Şimdi Ara

Türkiye'de Amazon Fire Phone Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu an Amerika'dayım, bir ay içinde dönüyorum. Iphone 5s ve Amazon Fire Phone arasında kaldım. Amazon Fire Phone şu an 189 dolar; Iphone'e göre çok çok daha uygun ve özellikleri hiç fena görünmüyor. Ancak bugün Amazon müşteri servisiyle konuştum, ve uygulama indirirken sorun yaşayabileceğimi söylediler Türkiye için. Nedenini sorduğumda ise Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasakladığı uygulamalar varsa kullanamazsınız; mesela Çin'de bu telefonu kullandığınızda şu şu uygulamaları indiremezsiniz çünkü hükümet yasaklı. Ama Türkiye için bir bilgim yok, dedi.

Bu konuda bilgisi olan var mı? Türkiye'de yaşayıp da Fire Phone kullanan birileri (varsa eğer) sorumu cevaplarsa çok sevinirim. Veya başka fikri/önerisi olanlara da açığım.

Şimdiden teşekkürler.

• Yardım edebilecek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nino_desconocido

Arkadaşlar merhaba,
    Şu an Amerika'dayım, bir ay içinde dönüyorum. Iphone 5s ve Amazon Fire Phone arasında kaldım. Amazon Fire Phone şu an 189 dolar; Iphone'e göre çok çok daha uygun ve özellikleri hiç fena görünmüyor. Ancak bugün Amazon müşteri servisiyle konuştum, ve uygulama indirirken sorun yaşayabileceğimi söylediler Türkiye için. Nedenini sorduğumda ise Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasakladığı uygulamalar varsa kullanamazsınız; mesela Çin'de bu telefonu kullandığınızda şu şu uygulamaları indiremezsiniz çünkü hükümet yasaklı. Ama Türkiye için bir bilgim yok, dedi.

Bu konuda bilgisi olan var mı? Türkiye'de yaşayıp da Fire Phone kullanan birileri (varsa eğer) sorumu cevaplarsa çok sevinirim. Veya başka fikri/önerisi olanlara da açığım.

Şimdiden teşekkürler.

Kardeş selam, Amazon Fire TV Stick hakkında bilgi araştırırken karşılaştım sorunuzla. Nasıl bir sorun yaşayacaksınız anlamadım, muhtemelen size anlatılan şey TR de Twitter, Youtube, Facebook yasaklanması gibi sebeplerle ilgili olabilir. Mesela Çin'de bu uygulamaları kullanamazsınız çünkü yasak. TR de şu anda öyle bir durum yok, yasaksa VPN kurmadan hiç bir platformdan zaten erişemezsiniz. Belki de aldınız telefonu bilmiyorum ama fiyatı uygunmuş dediğinize bakılırsa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.