Şimdi Ara

Türkiye'de İlk GTX680 Kullanıcı İncelemesi BF3 Geldi(X3968 P10488) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
1
Favori
21.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scerit

istanbul vatanı bilmem ama olay söyle gerçekleşti kimsenin haberi yokken zotak için izmir şubedekini adanadan ödeme yaparak aldım. izmir şb ile görüşüldü. bana yolayacaklardı ama konuşulan kişinin izinli olması sebeiyle kart izmirden bir arkadaşa kısmet olduı.asus indirime girdiği saatte yanlış hatırlamıyorsam pazartesi saat 2 civarı gördüm adana sb den daha önceki ödemeye fark vererek budefa bu kartı aldım. yine adanaya getirtmekte sıkıntı olur diye vatan bilgisayar da yattım diyebilirim.
    herkes ancak akşam üzeri farkına vardı ve ertesi günü gittiniz. bu sebeple alamamış olabilrisiniz.

ya şimdi hocam herşeyi açıklattırma bana burda, ben yıllardan beri vatandan alışveriş yaparım. git gel çok sağlam arkadaşlıklarım oldu vatandaki personellerle. onlar durumu anlattılar bana bugun. zaten bu olayın sizin alışverişinizle hiç alakası yok . ben topkapıdaki durumu söyluyorum. bugun gerekli şikayeti bulundum vatana tek tek isim vererek. eğer sonuç çıkmazsa ( sonuçta bu maillere bakanda personel ), ertesi gün izin alcam kurumdan ve arabaya atlayıp direk vatana gitcem. bu yapılan çok büyük hırsızlık olmuş artık.

dediğim gibi sizle hiçbir alakası yok konunun, sizin alışverişinize bişey diyemem

• 2 asus bir zotac ile aranızdan sıyrıldım son saniyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

2 asus bir zotac ile aranızdan sıyrıldım son saniyede

şanslısın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iktyas

quote:

şanslısın..

sadece doğru zamanı bekledim

/>

sceritte süpriz yapdı bana. ama cenkyy formundan düştü.. nvidia test labs yapdık bide onu neyseki başkan yardımcısı poyri var her ihtimale karşı poyriye ben yedek kart tutmuşdum zaten izmirdeki kartı kapamasaydı istanbuldan vip kargo yola çıkıcakdı ertesi gün testler yine burda olcakdı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iktyas

quote:

şanslısın..

sadece doğru zamanı bekledim

/>

sceritte süpriz yapdı bana. ama cenkyy formundan düştü.. nvidia test labs yapdık bide onu neyseki başkan yardımcısı poyri var her ihtimale karşı poyriye ben yedek kart tutmuşdum zaten izmirdeki kartı kapamasaydı istanbuldan vip kargo yola çıkıcakdı ertesi gün testler yine burda olcakdı

1 hafta arkadaşlar istanbuldaki bütün vatanı tek tek dolaştı ben hergün aradım ama bulamadık ne zamanmış bu doğru zaman anlayamadımki. rüşvet bile teklif ettim ya daha ne yapım

• O kartti zaten direk sansa kapabildim. Cenkinde sansina bulamiyor. Baskanim asil su gtx670ler gelsinde iki tane kapak

Bir baskan yardimcisi olarak gorevimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyri -- 4 Nisan 2012; 1:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

O kartti zaten direk sansa kapabildim. Cenkinde sansina bulamiyor. Baskanim asil su gtx670ler gelsinde iki tane kapak

asus mars2 hariç her kart gelir yoksa süphenmi var
  • quote:

O kartti zaten direk sansa kapabildim. Cenkinde sansina bulamiyor. Baskanim asil su gtx670ler gelsinde iki tane kapak

demek benim kartı kapan sendin.
    parasnı ödemiştim ama kart gelince sana vermişler.
    iyi günlerde kullanın
  • Ben mars2 icin belki supriz yapabilirim ama kart sinirli olunca yurt disinda bile bulunmuyor. 1 ay sonra bulursam incelemesi gelebilir

Benim izmirde buldugum karttan daha vatandakilerin haberi yoktu depodan cikti sisteme isleneli 5-10 dk oldugunu soylemisti. Eger o karti bilerek parasini odediyseniz ben almisim.
    Yanliz vatan ayirma yapmiyor ben bankamatige para cekmeye gidecegim icin sordugumda karttan olmadigi icin ayiramayacaklarini soylediler 15 dk icin bile. Belki tanidiginiz falan vardir o ayirtmistir ama vatanda ayirtma yontemi yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyri -- 4 Nisan 2012; 1:28:55 >
  • quote:

Ben mars2 icin belki supriz yapabilirim ama kart sinirli olunca yurt disinda bile bulunmuyor. 1 ay sonra bulursam incelemesi gelebilir

Benim izmirde buldugum karttan daha vatandakilerin haberi yoktu depodan cikti sisteme isleneli 5-10 dk oldugunu soylemisti. Eger o karti bilerek parasini odediyseniz ben almisim.
    Yanliz vatan ayirma yapmiyor ben bankamatige para cekmeye gidecegim icin sordugumda karttan olmadigi icin ayiramayacaklarini soylediler 15 dk icin bile. Belki tanidiginiz falan vardir o ayirtmistir ama vatanda ayirtma yontemi yok zaten.

nasıl öğrendiğimi sorma ama bir gün önce haberim oldu. oradaki arkadaşlar bir dahaki sefere gittiğnde sorarsan kartı direkt bana kargolayacaklardı. ama kısmet sizeymiş.

• bazi ilgi yoksunu arkadaslar hala tr'de ilk filan marka 680 incelemesi diye baslik aciyorlar.gelin ilki burada.
  • O arkadaş işi usulüne uydurup konu başlığını X marka için ilk inceleme diye yazmış. İlk 680 incelemesi dememiş.
    Hiç hoş değil tabi.
  • demin baktım göremedim, bende mi sorun var?
  • El Mukteda:

Sen de onlara uyup "Türkiye'de İlk Asus GTX 680 Kullanıcı İncelemesi" yazmazsın değil mi? Yazmazsın, yazmazsın.
  • yok abi, daha önce konuşmuştuk ya; inceleme benim yapabilceğim bir iş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

El Mukteda:

Sen de onlara uyup "Türkiye'de İlk Asus GTX 680 Kullanıcı İncelemesi" yazmazsın değil mi? Yazmazsın, yazmazsın.

eline takoz kart gelmese açıcakta takoz kartlardan kurtulamıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

El Mukteda:

eline takoz kart gelmese açıcakta takoz kartlardan kurtulamıyor..

topiğe doğru uğra bakalım, dün geceki mesajlarıma bir göz at bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

bazi ilgi yoksunu arkadaslar hala tr'de ilk filan marka 680 incelemesi diye baslik aciyorlar.gelin ilki burada.

vayy kimler gelmiş
  • Büyük bir sabırsızlıkla MSI GTX680 Lightning bekliyorum Muhtemelen SLI kuracağım ve geniş çaplı bir İncelemede benden gelecek inşAllah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 7 Nisan 2012; 16:33:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

bazi ilgi yoksunu arkadaslar hala tr'de ilk filan marka 680 incelemesi diye baslik aciyorlar.gelin ilki burada.

vayy kimler gelmiş

bu ne la bir tane smiley mi koydun nerede renkli resimli giflerden ajan sizdi basliga siz kacin ben oyalarim gibisinden.mr. anderson...

Patronage

hadi bakalim hayirlisi.kilometrede kac yakiyor bu ve 560ti varken buna ne gerek vardi diye turp suyu sIkmazlarsa ben de sizarim ay yani gelirim demek istedim.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.