Şimdi Ara

Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji ihalesini kazanan belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Devlet kendi başına bir işi başarabilecek ise ne mutlu bize. Şayet köprü gibi olacaksa yaş. Sonra karşılayamadı da devletin kasasından şu kadar bu kadar çıktı gibi haberleri görmek istemiyoruz. Ayrıca dediğiniz gibi K.Daima Vatandaşa, alıştı millet sesini çıkartmıyorsa herşey yolunda... yarısından fazlası elektrik şirketlerine kalıyor mevcut tarifelerde. KDV zaten ayrı olarak devlet alıyor, yetmiyor yarısından fazlası dağıtım şirketine kalıyor. Ne anladım bu sevişmeden ben? Bir ninni söylemenize gerek yok biz zaten kaçağını da koşanını da karşılarız. Aldığımız maaş devlete yada yandaş şirketlere. KDV nin KDV si mi olur şu çılgın Türkler nerede??? Kafayı yedirttiniz millete her gün o onu vurdu bu şunun ırzına geçti bu bunu doğradı haberleri her gün! Her Allah’ın günü böyle haberler ile geçiyor. Milletin anasını ağlattınız. Bu ne ya? Önce insanları düşünmediniz, üç kâğıtçıların önünü kesmediniz de rüzgar gülleri kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 4 Ağustos 2017; 0:12:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

Devlet kendi başına bir işi başarabilecek ise ne mutlu bize. Şayet köprü gibi olacaksa yaş. Sonra karşılayamadı da devletin kasasından şu kadar bu kadar çıktı gibi haberleri görmek istemiyoruz. Ayrıca dediğiniz gibi K.Daima Vatandaşa, alıştı millet sesini çıkartmıyorsa herşey yolunda... yarısından fazlası elektrik şirketlerine kalıyor mevcut tarifelerde. KDV zaten ayrı olarak devlet alıyor, yetmiyor yarısından fazlası dağıtım şirketine kalıyor. Ne anladım bu sevişmeden ben? Bir ninni söylemenize gerek yok biz zaten kaçağını da koşanını da karşılarız. Aldığımız maaş devlete yada yandaş şirketlere. KDV nin KDV si mi olur şu çılgın Türkler nerede??? Kafayı yedirttiniz millete her gün o onu vurdu bu şunun ırzına geçti bu bunu doğradı haberleri her gün! Her Allah’ın günü böyle haberler ile geçiyor. Milletin anasını ağlattınız. Bu ne ya? Önce insanları düşünmediniz, üç kâğıtçıların önünü kesmediniz de rüzgar gülleri kaldı.

3 senedir tv izlemiyorum toplasam 1saat çıkmaz. Ondan oncesinde de sadece ntv haberi izliyordum. İnternet var tv yok. Beyin sulanmıyor. Sulananlar düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirparcasi

Bu arada radyasyon seven arkadaşlara gelsin Akkuyu nükleerin alım garantili fiyatı 12,35, Sinop'un ki 11,80 cent/kwH. Yenilenebilir enerji 3,48 ile nükleerin üçte biri fiyatında hem de yerli malı üretim hem de Türkiye'de Arge hem de dışa bağımlılık olmadan. Hala nükleer diyorlar insan alayamıyor. Ne dertleri var acaba?

Dertleri agac hocam.

Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji ihalesini kazanan belli oldu Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji ihalesini kazanan belli oldu Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji ihalesini kazanan belli oldu Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji ihalesini kazanan belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 4 Ağustos 2017; 0:56:32 >

• Ülke hayrına olacak her şeyi destekliyoruz zaten, hemen muhalefete laf sokan aktroller de gelmiş :))
  • 3,48 cent çok iyi para bence. 40 küsür kuruş ev kullanıcıları ödüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaaşlıPatroon

Ülke hayrına olacak her şeyi destekliyoruz zaten, hemen muhalefete laf sokan aktroller de gelmiş :))

muhalefetin ülkeye hayırlı olan bir işi destekledigi görülmemiştir.. ülkemizde muhalefet dedigimiz puta tapanlar ve maymundan geldigine inanalar dan oluşmaktadır ve hayır hasenat ile işi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

yahu hala anlayamadınız köprü işi bedava olmaz devlette yapsa yatırsada bedava diye bişey yok geçersen bedavaya gelecek çemkirerek deil bide bilmiş bilmiş yarısından fazlası şirketlere kalıyor diyor ya hangi zekayla hesap yaptın da sevişmeye getirdin işi oh ne ala meleket vergi vermeyecen kdv vermeyecen köprülerden otoyolalardan bedava geçeceksin maaşın yüksek olacak senin bu akllla yaşadıgın mucize

• Parola_18 kullanıcısına yanıt
    Biraz Avrupa’ya bakın bakalım gişe var mı? Geçiş ücreti diye birşey var mı? Tabi bilmeden herkes konuşur. Bizim vergiler nereye gidiyor? Bu devlet ne yaptı o zaman??

Hangi zekaya sahipsin demişsin, elektrik faturasına bakmıyormusun kardeşim sen? Einstein olmaya gerek var mı? Senin zekan ortaya çıkıyor burada..

Ha bu arada haberlere bile çıktı haber seyret biraz devletin kasasından paralar gidiyor köprünün aylık geçiş adetleri karşılanmadığı için. Biraz akıllı olun ya? İnek gibi sağılmayın artık!

Gerçi uzaklaştırma yemişsin... cevap veremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 6 Ağustos 2017; 2:04:05 >
  • Faturalarımızda düşüşe sebep olacaksa güzel bir yatırım olmuş.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Zaten Datça da kurulu RES ler var ve Kurulmaya devam ediyor..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.