Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.438
Cevap
120
Favori
549.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vae geçişi yapılmadığından dolayı ben göremiyorum. Ancak teknik uzmanlarımız bu bilgilere ulaşarak sizinle paylaşmıştır. Kayıt üzerinden talebinizi iletmeniz durumunda arkadaşlarım geçiş sürecini başlatacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekküler Işlem başlatıldı
  • Konu başlığındaki "en düşük ping değerli" ibaresini görünce inanın gülesim geldi.

evet uzun bir süredir kullanıyoruz, bir şekilde idare ediyoruz, bazı yönlerinden dolayı tavsiyede ediyoruz ama hala çok fazla sorunu var.

75 mbps paketimdeki anlık değerler.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt

😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tornado34 kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için ping tracert sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için ping tracert ve hız testi sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Merhaba, benim ev internetimin taahhütü haziran 2021'de bitiyor, sabit ev telefonunun taahhütü ise ağustos 2022'de. Haziran'da türknete geçiş yapabilir miyim yoksa sabit ev telefonundan dolayı cayma bedeli çıkar mı?

• Uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak Türk Telekom kullanıp Türknete geçenlerden sıkıntı yaşayan var mı? Değişen birşey olmaz diye düşünüyorum.

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon taahhütünüz nedeniyle cayma bedeli çıkacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Kötü oldu bu.

Hocam 2 aylik bir cayma bedeli çıkar oda atla deve bişey olmaz. Zamani gelince ne kadar oldunu arayip ogrenirsiniz. Evet ben 5 sene telekom kullandim. Ne zamanki kullandığım paketi bana 140 tl çektiler ozamana kadar. Turknete geçtim 11 aydir kullaniyorum tek ariza yaşamadım. Hızımda sorun yasamadim. Umarım yıllarca da boyle devam eder. Anlık hız testini de şuraya birakayim. Aksam yoğun saatler ve evde modeme 3 kişi daha bağlı olduğu halde. Paketim 35 mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 27 Ocak 2021; 18:20:25 >
  • Bildirdim. Telekom saha ekiplerinin çalışma sonucunu bekliyoruz.

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt

Ping biraz fazla gibi. 200 TL az gibime geldi ağustos 2022 ye kadar çünkü taahhüt. Geçtiğim taktirde sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

• son 2 haftadır her akşam 9'dan sonra istisnasız internet kesiliyor birkaç kere, sonra geliyor ama çok sinirimi bozmaya başladı.

Bu saatlerde normal ping. Ben şuan taahut bozun demek istemedim reis. Taahut bitme zamaniniz yaklaşınca demek istedim. Tarihleri yanlis görmüşüm aralarında 2 ay var sandım sory

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 27 Ocak 2021; 21:59:4 >
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt

Benim ping 7-8 değerinde stabil.

Gunduzleri aksam 5 lere kadar bende de ayni. Akşamları biraz png yükseliyor

• 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

Yalan yok ilk bir kaç ay 100 mbps hızım vardı. Önce bu en düşük pingci elemanlar 50 ye düşürdü son hali de budur. Sakın ola bulaşıp da sinir krizi geçirmeyin. Şu rezil hızı 100 tl den de itelemekten çekinmezler. Haa bir de günde 50-60 defa kopmasını saymıyorum bak. En düşükmüş. Şurası adam akıllı bir yer olsa hakkınızda yüzlerce dava açılırdı. Teknik uzmanlarımız dediği kişiler falan yok inanmayın öyle şeylere. Teknik uzmanı falan yok bunların. Bizden cukkaladıkları paralarla zengin muhitlere 1 gbps internet verip zenginleri bizim verdiğimiz paranın daha da azıyla mutlu etme peşindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katarsis222 -- 28 Ocak 2021; 3:6:51 >

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.