Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
270
Favori
171.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar satıcıya turkey post ile gönder dedim tamam dedi ama gönderi kodu UC516838817CN bu. Turkey post değil demi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Takipsiz yollamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

Takipsiz yollamış
    Sağok kardeş şimdi ne yapılabilit. Anlaşmazlık mı açsam acaba

Bekleyin gelmezse korunma süresi bitiminde açarsınız Şimdi açarsanız kabul edilmeyebilir Ürünü yollamışlar sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

Bekleyin gelmezse korunma süresi bitiminde açarsınız Şimdi açarsanız kabul edilmeyebilir Ürünü yollamışlar sonuçta
    Anladım kardeş sağol tavsiye için

• Arkadaslar buda broadlink urunleri satan ve turkeypost ile yollayan satici
    http://s.aliexpress.com/UfU3Azei
    Başka bir alışveriş yardım bölümünde uc lilerin takipli olduğu yazıldı bilginiz olsun Yanlış yönlendirme olmasın Sonucu paylaşırsanız emin olalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam link paylaşabilir misiniz ? elektronik sigara getirten bir sürü kişi var. satıcılarda biliyo türkiye de yasak olduğunu ona göre kulaklık kutusunda vb. benzer paketlerde yolluyorlar, takılması da ihtimaller dahilinde ama yüksek ihtimal geçiyor, satın almış olduğunuz ürünlerden ben de alacağım.

Alıntıları Göster
    drop rda atomizer bu

https://tr.aliexpress.com/item/cretsiz-hediye-Digiflavor-Damla-BF-squonk-510-pin-ile-elektronik-sigara-tank-RDA-pk-peerless/32834930437.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cL7veb

https://volcanee.tr.aliexpress.com/store/new-arrivals/2700031.html?spm=a2g10.12010608.0.0.4d4f6e1bAyzjIY&tracelog=newarrivals_tab

şu mağazadan ucuza malzemeler bulabilirsiniz.

• e sigarayı uygun fiyata trye getirtebileceğim bir satıcı önerebilir misiniz ?
  • Merhaba, AliExpress sitesinden 700 tl’lik ürün getirsem gümrüğe takılır mı? Ürün olarak mobil gimbal.

• 24saatonline 2 kullanıcısına yanıt
    Gümrüğe takılmadan kastınız vergi çıkması mı, yoksa iade olması mı?

Tek parçaysa ve yasaklı ürün değilse (gimbal yasaklı olmaması lazım) 1500 Euro altınaki ürünleri gümrük vergisini kapıda ödeyip teslim alabiliyorsunuz.
  • Merhaba

Burda pek denk gelemedim ama Turkey Post kullanan figür satışı yapan satıcılar var mı bildiğiniz?
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. 700 tl için ne kadar vergi çıkar?

• 24saatonline 2 kullanıcısına yanıt
    Kargo bedeli hariç AB üye ülkeler için %18, AB dışı ülkeler için %20 vergi ödersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yadigarf

e sigarayı uygun fiyata trye getirtebileceğim bir satıcı önerebilir misiniz ?
    naptınız hocam buldunuz mu ?
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Evet hocam birini buldum

• S.a kargom ist gelmis gorunuyordu ptt sitesinde simdi baktigimda hic bisey yazmiyor noluyor anlamadim
  • OMERKAHVECİ kullanıcısına yanıt
    Kargon yolda. Turkey Postta zaten yurt dışı takipte 3 adet kayıt giriliyor. 2. cisini girmişler. 3.cüsüde PİM'e giriş yapıldı diye çıkıyor. Kısa zamanda gelir TR'ye
  • Turkey post kullanan direnç kondansatör transistör gibi elektonik yedek malzeme satan satıcı varmı arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.