Şimdi Ara

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi | #TroyOlsun master card visa RAKİP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uluslar arası olarak bir anlam ifade etmesi lazım. yoksa .çöp.
  • Troll dur o Troll
  • İsmi cok aradilarmi merak ediyorum.

Domal koysalardi daha mantikli olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay 100 lira hediye etsin yine kullanmam. Önce Amazon gibi büyük dünya alışveriş firmalarıyla anlaş sonra piyasaya sür.

Her yeni çıkan şeyde milliyetçilik pompalanmasından da artık bunaldım. Sonuna kadar Türk'üm milliyetçiyim ALLAH'a çok şükür ama gidip de aaaa Türkler yapmış diye Troy kullanmam.

• Uluslararası mı olacak bari?

• Sırf bu bok için paypalı kapattılarsa yuh olsun onlara. Yurtdışında işlem yapabilmek için kullanıyorduk zaten paypalı, bu trolle yurtiçi bile yapabileceğiniz şüpheli.
  • Kullanici ile alakasi yokki bunun.

Bankalar ortak karar alip troy kullanacak. Bu kadar. Poslarda degisiklik olurmu bilmem.

Yurtdisi sakat ama.

• mesela troy altyapili kredi kartini aldim. yurt disi sitelerden birsey alirken zırt pırt reddedildi uyarısı verecek mi? bence verir

• Paypal iyidi,her ay 100 tl hediye etseler de BKM kullanmam..arkadaşların dediği gibi günlük hayatta yeterince trol var,troy falan lazım değil,sistemlerini kullanan kartı iptal ederim hayırlı işler..
  • Hemen bir muhalefet olma çabasını anlamıyorum. Hükumete karşı benden daha fazla muhalif olan yoktur belki ancak burada yapılan çalışma ne paypal ile alakalı ne de başka bir şey ile. Bütün ülkeler kendi ödeme yöntemlerini hayata geçiriyor.

Kimisi de ismini beğenmemiş, ben de beğenmedim belki kısaltması bizden olan ATA vb. bir isim olsa idi daha iyi olabilirdi. Ancak ülkemizdeki kurumlarda çalışanların bu tür değerler ile pek alakaları yok. Bu bizim suçumuz değil, tarih, kültür ve geleneklerinden kopmuş bir yönetim var maalesef.

Ad konusunda şöyle bir açıklama var. Ve bence aceleye getirilmiş, çok daha iyi olabilirdi. Bunun dışında düşünce güzel.
    quote:

Türkiye: TR, Ödeme: O, Yöntemi: Y , harflerinden oluşan kısaltmayla “Troy” oldu

Bu sistem yurt dışında kullanımda sıkıntı yaratmayacak ise neden kullanmayalım? Neden başkalarının ödeme sistemini kullanalım?

Muhalefet yapalım derken göz çıkarmayıp, biraz bakış açısını geniş tutmamız gerekiyor.

• Şimdi bu ödeme sistemlerinin ne yaptığına dair en ufak bir fikrim yok aslında;

Ama; mastercard visa varken kullanmam. Geçen Axess'i Troy yollamışlar itiraz edip Mastercard yollattım.

Not: Bu ödeme sistemleri para kazanıyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.