Şimdi Ara

TÜRKİYE 1.'Sİ OLSANIZ TERCİHİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tıpsporluyum, ama Türkiye 1.'si olsam kesinlikle Boğaziçi veya Koç Bilgisayar Müh. seçerdim.

• Up merak ettim bakalım yine de aynı bölümleri seçer miydiniz?
  • Muhtemelen birçok iyi üniden burs teklifleri gelirdi.Açık arttırmayla en iyi para,imkan vbyi sağlayana giderdim.
  • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
  • hacettepe tıpa gideceğim . 1. lik gelse gene hacettepe tıpa giderdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıp istiyorum diyorsun, medipol geçen sene mf3 birincisini aylık 7500 liraya satın almış. Birinci orada okuyor şu an profesörle aynı maaşı alıyor
  • 1. Olacak kadar çalıştıysam ne istediğimden eminimdir o yüzden sabancıyı eliyorum..
    Koç işletme veya boğaziçi işletme.
    1. Olacak kadar çalıştıysam koçta beni daha bi el üstünde tutarlar o yüzden koça daha yakınım sankiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIT Yolcusu -- 13 Ağustos 2018; 23:23:40 >
  • İngilizcem de iyi olsaydı bilkent ee secerdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gebze teknik bilgisayar seçerdim

tutmazsa bülent ecevit tıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralBeterali -- 13 Ağustos 2018; 23:25:23 >
  • katusha_ kullanıcısına yanıt
    vizyonsuz herif
  • Açık arttırmaya giderdim
  • Hacettepe Tıp ingilizce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeneralBeterali kullanıcısına yanıt
    şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo
  • Koç Psikoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneMan -- 13 Ağustos 2018; 23:30:59 >
  • abd den burs alırdım oğlum deli misiniz 3 milyon adamın girdiği sınavda 1. olmak ne demek haberiniz var mı ?
  • Koç CENG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravitist

Koç CENG
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneMan -- 14 Ağustos 2018; 0:56:29 >
  • Koç tıpla ege tıp arasında kalırdım ( şuan egeyi 1. Tercih yazdim). (Siralamam nickte gizli)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ODTU EE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TM olarak Boğaziçi,Koç,ODTÜ psikoloji. Sayısal olarak ODTÜ Uzay Müh. Havacılık
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.