Şimdi Ara

Türkiye'nin gizli balistik füzesi resmen kamuoyuna duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
4.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SCWS

quote:

Orijinalden alıntı: axesis

uçakla ne yapıyosun gidip bisürü yakıt ve malzeme harcayıp aynı işi yapıyosun .. normal uçaklar gereksiz . avcı uçakları lazım f22 raptor gibi uçakları hava sahana sokmuyacak

Evet o yüzden ABD yeni uçak gemisi programı başlattı tanesi 10 milyar doları aşan taşıyıcılar inşa ediyorlar toplamda 13 gemileri olacak, tabi tüm bunların sebebi hiç füzelerinin olmaması adamlar füze fakiri, dünyadaki yaşamı bilmem kaç kez yok edecek kadar füzeleri var ama işi bilmiyorlar yarın gidip bir savunma bakanlarıyla konuş istersen uçaklara boşa para harcamasınlar, zaten orta doğuya boşa girdiler amerikadan füze sallamak varken.

kardeş güzel diyosunda uçaklar işe yarasaydı en gelişmişi rusyada var pilot ne olduğunu bile anlamadım diyor .. kaçabilse rus uçağı kaçardı füzeden :)

• Böyle bir habere bile bir takım zihniyet bırakın sevinmeyi seçim yatırımı yaygarası koparıyor.Ya arkadaş siz ne çabuk unuttunuz 80 li 90 yılların popilizm siyasetini yoksa hiç yaşamadınız mı ? Bu yıllarda seçim öncesi atılan temellerde seçimden sonra sinekler uçardı 10 yıl 20 yıl temeller atıl durumda kalırdı.Hamdolsun şimdi seçim öncesinde de seçim sonrasında da atılan temeller yerinde durmuyor.Projeler raflarda tozlanmıyor.Yapılanlara bir bakın arkadaş bunları görmeyi bırakın lafı bile edilemezdi.Çünkü ülkemin böyle projeler yapmasına gerek yoktu.Süper güçlerin çöplüğü olmuştuk.Kullanmadıkları,envanterden çıkardıkları silahları bize kakalıyorlardı.Haa birde böyle balistik füze falan bunları parayla bile vermezlerdi.Askerinin elindeki tüfekler tabancalar bile yabancı menşeli,Ya arkadaş nerelere geldik siz farkında değilsiniz galiba...

• muhendıslerımızı moralları yuksek olsn burada bu yapılanları assagılayan assagılık ınsalar olabılır.ama mılletımız sızlere mınnettardır.

• Dogru ceyizler serildi chpnin cikardigi 1,2trilyonluk tel. faturasiyla rekabet edebilecek kadar fuze uretemedik henuz. Biz olayi hep heykeller saniyorduk asil olay faturadaymis onuda chpnin serdigi ceyizde ogrendik.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Referandum öncesi çeyiz sandığındaki göstermelik çeyizler ortaya çıkmaya başladı.

Ülkemizin balistik bir füze üretmiş ve envanterine katmış olmasına, nasıl b*k atabilirim diye çok kafa yordunuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Elm

quote:

Referandum öncesi çeyiz sandığındaki göstermelik çeyizler ortaya çıkmaya başladı.

Ülkemizin balistik bir füze üretmiş ve envanterine katmış olmasına, nasıl b*k atabilirim diye çok kafa yordunuz mu?

Hepiniz aynı tezgahta yontulan kütük gibisiniz, konuşma tarzına bak seviye 0...!
  • Birilerine iyi batmış füze. RTE ye bu yüzden saldırıyorlar. Bir yerlere girecek FÜZE, TANK, UÇAK, HELİKOPTER, SAVAŞ, GEMİSİ, UYDU vs yapıyor hainlere de batıyor. Saldı
    rıyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Elm

quote:

Hepiniz aynı tezgahta yontulan kütük gibisiniz, konuşma tarzına bak seviye 0...!

Seni makine bile kabul etmez merak etme, seviyeden bahsediyor bide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Şöyle bir DonanımHaber in Milli Savunma Sanayisi başlığı altındaki haberlerin başlangıç tarihine baktım da, 7.5.2013 tarihinden bu yana sadece DonanımHaber sitesinde 150 üzeri haber yapılmış. Adamlar referandum öncesi güzel hazırlanmış. Keşke hep referandum öncesine göstermelik çeyizlerini böyle hazırlasalar. Anlayana.
  • çok gizli ama biz bunu donanımhaber'de okuyoruz.:)

• ülkede hergün önemli savunma sanayii gelişmeleri oluyor. neredeyse her alanda bir veya birden fazla silah alternatifimiz oluşmuş, hala her haberin altına "söçöm öncösö fozlo monödor döğöl mö" diye yorum yapıyorlar.

• "Çin'den alınan teknolojiyle" diye başlayan bir habere mi sevinicez? başkasının ski ile gerdeğe girip kendimizi mi tatmin edelim??

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

çok gizli ama biz bunu donanımhaber'de okuyoruz.:)

Konuyu okumuyor musun? Anlama yeteneğin mi yok yoksa?

Uzun menzilli BF hk. yani bu proje üzerinde zaten ortada dönen dedikodular vardı ama 1-2 haber ve resimler dışında ortada bir şey yoktu.

SSM resmen duyurdu "BORA" ismiyle. Ama ayrıntı yok yine.
  • olayın referandumla alakası var sananlara sesleniyorum sizce gerek var mı ?

• @kadirirdem staa iran 'nınkini alabora edermi ?
  • Vay be gizli yürütülüyormus demek helal olsun ??????

• quote:

Orijinalden alıntı: Racer_ali

"Çin'den alınan teknolojiyle" diye başlayan bir habere mi sevinicez? başkasının ski ile gerdeğe girip kendimizi mi tatmin edelim??

ARM mimarisiyle işlemci üreten herkes dükkanı kapatsın o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

Vay be gizli yürütülüyormus demek helal olsun ??????

@kadirirdem staa klişe bir helâllık yazısı daha ama neden soru işaretli, net helâllık olmayabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bu değil de hala petrol ve doğalgaz rezervi bulunmadı, endişelenmeye başlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Bi bitmediniz,

yine geç kalmamışsınız, bizim millet gibisi yok herşeye b*k atan.

Seçim dönemi çıkması manidar.

İstemediğimizden değil.

Ama siz bu gerçekleri kabul etmemekte ısrar ediyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.