Şimdi Ara

Türkiye’nin en büyük İHA’sı Akıncı İHA havalandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu tfx uçaga yapmak şartoglu şart benim gözüm o uçaktaa
  • akıncı ile savunma sanayinde cıtayı daha yukarı tasıyacak ve burdaki maliyetleri cok ciddi düşerecektir, f16 nın yukunu hafifletecektir...bundan sonraki adım jet motorlu olanları üretmek olacak..sonrası aşama ise insansız savas ucakları..

• helal olsun

• Tebrikler! Gurur duydum. Adım adım devamı da gelir inşallah. Gelmek zorunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akıncı, alsın hıncı.

• El_domingo kullanıcısına yanıt
    Turbojetten bahsediyorsanız ihaların mantığına ters. Eğer yolcu uçaklarındaki turbofanlardan bahsediyorsanız bu da turboprop zaten (aynı şey)

• ustad kastım yüksek hıza ulaşan araçlar.bu tur araçlar için motorları genelede jet motoru diye adlandırılıyor..yoksa kullanılan motor teknolojileriyle alakalı pek bilgim yok..inşallah bu yuksek hıza ulabilen araçlara ulkemiz en kısa zamanda sahip olur.
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    geçerli bir kullanım amacı varsa neden olmasın. Normalde ihalar uzun süreli havada kalmak üzere tasarlanıyor o yüzden dediğiniz gibi bir durum söz konusu değil. Tabi bu olmayacak anlamına gelmiyor..

• Some guy S kullanıcısına yanıt
    damat diyordunuz yobaz diyordunuz ne oldu şimdi siz varya yatacak yeriniz yok

senin aferin demene ihtiyaçları yok sen heykel dikmeye devam et

Daha erken olabilirdi. Tübitak, TAI ve Aselsan'la uğraşarak zaman kaybettirdiler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.