Şimdi Ara

TURKİYE GENELİ GUVENDER SİNAVİ (ANA KONU) 8-9 Mart 2013 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
24
Favori
99.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N.Z.T

quote:

Orijinalden alıntı: Cher_Lloyd

yarin giricem sinava kitapcikar havada ucusuyor varmi boyle sacmalik yukarida cevabi sali olan hemsire sorusunu grursem direk birakirim sinavi haram olsun verdogim sinavi hay ben bu femin cemaatin yapacagi isi seveyim...
    yok gercek sinav ortami yok kopya olmucak o 10 liraya 10 saat playstation yada 5 doner ayran yerdim be

Sinava girdim , hemsire sorusunu hatirlamiyorum ?

tmm o benim hatam ama beden egitimi sorusu fy+xli soru un aynisi cikti. hey yawrum hey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe 35dk sürdü dersanede 20dk nın üstünde çözdüğüm çok azdır inanılmaz panikledim fene geçtim fende kimya biyolojide takıldığım olmadı fizikteki sorular çok orijinaldı vaktimi yedi 1 tane boş bıraktım feni kapadım.Matematik kol gibiydi 2 boşum var geometriden de 1 boşum var sosyal iman gücüyle yardırdım coğrafyadan 1 boşum var tarihi yarım yamalak okuyup yaptım.Özetle sınav baya sağlam girdi mezun olduğum için geçen seneki ygs çıkışı halimi hatırlattı aynı kafam böyle şişmişti sorular çok kafa yoruyordu umarım ygsde bu kadar değişik mat sorusu olmaz beyin acayip yoruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RüzgarGülü1903 -- 9 Mart 2013; 13:13:14 >
  • madem kitapçığı vermediler, burdan sorayım bari.

kimyada 1 soru vardı, periyodik tablo sorusu. sınav sırasında kafa durdu ondan mı bana öyle geldi yoksa soruda harbiden bir yanlışlık mı vardı bilmiyorum ama 5 seçenek de doğru geldi bana. soru şeydi; hidrojen, bi tane 1a grubu, bi tane halojen, bi tane 5a grubu vermişler onunla ilgili yorumlar vardı.

sorunun cevabını hatırlayanlar pm atarsa çok sevinirim.
  • yazım yanlışı sorusu neydi acaba?
  • ya onlarca deneme cozdum hepsinde btun dersleri yetistiriyodum ama bu sinavda sure sikintisi cektim ilk defa fende bu kadar zorlandim sinavi sanki biaz fazla zorlamislar gibi geldi bana verdigim 15 liraya uzuldum acikcasi bana gore gercek sinava benzer bi sinav olmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemeyi özetliyorum:

Türkçe:Değinilmemiştir,Çıkarılamaz,Hangisi Yoktur?
    Sosyal:The Matrix,(kısacası felsefe fail)
    Matematik:1soru:2dk
    Fen:TM öğrencisiyim 11 tane işaretledim yorum yapmak bana düşmez:D
  • Bir tmci olarak hiç fene bakamamam çok kötü mü arkadaşlar?Gerçek sınavda da böyle olur mu?

Zaman ve evde çözdüğüm denemelerde rahat rahat bakıyordum.

• matematigin basi kolaydi kazigin ucu misali

• sinavdan ciktim mat 3 bos gerisini yaptim geo zaten full sallama. tr 33-34 nrt cikar blki fende 25 gibi bisey cikacak sosyal 10 falan kisacasi geometri fizik mat girdi...

• HASTA OLDUM! SINAVDA BURNUM AKTI, BURUN ÇEKMEKTEN SINAVA ODAKLANAMADIM! ÜSTÜNE BİRDE BAŞ AĞRISI!
    OFF ASLINDA SINAV KOLAYDI SANKİ AMA BEN YAPAMADIM. HEP YAPABİLECEĞİM SORULAR GİBİ GELDİ BANA, HEP BU LANET OLASI HASTALIK YÜZÜNDEN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

ya onlarca deneme cozdum hepsinde btun dersleri yetistiriyodum ama bu sinavda sure sikintisi cektim ilk defa fende bu kadar zorlandim sinavi sanki biaz fazla zorlamislar gibi geldi bana verdigim 15 liraya uzuldum acikcasi bana gore gercek sinava benzer bi sinav olmamis

kesinlikle katılıyorum. 15 tl ye yazık oldu. keşke kaydolmasaymışım. gerçek sınavla uzaktan yakından alakası yoktu.
  • Şimdi geldim sınavdan:

Türkçe sınavın geneline göre en kolay bölümdü

Matematik: Kanırttırmışlar

Geometri : kanırttırmışlar

Sosyal din hariç gayet zordu

En iyi dersim fen olmasına rağmen fende bile kanırttırmışlar, kimya özellikle çok uğraştırıcıydı, fizikde de çok zor sorular vardı

yetiştiremedim.. en az 20 boş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfc1928

Fem yayinlari tarafindan hazirlanan Turkiyenin en genis katilimli sinavi Guvender 8 - 9 Martta olacak.
    Mezunlar 8 martta,Diger siniflar ise 9 martta girecek.
    Gecen sene sinav ucreti 10 TL idi.Bu senede ayni fiyat olur herhalde.
    Ozdebir ve Toderden daha kaliteli sinav.Ygs oncesi iyi bir antreman maci olacaktir.
    Subatin 15 inden sonrasinda Fem,Korfez,Maltepe ve Sabah dershanalerinde kayitlar baslar.
    Zaman denemelerine girmeyenler bu sinava mutlaka girmeli bence.

Ygs Öncesi En İyi Antrenman ? mı Diyelim Yoksa Başka Bişey mi Bu Sınavda Emeği Geçenlerin Hepsinin .............................
    Rezillik YGS yi bu kadar kasıntı yapsınlar da üniversitedeki geçen seneki boşluk 50 KAT DAHA ARTSIN ! , Böyle Yapsınlarda Barajı Geçemeyen 200Bin ken 550 BİN olsun , Böyle Yapsınlar da YİYORSA ÖSYM BAŞKANI İSTİFA ETMESİN Diyelim.. Devam Edelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

madem kitapçığı vermediler, burdan sorayım bari.

kimyada 1 soru vardı, periyodik tablo sorusu. sınav sırasında kafa durdu ondan mı bana öyle geldi yoksa soruda harbiden bir yanlışlık mı vardı bilmiyorum ama 5 seçenek de doğru geldi bana. soru şeydi; hidrojen, bi tane 1a grubu, bi tane halojen, bi tane 5a grubu vermişler onunla ilgili yorumlar vardı.

Ben onu c yaptım, yani x ile z kararlı bileşiklerinde aynı soymaz düzenine ulaşabilir diyordu ben bu şıkkı işaretledim emin değilim..

• Fonksiyon sorusunu 6 yaptım.

• Cevap anahtarı olan varsa PM atabilir mi acilinden dershanedeyim kitapçık var cevap anahtarı yok.

• cevap anahtarini pm atar misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorLys

quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

madem kitapçığı vermediler, burdan sorayım bari.

Ben onu c yaptım, yani x ile z kararlı bileşiklerinde aynı soymaz düzenine ulaşabilir diyordu ben bu şıkkı işaretledim emin değilim..

bende onu a sikki yaptim hepsi dogru geldi dedim belki cozunmez :D

• Not: Ayrıca sınav kaliteli falan değildi, YGS ayarında değildi, böyle olsa ygs baraşı geçemeyen sayısı 2 kat artar, geçen sene bile ygs çok zor denmesine rağmen sadece türkçesi zordu, bunda türkçe dışında bütün bölümler hayvan gibiydi, fen bilimleri denemeleriyle bi fark göremedim arasında, gayet kanırttırmışlar.
  • Kimya sorusunu bende b yaptim 5.grup diyodu aradaki b gruplari da vardi ya :D

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.