Şimdi Ara

Türkiye'de İlk GTX680 Kullanıcı İncelemesi BF3 Geldi(X3968 P10488) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
1
Favori
22.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birbirimizi kırmadığımıza sevindim hocam

@demircibu

Aynı olayı Bimesk'de bir hevesle GTA IV'le PS3'ü kapıp kasaya gittiğimde, çıkan fiyattan ne oluyo yahu diye yaşadım abicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

ülke olarak sanırım orjinal oyuna alışamadık.. bu sebeble türkçe oyunlar biraz zor gelir..
    bir elektronik eşyaya yada giyime yada parfum benzerine veriliyor ama oyunun orjinaline gelince vermek zor geliyor yada kabullenemiyoruz sanırım... 2007de ps3 aldığımda carfurda ninja gaiden sigma ilk oyunumdur kendisi fiyatını 180tlyi gördüğümde 2kere fiyata hönk diye bakıp görevliyi çağırıp fiyat teyidi yaptırmışdım

bu ülkede orijinal oyun satışları patlama yapsa da türkçe oyun yaparlar mı orası başka bir konu sanırım.

Ps3 exc oyunlarinin bir kismi turkce geliyor artik en azindan alt yazi konuyor. Duzgun bir pazarimiz olsa oda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Ps3 exc oyunlarinin bir kismi turkce geliyor artik en azindan alt yazi konuyor. Duzgun bir pazarimiz olsa oda olur.

bilinçlenme ile ilgili bu durum. foruma üye olmadan önce orijinal oyun alanlara enayi gözüyle bakıyordum fakat şu an öyle düşünmüyorum. bf,cod,ac gibi oyunlara özellikle crysis'e kesinlikle hakkettiği değeri vereceğim.
  • bakın crysis 34 tl'ye satılıyor metro 2033 25 tl ye artık bunlarda mı alınmaz heleki crysis 2 hemde türkçe ya konuşulan her harf türkçe bu da mı pahalı...

CRYSIS 2 -- 34 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-011000-pc-crysis-2/productdetails.aspx?I_ID=53325

metro 2033 -- 25 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-010887-pc-metro-2033/productdetails.aspx?I_ID=58012

yok amacımız zaten birbirimizi kırmak değil tabiki kulibikler bir sürçilisan ettiysem affola

• quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

quote:

ülke olarak sanırım orjinal oyuna alışamadık.. bu sebeble türkçe oyunlar biraz zor gelir..
    bir elektronik eşyaya yada giyime yada parfum benzerine veriliyor ama oyunun orjinaline gelince vermek zor geliyor yada kabullenemiyoruz sanırım... 2007de ps3 aldığımda carfurda ninja gaiden sigma ilk oyunumdur kendisi fiyatını 180tlyi gördüğümde 2kere fiyata hönk diye bakıp görevliyi çağırıp fiyat teyidi yaptırmışdım

bu ülkede orijinal oyun satışları patlama yapsa da türkçe oyun yaparlar mı orası başka bir konu sanırım.

crysis serisi hocam sana örnek
    crysis 2 yeni bir oyun ve 34 lira vatanbilgisayarda
    crysis-crysis warhead-crysis 2 türkçe

ha mw serisi yaparmı yapmaz mı bilmem ama patlama olsa dikkat çekeceği garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: cobi

crysis serisi hocam sana örnek
    crysis 2 yeni bir oyun ve 34 lira vatanbilgisayarda
    crysis-crysis warhead-crysis 2 türkçe

ha mw serisi yaparmı yapmaz mı bilmem ama patlama olsa dikkat çekeceği garanti

katılıyorum hocam :)
  • Adam gitmiş gtx 680 almış uğraşmış incelemesini yapmış ss'leri alıp buraya koymuş, dönen muhabbete bak...yok senin windowsun orijinalmiydi yok benim oyunum kürekli yok distribütörün kazancı mı fazlaymış yok keyler daha ucuzmuş bilmem ne...konuda kalalım arkadaşlar mevzu gtx 680
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeper_inside

Adam gitmiş gtx 680 almış uğraşmış incelemesini yapmış ss'leri alıp buraya koymuş, dönen muhabbete bak...yok senin windowsun orijinalmiydi yok benim oyunum kürekli yok distribütörün kazancı mı fazlaymış yok keyler daha ucuzmuş bilmem ne...konuda kalalım arkadaşlar mevzu gtx 680

Evet korsan gtx680e hayır!
  • Poyri oyuna mı daldın testleri unuttun

Bak ben neyin testini koyacağım benim incelememe

Türkiye'de İlk GTX680 Kullanıcı İncelemesi BF3 Geldi(X3968 P10488)

olmuyor böyle arı gibi olman lazım

• poyri şu resimlerimi başlığa ekle sonuçda kullanıcı incelemesi kartdan resim eklememişsin ve içerikden bro..

• Bir de test sistemini...
  • quote:

poyri şu resimlerimi başlığa ekle sonuçda kullanıcı incelemesi kartdan resim eklememişsin ve içerikden bro..

alcağın olsun müdür

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Poyri oyuna mı daldın testleri unuttun

Diablo 3 ciktimi. Eve gecince batman ac testi koyarim iste. Daha baska(rpg disinda) istenilen oyun testlerini yaparim.

@baskanim resimleri ilk sayfaya koymayi unutmusum 3 yada 4 cu sayfada var senin kutu resimlerinide koyayim. Zotac cok guzel kutu yapmis b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Diablo 3 ciktimi. Eve gecince batman ac testi koyarim iste. Daha baska(rpg disinda) istenilen oyun testlerini yaparim.

@baskanim resimleri ilk sayfaya koymayi unutmusum 3 yada 4 cu sayfada var senin kutu resimlerinide koyayim. Zotac cok guzel kutu yapmis b

acaba bir sorum olacak senin 3dmark puanların biraz düşük mü guru3d ye baktım 7970e fark atmış 2 kartta o.csizken yoksa guru3dde mi tarafsızlığını bozdu

• Beyler diablo 3 çıktımı
  • Çıkmadı daha,betası bu.
  • Kaç senedir bekliyorum şu oyunu farcry3 de acayip geliyor şenlencek gibi piyasa.
  • quote:

quote:

Bana özel çıktı :D

Beta key gelmiş hesabıma dün gördüm wow için login olurken ben de indirdim hemen betayı başladım denemeye 1,5 saat kadar falan denedim. Sonuçları attım benim incelemenin altına. Şuan için en fazla High seçeneği var sanırım beta olduğu için böyle. Release ile beraber Ultra seçeneği ve daha fazla grafik ayarı gelir diye düşünüyorum. Oyunun bu hali yeni nesil ekran kartları için çıtır çerez Oyun çok güzel ve eğlenceli zaten Diablo'nun kötü olması beklenemez..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=59358550

Senin aranı RPG ile yapmak lazım poyri olmuyor böyle

• quote:

poyri şu resimlerimi başlığa ekle sonuçda kullanıcı incelemesi kartdan resim eklememişsin ve içerikden bro..

başkan ac oyunları cd li mi, yoksa indirme kodu mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

Beyler diablo 3 çıktımı

Betası bugün çıkacaktı, tam sürüm 15 Mayısta gelecek galiba.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.