Şimdi Ara

Türkiye'nin en büyük Pokemon Kart Koleksiyonu - Base - GYM Heroes & Challange & Dark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de şuana kadar daha geniş bir koleksiyon görmedim. Zaten eksik bir kart olmadığından daha genişini yapmak mümkünde değil :)

Base - Dark - Gym Heroes ve Gym Challange seti tamdır. Birçok karttan 2şer 3er tane vardır.

Tek kart satışı vardır.

Parlaklar ortalama 20 TL ile 200 TL arasında değişir.

Fiyat örnek vermek için yazıyorum.

Charizard: 200TL
    Blastoise: 150TL
    Venusaur: 125 TL
    Dragonite: 100TL
    Moltres: 100TL
    Clefairy: 20 TL
    Snorlax: 60 TL

Diğer Kartlar için PM ile sorabilirsiniz.

Yılların emeği ve anısıdır. Gerçekten çok ama çok büyük bir emek, çaba sonucu bir araya getirilmiştir. Çok özel ve eksiksiz bir koleksiyondur. Azıcık ilgisi olan bazı kartların ne kadar ender olduğunu anlayabilir zaten. Bu nedenle emeğe saygı gösterip saçma sapan yorumlar yapmaktan kaçınırsanız çok memnun olurum. Zaten sattığım fiyatlar yurtdışı fiyatlarından bile ucuzdur.

Saygılar.

KArtların kondisyonu mükemmele yakındır. Türkiye'nin en büyük Pokemon Kart Koleksiyonu - Base -  GYM Heroes & Challange & Dark
     Türkiye'nin en büyük Pokemon Kart Koleksiyonu - Base -  GYM Heroes & Challange & Dark
     Türkiye'nin en büyük Pokemon Kart Koleksiyonu - Base -  GYM Heroes & Challange & Dark

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• Tek kelime...

Harika!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Bringer

Tek kelime...

Harika!

Çok teşekkürler hocam :)
  • Çok güzel zamanında görürdük de alamazdık , vay be helal olsun sana, satma dursun . İlerde ebay de daha yüksek fiyata satarsın beklet bence.
  • Muhteşem hocam bencede satmayın ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 sene evvel annem fıytırıp attığından 50 sayfalık kart kitabım yazık oldu. Yüzüğünü kaybetmiş mordor gibi aşağıdaki çöpü didiklemiştim bulamadım tabi.. Bu tarz şeyler parayla satılmayacak kadar değerli her insan için değil dönemin insanına değerli.. En azından fazla olanları çıkart elinden ama Tek olarak kalsın. Annem kart kitabını atarken aradan düşenler kaldı elimde 6-7 adet nasıl sakladıysam bulamadım ben de resmini atacaktım. bu yorumumun altına bulurasm atarım ama.

Aşinası olanlar arkadaşın sattıklarını kaçırmasın.
  • Yanlış anlaşılma olmasın ama bazı fiyatlar iyi bazı fiyatlar saçma. Trollandtoad dan alışveriş yapıyorum ben. Charizardın fiyatına lafım yok lakin bazı kartlar baya pahalı , orada near mint(sıfır-sıfıra yakın) moltres'e 8-9 dolar istiyorlar. 10 dolar takipsiz kargosu desen 18 eder ki , kimse tek kart almaz tek kargo için. Bu şekilde bile 60-65 tl yapıyor. Vede 2.el normal bi satıcının şirket fiyatlarına göre bi nebze düşük satması gerekir diye düşünüyorum. İyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasocucocuk

Yanlış anlaşılma olmasın ama bazı fiyatlar iyi bazı fiyatlar saçma. Trollandtoad dan alışveriş yapıyorum ben. Charizardın fiyatına lafım yok lakin bazı kartlar baya pahalı , orada near mint(sıfır-sıfıra yakın) moltres'e 8-9 dolar istiyorlar. 10 dolar takipsiz kargosu desen 18 eder ki , kimse tek kart almaz tek kargo için. Bu şekilde bile 60-65 tl yapıyor. Vede 2.el normal bi satıcının şirket fiyatlarına göre bi nebze düşük satması gerekir diye düşünüyorum. İyi günler dilerim

Ne internet sitesi bilirim ne bişey hocam bunlar bnm kafama göre verdiğim fiyatlar. Açıkcası amerikada millet ne fiyata satıyor bakıp fiyat yazamam. İsteyen istediği yerden almakta özgür :) Takipsiz kargoyada ne kadar güven olur bilmiyorum. Tercih edecek olan varsa takipli tercih etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guaximo -- 7 Eylül 2017; 22:36:37 >

• Tabiki istediğiniz fiyatı vermekte özgürsünüz ona ben karışamam, sadece yardımcı olmaya çalıştım elinizdeki ürünleri satma açısından.Yoksa gelen tekliflerdede gördüğünüz üzere, charizard a 20-30 teklif ediyor türkiyedeki koleksiyoncular. Tekrardan iyi günler dilerim amacım tartışma yaratmak değil.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r4hm4n -- 4 Kasım 2017; 13:12:54 >
  • Merhaba,

İstanbul'da mısınız ? İletişim bilgisi verebilirseniz görüşmek isterim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.