Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
270
Favori
171.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence takılır.
  • Arkadaşlar merhaba.Bir paylaşımda benden olsun.Kulaklıktan gayet memnunum 1haftada elime ulaştı.

Kulaklık Linki
  • çok işe yarar teşekkür ederim.
  • kelek12 K kullanıcısına yanıt
    geçmez büyük ihtimal batarya yasak ürün.
  • Turkey Post ürün aldım 4 gün önce, yanwen merkezine alınmış ilk gün ptt sitesinde hiçbirşey yazmıyor , yanwen merkezde kaç gün bekliyor bunlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim paket izmir'e gelmesi gerekirken istanbul'dan ankara'ya gitmiş gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

Bence takılır.
    ürün ptt de gümrükten geçti!!!! senin takılır demenle olmuyor bu işler!!!!
  • turkeypost denildiği gibi hızlı felan değil sanırım... martın başında aldıgım üründen haber yok takipte yok... halen çıkış ulkesınde gorunuyor...
    nisan başında farklı bir urun aldım oda halen çıkış ulkesınde gorunuyor... aynı gun aldıgım alibaba kargosuyla olan urun elımde ulaştı... vesselam turkey postta hikaye sanırım
  • 29 martta verdiğim 100 lü coilfather marka elektronik sigara coillerim bugün takipsiz kargo ile geldi. 31 martta çimden çıkmıştı 10 nisanda elime ulaştı

6 nisandan beri trde olan diğer kargolarım hala ekğme ulaşmadı beklemedeyim hala

• ender E kullanıcısına yanıt
    Turkey post hızlı arkadaşlar. Geç gelme nedeni satıcı kargolamayı geç yapıyor yada kargoya geç veriyor. Ben aldığımda kargolamayı hızlı istiyorum 10-15 gün de geliyor. Kargoya vermediyse geç gelmesi normal. Onlar kargo kodunu önceden alıyorlar sistemlerinden ama kargolamayı geç yapabiliyorlar. Bence en hızlı yine de Turkey post.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonlight.03

Turkey post hızlı arkadaşlar. Geç gelme nedeni satıcı kargolamayı geç yapıyor yada kargoya geç veriyor. Ben aldığımda kargolamayı hızlı istiyorum 10-15 gün de geliyor. Kargoya vermediyse geç gelmesi normal. Onlar kargo kodunu önceden alıyorlar sistemlerinden ama kargolamayı geç yapabiliyorlar. Bence en hızlı yine de Turkey post.
    60 gündür. Hareket yok, bu kadar geç olamaz
    Hocam Turkey post hızlı arkadaşın dediği gibi satıcılar kod alıp çakallık yapıyor bak bugün Gelen Turkey Post ürünüm

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress)

• Buyrun, halen izlenebilirliği bile yok... bukadar süreli çakallık olur mu ?

Bence satıcı ile görüşün sorun var burada. Bence göndermemiş ürünü.
  • Turkey post ile ssd satan magaza var mi bildiginiz ?

Aliexpressten alışveriş yapıyorsanız her zaman tokatlanacakmışsınız gibi düşünüp hareket ediniz. Adamlar sizi kandırmak üzere bir sürü sistem kurmuştur.
    Evet... Kargoya falan verilmemiş. Önceden alınmış kodu yazmış bekliyor. Sen unutursun otomatik onaylanır itiraz etmezsin vs diye. 2 aydır paketle ilgili tek bir işlem bile olmamış gidip bir satıcıya yazıp sormadınız mı ? Gidin satıcıya sorun neden kargoya hala vermediğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Evet... Kargoya falan verilmemiş. Önceden alınmış kodu yazmış bekliyor. Sen unutursun otomatik onaylanır itiraz etmezsin vs diye. 2 aydır paketle ilgili tek bir işlem bile olmamış gidip bir satıcıya yazıp sormadınız mı ? Gidin satıcıya sorun neden kargoya hala vermediğini.
    hocam nerdeyse her 5 güne soruyorum.. merak etmeyın yolda, geliyor... endişe etmeyin .. mutlaka gelecektır... biraz daha bekleyin.. vs..v.s 6 gun oncede dispute açtım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

E-sigara atomizeri aldım 2 ayrı satıcıdan bu ürünler hala yasaklı statüsünde geçenki indirimden drop rda 73 tl

Doggystyle mtl 52 tl

100 lü coil father marka hazır sarılı tel 9.90 tl

3 paket cotton bacon emitasyon pamuk 8 tlye aldım

Acaba ürünler gümrükte takılır mı arkadaşlar??

Evervape store da aldım atomizerlerden birini. Satıcılara fiyatı düşük tutmalarını ve içeriğini başka birşey yazmalarını söyledim sizce iyi mi ettim? Biri 18 dolardı diğeri 12 dolar

Ortalama kaç günde gelir bu ürünler ? Başka sorum yok
    hocam link paylaşabilir misiniz ? elektronik sigara getirten bir sürü kişi var. satıcılarda biliyo türkiye de yasak olduğunu ona göre kulaklık kutusunda vb. benzer paketlerde yolluyorlar, takılması da ihtimaller dahilinde ama yüksek ihtimal geçiyor, satın almış olduğunuz ürünlerden ben de alacağım.

• Bu kargo yoldamidir suan bi degisiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMERKAHVECİ -- 25 Nisan 2018; 19:43:36 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.