Şimdi Ara

Türkiye'nin En Yaşanabilir Şehirleri - Youtube

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu videoyu Türkiye şehir bazında ilk kez yapan kanal olmanın sevincini yaşıyorum; HDI: Human Development Index (Türkçe: İGE, İnsani Gelişim Endeksi) araştırması her yıl Birleşmiş Milletler tarafından açıklanır. Bu araştırma ülkeler bazında yapılırken bazı kuruluşlar şehir ve bölge bazında da araştırmalar yapabiliyor. Türkiye ile ilgili internette böyle bir video bulamadım ve ben yapmaya karar verdim. Uzun uğraşların sonucu bu videoyu sizlerle buluşturmuş oldum. İyi seyirler! ______________ ABONE olarak destek olabilirsiniz✅ 👍👍🏻VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN, DESTEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER! Instagram: @TlgUnal Facebook: https://www.facebook.com/TolgaUnalFb/ #TolgaÜnal #TLG #Youtube #TLGtolga ______________

Türkiye için şehir bazında yapılan ilk araştırma videosunu Youtube'ye yükledim. Video sizce nasıl olmuş? Desteğinizi bekliyorum beğenmeyi unutmayın

• Güncel.

• İçlerinde en çok Kocaeli biraz iyi geldi. İstanbulda yaşanmaz.

• Barış Manço kullanıcısına yanıt

Kocaeli'ne bir çok kez gittim şehrin farklı bir havası vardı. Araştırmaya göre Kocaeli gelir açısından iyi bir yer. İzlediğiniz için teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.