. Eğer cihaza karar verirsem bir ara sanırım niyeti bozup gidip kendim alacağım.Başka ürünler isteyen arkadaşlar da var zaten. Toplayıp gelirim hepsini. Eh Duty Free işi de var

Eğer kafanız karışıyorsa bu durumda demek ki mobil VR kullanımını düşünüyorsunuz biraz. Ama Quest ve yanında kablo vs. ilave parçalar alıp ondan sonra sürekli PC'ye bağlı kullanacaksanız hem daha fazla para harcamış hem de Rift S'e göre daha zayıf bir oyun tecrübesi sahibi olacaksınız. O yüzden iyi düşünmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 2 Aralık 2019; 11:43:12 >

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Sizden sonra Mobil VR da oynar mıyım diye sordum kendime ve PCVR dedim. Az önce oculus'un sitesinden siparişi geçtim.Umarım bundan sonra endişe ettiğim sorunlar ile karşılaşmam. Tek derdim indirim bitmeden ürünün sipariş işleminin tamamlanması. Şuan halen KK dan tutar çekilmiş değil,bakalım.
  • fa1yan0s kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,Darısı başınıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KashmiriaN

Selamlar. Korsan oyunlardan haberı olan var mı ? (: 1 oyuna 20 30 dolar vermek istemiyorum korsan oyun yuklenmıyorsa satacam cıhazı valla
    Dostum cihazı sattın mı eğer satmadıysan korsan oyun yüklemeyi anlatayım. Ben indirdim.

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    Henüz satmadım. Anlatırsan çok iyi olur hocam eğer yasaksa ozel mesaj olarak at sana zahmet (:
  • Satıcı beni arayıp elimizde 64 gb Quest var hemen yarın yollayalım dediler. İçim gitti ama hayır dedim. 30 dolarlık star wars serili Questi istiyorum dedim. Haftaya perşembe gelir o zaman dedi.. Ama içime kurt düştü. Zaten crackli oyunları yükleyecem beklemeye ne gerek var diye. Napsam

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIHOGDES

Dostum cihazı sattın mı eğer satmadıysan korsan oyun yüklemeyi anlatayım. Ben indirdim.

Alıntıları Göster
    Bilgi alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Bilgi alabilirmiyim?

Alıntıları Göster
    Tabi

Hocam bilginiz olsun. Vader Immortal oyunları için 30 dakika falan diyorlar. O yüzden 10USD ücret zaten çok yazan çok. Hatta kullanıcılar alıp hemen bitirip refund süresi geçmeden geri iade ediyormuş.

Korsan kullan kullan sonra niye TR oyun yok, niye herşey ecnebice
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam bilginiz olsun. Vader Immortal oyunları için 30 dakika falan diyorlar. O yüzden 10USD ücret zaten çok yazan çok. Hatta kullanıcılar alıp hemen bitirip refund süresi geçmeden geri iade ediyormuş.

Korsan kullan kullan sonra niye TR oyun yok, niye herşey ecnebice
    Ecnebiye gitmesin diye korsan alıyom. TL ye çevirsinler belki alırım. Yani şimdi beklemeyeyim mi, ancak 30 dolar yazıyor. 3 bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLIHOGDES -- 2 Aralık 2019; 18:54:14 >

Oyun başı 10 USD ve 3 oyun değeri 30USD kendi mağazasında ama okuduğum mesajlarda genelde çok kısa oyunlar olduğundan şikayet edilmiş. 1 hafta uzun bir süre değil. Beklenebilir bence.

Başlık parası ecnebiye gidiyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Oyun başı 10 USD ve 3 oyun değeri 30USD kendi mağazasında ama okuduğum mesajlarda genelde çok kısa oyunlar olduğundan şikayet edilmiş. 1 hafta uzun bir süre değil. Beklenebilir bence.

Başlık parası ecnebiye gidiyor ama
    Boşver ben zaten oyunun dibini indirdim. Yarın verdircem kargoya. Psvr paramparça edicem

• Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)
    Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)
    Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)

Psvr ın içini açtım. Merak ettim ne var diye. Pek bişey yok ekran sensörler felan. Zor topladım geri

• Oculus Link İçin Kablo arayanlar için Türkiyeden kablo tavsiyesi.
    https://www.hepsiburada.com/anker-powerline-usb-to-usb-c-type-c-sarj-data-kablosu-1-8-metre-kirmizi-a8169h91-p-HBV00000AMIB8?magaza=Hepsiburada

Bu kablo ile 1.8 metre uzunluğunda bağlantı yapabiliyorsunuz. Türkiyede bulduğum en uzun USB 3.0 Type-C kablo bu oldu.

Uzatmak isterseniz.
    https://karnas.shop/products/assmann-da-73104/?gclid=Cj0KCQiAiZPvBRDZARIsAORkq7f0WNWOORcZL7Zt1Q2Bef6p7T98F7LdAra1mJMisG3xz19cEkb2nugaAuWXEALw_wcB

Buradaki Digitus 5Metre Aktif USB 3.0 kabloyu alabilirsiniz. USB 2.0 yada Aktif olmayan versiyonu işinizi görmez

İkiside sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakc

Oculus Link İçin Kablo arayanlar için Türkiyeden kablo tavsiyesi.
    https://www.hepsiburada.com/anker-powerline-usb-to-usb-c-type-c-sarj-data-kablosu-1-8-metre-kirmizi-a8169h91-p-HBV00000AMIB8?magaza=Hepsiburada

Bu kablo ile 1.8 metre uzunluğunda bağlantı yapabiliyorsunuz. Türkiyede bulduğum en uzun USB 3.0 Type-C kablo bu oldu.

Uzatmak isterseniz.
    https://karnas.shop/products/assmann-da-73104/?gclid=Cj0KCQiAiZPvBRDZARIsAORkq7f0WNWOORcZL7Zt1Q2Bef6p7T98F7LdAra1mJMisG3xz19cEkb2nugaAuWXEALw_wcB

Buradaki Digitus 5Metre Aktif USB 3.0 kabloyu alabilirsiniz. USB 2.0 yada Aktif olmayan versiyonu işinizi görmez

İkiside sorunsuz çalışıyor.
    Bu kabloyu alırsak şu an pc ye ya da steam vr a quest ile bağlanabiliyormuyuz.? Yani faal durumda mı

• boylum kullanıcısına yanıt
    Evet kabloyu takıp oynayabiliyorsunuz. PC nizin gücünün yettiği ölçüde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIHOGDES

Alıntıları Göster
    Ben de bilgi istiyorum
  • https://www.youtube.com/watch?v=nlflUCGOuHo

Bu videodan nasıl APK yüklenebileceğini görebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.