Şimdi Ara

Türkiye Psn deki bu oyun ucuz mu? BlackOps4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye Psn de ön siparişe açılan Ekim’de çıkacak olan Call of Duty Black Ops 4 oyunu 229tl den giriş yaptı.

Bu ucuz değil mi? Sizce

Sony Tr’nin bir başarısı var mı? bu fiyattın gelmesinde

Bu oyun çıkıncaya kadar kusura bakmayın ama dolar 5tlde olur 6tlde.

Hikaye modu sadece tr psnde yok sanırım 😐 diğer psnlerde fiyatta bir değişiklik yok 59.99$€£

Rdr2 bu fiyattan gelirse geldiği saniye alırım👏🏻👏🏻👏🏻

Bu ön sipariş fiyatına kardeşlik olarakta bakalım 400tl ye alınacak oyuna pri-sec kardeşlik yapmak var birde 230tllik oyuna kardeşlik yapmak var.

Türkiye Psn deki bu oyun ucuz mu? BlackOps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 18 Mayıs 2018; 9:6:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özellikle şu ekonomik ortamda bu fiyatlar, bir oyun için çok çok büyük rakamlar. Açıkçası arkadaş topluluğu sebebiyle bu paraları ancak FIFA’ya veriyordum. Son oyunu da 100₺ civarı bekleyerek aldım. Bundan sonra da bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. Sonuçta oyun bu, insanların zevklerine karışamayız tabi ama, alım gücüm yetmesine rağmen tamamen uygulanan politika sebebiyle bu şekilde reaksiyon gösterme ihtiyacı hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedWheelBarrow -- 18 Mayıs 2018; 11:15:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Fiyat cok iyi xbox da da aynı fiyatmış

https://www.microsoft.com/tr-TR/store/p/call-of-duty-black-ops-4-pre-order/bsxv8krsw9j3?tduid=(4480e7a17384f255b8cbc4ed9989800c)(213961)(2934989)()()
    Activision blizzard’ın türk dostu bir firma ozaman.. bu kan emicilere ne oldu da türkiye’ye bu fiyattan geldi call of duty aklım almıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 18 Mayıs 2018; 9:43:7 >

• Oyunda hikaye modu yok , sadece multi var o yüzden fiyat bu şekilde
    Kimsenin kimseyi düşündüğü yok merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patapon_00 -- 18 Mayıs 2018; 11:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Oyunda hikaye modu yok , sadece multi var o yüzden fiyat bu şekilde
    Kimsenin kimseyi düşündüğü yok merak etmeyin
    Cod Ghost tan bu yana ben kimsenin call of duty i hikayesi için aldığına inanmıyorum zaten.

• Alakası yok.

Yurt dışında oyun 60 dolara satılıyor, dijital de öyle.

Oyun şuan en ucuz TR store'da satılıyor.

http://psn4.com/search/Black+Ops+4

Bunun Sony TR ile alakası yok. Dağıtımcı kim bu ülkede? Aral, o sorumlu. Yani adamlar kan emici felan diyorduk ama kura göre konuşalım şuan oyun 44euro ya geliyor.

Aral dijital kısımda insaflı davranmış.
  • Preorder faslı geçtikten sonra zam yiyeceğini düşünüyorum.

Umarım BF ve Fifa da preorder dönemlerinde 45euro civarından satışa sunulur da 5ay beklemek zorunda kalmadan alırız.
  • cod 44 euro, pes 2019 34 euro dan satışa çıktı tr psn de. bu oyunlar avrupa ve amerikada 60 euro ve 60 usd. demek ki canları isteyince ülkeye özel fiyatlandırma yapılabiliyormuş
  • Rdr 2 nin bu fiyattan gelmesi hayal Sony de dağıtımcılığını yapıyor Spiderman gibi bir fiyat bekliyorum ben ona 300 tl tabi kur artmazsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.