Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.345
Cevap
270
Favori
171.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu sık sık güncellenmeli, çok faydalı
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Ben coil alıcam revenger kullanıyorum daha önce smok q2 almıştım şimdi yine q2 ya da gt 4 falan almayı düşünüyorum ben aldığım zaman turkey post ile yollayan bir satıcı vardı 10 günde gelmişti ama onun satışı kapanmış şu an turkey post ile gönderen bildiğiniz satıcı var mı acaba
  • Sesoo anahtari turkeypost ile gonderen satici varmi
  • Destination Country Turkey
    Origin Country China
    2018-05-26 16:15 Process completed in yanwen sorting center.
    2018-05-26 16:15 Yanwen Acceptance.
    2018-05-23 15:14 The item information was created by the seller.

Turkey Post ile aldım ürünü tahminen kaç günde elime ulaşır son durum bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Destination Country Turkey
    Origin Country China
    2018-05-26 16:15 Process completed in yanwen sorting center.
    2018-05-26 16:15 Yanwen Acceptance.
    2018-05-23 15:14 The item information was created by the seller.

Turkey Post ile aldım ürünü tahminen kaç günde elime ulaşır son durum bu...
    yanwen ile göndermiş, minimum 15-20 günde gelir.
  • selam arkadaşlar elektronik sigara kategorisinde turkey post yapıcak başka satıcılar var mı.
  • Arkadaşlar Aliexpress'te Turkey Post kullanan bir satıcıdan Power Bank aldım.
    Ürün elime ulaşır mı sizce?
  • Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    Zor bir soru. 11.11 de satın aldığım powerbankı satıcı Turkey Post ile yollayacaktı ama ulaşmıyor diye Türkiye ye gönderimi kapatmıştı. Powerbanklarda durum pek belli olmuyor. 7-10 gün içinde (posta durumu son günlerde uzayabiliyor) elinizde olup olmaması tamamen şansa kalmış. Net bir şey söylemek zor.
  • Turkey Post ile DHGate'den aldığım güneş gözlüğü 13 günde geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Turkey Post ile DHGate'den aldığım güneş gözlüğü 13 günde geldi.
    Bence gayet başarılı bir süre.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Bence de başarılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu kargoları filtreleme uzantısı kalktı mı ? bulamıyorum. link olan var mı elinde ?
  • Merhabalar.

AliExpress'ten Turkey Post ile yaptığım alışverişlerde daha önce sorun olmamıştı, taa ki bugüne kadar. Satıcı takip numarasını verdikten bir hafta on gün sonra numara sistemde görünürdü. Zaten o sırada İstanbul PİM'e varmış oluyordu. Ancak son yaptığım alışverişten gelen takip numarasından bir aydır haber yok. PTT sisteminde de çıkmıyor. Takip no şu: RH079400373TR Ürün de 12 dolarlık kızıl ötesi termometre, gümrük sorunu olacak bir ürün değil.

Hiç böyle bir şey başına gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitewalker -- 5 Haziran 2018; 19:29:41 >
  • quote:

Turkey Post ile DHGate'den aldığım güneş gözlüğü 13 günde geldi.
    Link alabilirmiyiz ?
  • whitewalker kullanıcısına yanıt
    Satıcı ürünü göndermemiş görünüyor size takip no vermiş sadece. Satıcıya mesaj atıp sıkıştırın. Bir yanıt alamazsanız dispute açın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

Satıcı ürünü göndermemiş görünüyor size takip no vermiş sadece. Satıcıya mesaj atıp sıkıştırın. Bir yanıt alamazsanız dispute açın.
    Bunu çok yapıyorlar, yapanlar da direkt satışı durduruyor feedback kötü geleceğini bildikleri için yeni satış açıyorlar, tamamen iyi niyeti suistimal yapıyorlar.
    Biz onlara demiyoruz 2 gün içinde kargoya ver diye, yeri geliyor Türkiye'de ki firmalar bile 1 hafta da kargoya veriyor ürünü neden çünkü stok durumu vs oluyor.

Başıma çok geldi ondan biraz doluyum bu konu da.
  • Teşekkür ederim bir dispute yapıştıralım bakalım. :)
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Valla Aliexpress'te bu son zamanlarda çok başıma gelmeye başladı. Bir de seçtiğim kargo firması dışında kafasına göre gönderenler var ve sitede bunun için bir yaptırım yok. Bir değil, iki değil kaç defa başıma geldi.

Gidip Estonya'dan e-oturum alıp, orada bir banka hesabı ve Paypal açıp e-bay'e geri dönmeyi düşünüyorum. Aliexpress benim için bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitewalker

Valla Aliexpress'te bu son zamanlarda çok başıma gelmeye başladı. Bir de seçtiğim kargo firması dışında kafasına göre gönderenler var ve sitede bunun için bir yaptırım yok. Bir değil, iki değil kaç defa başıma geldi.

Gidip Estonya'dan e-oturum alıp, orada bir banka hesabı ve Paypal açıp e-bay'e geri dönmeyi düşünüyorum. Aliexpress benim için bitmiştir.
    Aliexpress bu konu da beni de çok üzüyor, fiyatlar ebay'e göre daha pahalı hemde benim sıklıkla alışveriş yaptığım ürünlerde yarı yarıya fark ediyor.
    Bir de Aliexpress de bazı satıcılar bizim şark kurnazları gibi soruyorum bu beden bana olur mu diye, başta olur diyor bak diyorum emin misin vücut ölçülerimi tekrar atıyorum olmaz bu size diyor bi' şaşırıp kalıyorsun aynı bilgileri verdim tek söylediğim şey "bu bedenin bana olacağına emin misin?"
    PayPal sorununu çözebilsem direkt eBay'e geri döneceğim eski günlerde ki gibi.

• Bu posta gerçekten hızlı hatta süper :)

Ortalama 10 günde gelmiş oldu.

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 23 Haziran 2018; 12:20:27 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.