Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalan soylemisler hcm,o subede hediye kart kullanilabilir bir subedir ancak kasadaki personel zir cahilligi yuzunden size yanlis bilgi vermis,tekrar giderseniz mesai saatleri icinde oranin sorumlu muduru var onu bulun ve ondan talep edin.Yalniz lpg alinmiyor sadece benzin ve mazot alimi yapabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 7 Ocak 2017; 15:35:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OMAR petrol PO
    LPG 2,43 Benzin 5,22 TL
  • Benzinde Eakisehir yolu damla petrol en ucuzu ve kaliteli hic bir sorun yasamadim. Lpgde de milangaz
  • Yine zam gelmiş.neyseki ekonomi eyi

• Bu devirde +65 olmak varmış, belediye otobüslerinde resmen huzurevi muhabbetleri dönüyor, gelin dedikodusu yapan neneler mi dersiniz, hükümette sallayan dedeler(!) mi dersiniz, ulem hem bedavaya bütün şehri sabah akşam gezip durursunuz hem koltukları işgal ederseniz, bu nedir ya yeter valla, benzin-lpg zaten almış başını gitmiş, zaten toplu taşımaya da zam gelmiş, bu ne bolluktur arkadaş ya, gemisini kurtaran kaptan olmuş, bence beleş ulaşımı kaldırmak lazım..! Bende 65ime geldikten sonra paramla ulaşım hizmeti almaya razıyım zaten o zamana kesin bedavayı kesin kaldırır belediyeler. Hani o kadar çok suistimal ediliyor ki bu hizmet, dedeler torun sevmeye, ekmek-simit-sakız almaya günde 100km yapıyorlar ya, bunu bizzat kendi ağızlarından duydum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 12 Ocak 2017; 16:31:59 >
  • Arkadaşlar banka puanları birikiyor böyle hediye kart vb kartlara yükleme yapabileceğimiz bir sistem mi var
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Konudan çıkıyoruz biraz ama 65 yaş üstü ücretsiz ulaşımın sıkıntılı yanı da bu. İnsanların yoğun olarak toplu taşımayı kullandığı saatlerde bile gezmeye çıkıp, zaten dolu olan otobüsler daha da doluyor, yeri geliyor ücretli yolcular bile binemiyor. Maalesef yaşı ya da hayat tecrübesi ne olursa olsun, bazılarımız kendinden başkasını düşünmüyor. Bu uygulamayı iptal etmek yerine, misal sabah 7.30 - 9.30 arası ve akşam 16.30 - 19.30 arası ücretli gibi uygulamalar düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bu devirde +65 olmak varmış, belediye otobüslerinde resmen huzurevi muhabbetleri dönüyor, gelin dedikodusu yapan neneler mi dersiniz, hükümette sallayan dedeler(!) mi dersiniz, ulem hem bedavaya bütün şehri sabah akşam gezip durursunuz hem koltukları işgal ederseniz, bu nedir ya yeter valla, benzin-lpg zaten almış başını gitmiş, zaten toplu taşımaya da zam gelmiş, bu ne bolluktur arkadaş ya, gemisini kurtaran kaptan olmuş, bence beleş ulaşımı kaldırmak lazım..! Bende 65ime geldikten sonra paramla ulaşım hizmeti almaya razıyım zaten o zamana kesin bedavayı kesin kaldırır belediyeler. Hani o kadar çok suistimal ediliyor ki bu hizmet, dedeler torun sevmeye, ekmek-simit-sakız almaya günde 100km yapıyorlar ya, bunu bizzat kendi ağızlarından duydum yani.

Kesinlikle katılıyorum çok su istimal edilen bir uygulama, insanımız duyarlı olsa da bu şekilde devam etse ama maalesef çok anlayışsız bir toplum olduk, tamamen kaldırmak yerine aylık kullanım miktarı verilmeli sonrasında indirimli olabilir.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Yok hcm bence tamamiyle ücretsiz olsun, bu ücretsiz olayları hep suistimal edilen bir uygulama olmuş başlarda çok iyi niyetli ve mahmur olarak düşünülüp çıkarılan bir uygulama olmasına rağmen. Şimdilerde tamamen fırsatçılık haline gelmiş durumda. Dünyanın en büyük ülkelerinde bile devletin sağlamış olduğu ulaşım hizmetlerinin hiç biri ücretsiz değildir, anayasalar değiştirilegeliyor bu günlerde altı üstü bir belediye uygulamasını mı değiştiremiyorlar yani.Bırakın değiştirmeyi tam tersine hele ki büyükşehir belediyeleri bu uygulamanın altına sığınırak yan unsurlar bile ulaştırıp milletin vergilerinden topladığı bütçeleri keyfi halde dağıtıyorlar Refaketçiydi, Serbestçisiydi diyerek kategorilendirmişler hatta, ayıptır yahu..! Vatandaşa verilen maaş 1400-1500TL, günlük ulaşım bedeli ortalama 2,5 ilk biniş, 1TLde aktarma yapsan git-gel 3,5dan 7TL, 25gün işe git-gelden 175TL, aile olarak 4 kişi olsa, 700TL; ee gitti ya maaşın yarısı ulaşımı, varmı bunu bu açıdan düşünen peki?YOKKK..! Niye çünkü herkes bulmuş bir yolunu sistemin açığını dadanıyor da dadanıyor bakalım haliyle, ufacık bir delik oluyor koskoca bir çukur. Valla dikkat ettim bir tek ben bastım bugün ücretli diye otobüse, millet bana ters ters baktı, bu ne ayaktır diye..!? Şaşırdılar bana.

• LPG gene mi zam geldi ?
  • Exar__Kun E kullanıcısına yanıt
    5 krs daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdhakan

Arkadaşlar banka puanları birikiyor böyle hediye kart vb kartlara yükleme yapabileceğimiz bir sistem mi var

Evet yaa bende de banka Puanı çok. Lpg deposu küçük. Akaryakıt firmalarının kartına ön ödemeli yakıt yükleme şansımız yok mu ki?
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Yok galiba.puanları a101 şok kipa çağdaş akyurtta kullanıyorum
  • quote:

Bu devirde +65 olmak varmış, belediye otobüslerinde resmen huzurevi muhabbetleri dönüyor, gelin dedikodusu yapan neneler mi dersiniz, hükümette sallayan dedeler(!) mi dersiniz, ulem hem bedavaya bütün şehri sabah akşam gezip durursunuz hem koltukları işgal ederseniz, bu nedir ya yeter valla, benzin-lpg zaten almış başını gitmiş, zaten toplu taşımaya da zam gelmiş, bu ne bolluktur arkadaş ya, gemisini kurtaran kaptan olmuş, bence beleş ulaşımı kaldırmak lazım..! Bende 65ime geldikten sonra paramla ulaşım hizmeti almaya razıyım zaten o zamana kesin bedavayı kesin kaldırır belediyeler. Hani o kadar çok suistimal ediliyor ki bu hizmet, dedeler torun sevmeye, ekmek-simit-sakız almaya günde 100km yapıyorlar ya, bunu bizzat kendi ağızlarından duydum yani.

bedavaya karşıyım.Öğrenci ve yaşlılara 1 tl olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Konudan çıkıyoruz biraz ama 65 yaş üstü ücretsiz ulaşımın sıkıntılı yanı da bu. İnsanların yoğun olarak toplu taşımayı kullandığı saatlerde bile gezmeye çıkıp, zaten dolu olan otobüsler daha da doluyor, yeri geliyor ücretli yolcular bile binemiyor. Maalesef yaşı ya da hayat tecrübesi ne olursa olsun, bazılarımız kendinden başkasını düşünmüyor. Bu uygulamayı iptal etmek yerine, misal sabah 7.30 - 9.30 arası ve akşam 16.30 - 19.30 arası ücretli gibi uygulamalar düşünülebilir.

Zaten uygulama ilk çıktığında saat uygulaması vardı,ama Ankaranın paşası tamamen kaldırdı onuda..vatandaş eziyet çekiyomuş falan umrunda mı dünya..

• quote:

Yok hcm bence tamamiyle ücretsiz olsun, bu ücretsiz olayları hep suistimal edilen bir uygulama olmuş başlarda çok iyi niyetli ve mahmur olarak düşünülüp çıkarılan bir uygulama olmasına rağmen. Şimdilerde tamamen fırsatçılık haline gelmiş durumda. Dünyanın en büyük ülkelerinde bile devletin sağlamış olduğu ulaşım hizmetlerinin hiç biri ücretsiz değildir, anayasalar değiştirilegeliyor bu günlerde altı üstü bir belediye uygulamasını mı değiştiremiyorlar yani.Bırakın değiştirmeyi tam tersine hele ki büyükşehir belediyeleri bu uygulamanın altına sığınırak yan unsurlar bile ulaştırıp milletin vergilerinden topladığı bütçeleri keyfi halde dağıtıyorlar Refaketçiydi, Serbestçisiydi diyerek kategorilendirmişler hatta, ayıptır yahu..! Vatandaşa verilen maaş 1400-1500TL, günlük ulaşım bedeli ortalama 2,5 ilk biniş, 1TLde aktarma yapsan git-gel 3,5dan 7TL, 25gün işe git-gelden 175TL, aile olarak 4 kişi olsa, 700TL; ee gitti ya maaşın yarısı ulaşımı, varmı bunu bu açıdan düşünen peki?YOKKK..! Niye çünkü herkes bulmuş bir yolunu sistemin açığını dadanıyor da dadanıyor bakalım haliyle, ufacık bir delik oluyor koskoca bir çukur. Valla dikkat ettim bir tek ben bastım bugün ücretli diye otobüse, millet bana ters ters baktı, bu ne ayaktır diye..!? Şaşırdılar bana.

Otobüse bir tek sen kart basarak ayıp etmişsin ama suriyeliyim diyip geçebilirdin halbu ki

• Artık o kadar sık zam geliyor ki. Konuda fiyat paylaşımı bitti :)
  • LPG ye 5 kuruş daha zam !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exar__Kun E kullanıcısına yanıt
    Memura işçiye %3-5 zam, çaya çorbaya ekmeğe soğana %35-50 zam. Burası Türkiye. Bir gecede fakirledik(!)

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.