Şimdi Ara

Türkiye'de oyun fiyatlarına zam endişesi: Avrupa Komisyonu incelemeye aldı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
8.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kimse kusura bakmasın yapıştırırım korsanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Bölge kilitinin kalkması Rus pazarını daha fazla hareketlendirir, herkes ordan ucuz olduğu için daha fazla oyun almaya başlar.
    Sonuç olarak tam resmi Türkçe oyunlar bir ivme kazanmışken kazandıklarımızıda kaybederiz.

Tam Türkçe oyun pazarı ivmelenmesi diye birşey yok. GTA V e resmi destek gelmedi bu pazarda.

• Steam orijinal oyun algısını değiştiren bi platform özellikle ps4 kullanıcısı olarak söylüyorum buna rağmen steamde 190 oyunum var. Umarım oyun fiyatları ve kur değişmez

• Vermem ulan vermem ne derseniz deyin . 50 liralık oyuna 120 lira vermem! Bi summer sale'den alıyodum zaten toplu şekilde çok iyi firsatlar oluyo diye onu da almam anasini satıyim . Zaten 3x Summer sale yapsalar bile iflah olmaz usd>try kurundan ötürü. Korsanini indiririm .

Vicdan borcu olarak oyunun dolar fiyatini 1.5 kur üzerinden çarpar oyunu yapan firmaya bağış atarım . Eğer online'ı varsa (single'cıyım hep) ve o online'ı korsan diye oynayamazsam 1.25 kur üzerinden çarpar bağış atarım. Emeklerini de yemem bir şekilde .

Ya da mobili varsa orada ucuz oluyo ordan alirim steamden almam direk korsan indiririm . (bkz.: This war of mine)

• Çok saçma konu olmuş steam ın şirketlerle yaptığı anlaşma vardır zaten ve hep özel kurumlardan şirketlerden bahsediyoruz avrupa komisyonu kim oluyor ? İşlerine gelmeyince her türlü reddediyorlar şimdi zam söz konusu olunca AB ülkesi olmuşuz meraklanmayın özel kuruluşlara bu şekilde müdahale edilemez

• Enflasyon yüksek dolar yüksek o yüzden böle yokşa eskiden bol degildi

• En iyisi belli zaten 😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Editörlerden bilgi akıyor maşallah...

Avrupa'nın aldığı karardan, Avrupa Birliği içerisinde olmayan Türkiye'ye ne, genel merkezi ve çalışma ofisi Amerika'da olan Steam'e ne ? Avrupa'nın alacağı kararın bizim yahut Steam için hiçbir bağlayıcılığı yoktur, kendi bölgesini ilgilendirir. Rusya fiyatları çoğu zaman bizden de uygun, orayı da etkileyen birşey olmayacak, Brezilya fiyatlarını da...

Endişeyi yaratan muhteşem zekasıyla editör sadece normalde bu kadar mesaj olmazdı insanlar biraz mantıklı düşünse

• İşlerine gelince Avrupalıyız, işlerine gelmeyince vaaay! Barbar Türkler...

• turkiye yeniden sahte oyun cenneti haline gelir ben ucuz oyun buldugumda sp olsa bile aliyorum kur artarsa zor

• Abi 10 senedir pc alma hayali kuruyorum hala alamadım oyunlara bari dokunmayın ya.
  • Avrupa birligi yine herseyin icine ediyor.

• petrolü falan da alaydınız ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üni 1. sınıfda aldığım laptop var şimdi okul bitti artık bir masaüstü almanın zamanı geldi dedim sistem topladım 6200 tl tuttu gelde al alabiliyorsan şaka gibi ülkedeyiz
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Sakın! Güncel oynayacaksan konsol şart bu fiyatlarla.
  • Ben bu haberden şunu anlıyorum zaten normalin üstünde satılan oyunları şimdiye kadar ucuza sattık yeterince mikileyemediğimizi düşündük ama steam arıza çıkardı onada cezayı bastık sessini kestik artık 10 kat fazla mikileyeceğiz işinize gelirse...
    -
    Tek çözüm ya kendi oyun ve azılım firmanı çıkaracaksın yada "sahip çıkacaksınız" olmazsa korsana abanacak online oyunlar için kendi serveriniz kurup oradan aranızda takılacaksını dünyaya kapıları kapayacaksınız size bunu yapana siz su bile vermeyeceksiniz onlar tıpış tıpış size gelip biz ettik siz etmeyin diyecek seçim sizin ama tasmanızdan kurtulmadan mümkün mü!

• Ulan bi canımız kaldı onuda alında kurtulalım be keyif zevk alabilecegimiz herşey ulaşılamaz hale getirilsin eşşek gibi semer vurulup kırbaçlanmaya gelmişiz bu dünyaya.

• Indirim oranlarini azalttilar

Csgo yuzde 50 yaparlarken simdi 33

• Buda mi hukumete saldiri acaba ? Insanlarin oyun oynamasina engel olup hukumeti elestirmesini isteyen ust akil olabilir mi? Ne dersiniz
  • Habere göre endişe edicek bişey yok bizim için kur hala sabit olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.